Best buy – komentari i analize

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Best buy – komentari i analize

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

@gp64

Dubrovnik Airline je imao u 2006. godini cca. 35 milijuna eura prihoda i 1 milijun eura dobiti. Izvor: 500 najboljih, specijalna publikacija u izdanju Lidera i Fina-e, str. 92.

INA
DIOK
PTKM
JNAF
ULPL

sve će to po meni rasti jer je na ovim cijenama stvarno podcijenjeno. našlo bi se barem još 10-ak dionica koje bi se sada itekako isplatilo kupiti ali eto ističem ovih 5.

 I m a g i n a t i o n * a t * w o r k 

INDG

I love the Smell of Profits in the Morning

J…… te INDG,tu ne bi pomoglo da Bandića dovedu za Predsjednika uprave,a i čujem neke pričice da bi mogla ić u d.o.o.



@gp64

Dubrovnik Airline je imao u 2006. godini cca. 35 milijuna eura prihoda i 1 milijun eura dobiti. Izvor: 500 najboljih, specijalna publikacija u izdanju Lidera i Fina-e, str. 92.

thx

CASH RA


ja sam dokupila koei po 942,tehniku 8851,dlkv 1351,pbz 1500,ht preskupo usla 328,ali nema veze eto valjda se vidi moje raspolozenje i misljenje,a vrijeme ce pokazati da li sam pogrijesila

na ovim cijenam kupljene sve ove dionice…..bolje nisi mogla ubost…[thumbsup]

DOKUP!


– prošla godine imali smo dosta IPA, što je s jedne strane gledano dopro a s druge jako loše. – IPO-i INE, HT, MGMA, ATGR …… – tu je ipak uplaćeno puno love, love koja je nestala s burze, love koja je potrošena van burze, da nije bilo tih IPO-a više bi rasle ostale dionice. – s IPO-ima smo dobili i puno novih ulagača, ali puno je investitora tu ulazilo samo zbog jednokratne zarade, a veliki su tu ulupali veliku lovu koja im je sada zamrznuta, i još uvijek moraju dokupljivati iste dionice kako bi očuvali cijene, odnosno cijene udjela svojih investicijskih fondova. – mali koji i dan danas izlaze iz tih dionica još uvijek su u pozitivi i kapitaliziraju svoju dobit. – mali izlaze i iz investicijskih fondova, a ovi moraju prodavati svoje zlatne koke, ili biti u keš poziciji zbog isplata malih ulagača.

Sa ovim se slazem, samo ne bi rekao da bi vise rasle dionice, vec da bi korekcije bile puno blaze.


okoska: ” ja sam dokupila koei po 942,tehniku 8851,dlkv 1351,pbz 1500,ht preskupo usla 328,ali nema veze eto valjda se vidi moje raspolozenje i misljenje,a vrijeme ce pokazati da li sam pogrijesila ” na ovim cijenam kupljene sve ove dionice…..bolje nisi mogla ubost…[thumbsup]

bila sam strpljiva u ovoj korekciji,samo mi jedan nalog nije prosao ali nema veze,u konacnici bez obzira na surove rezove burze jos sam u dobrom plusu
sad kad analiziram kako sam glupo kupila THNK po 11000,pa po 10000,pa sad po 8850 ali tko bi rekao da ce burza ici ovakvim tokom,ali prosjek mi je sad ispod 10000kn,idemo dalje,sve sam iskusnija (ako to uopce nesto znaci)
pokusavam shvatiti tehnicku analizu,a uuu sto sam glupa za to ili mozda nisam jedina
[undecid],da li netko iskusniji ima nesto reci na tu temu?

Hvala Biber.Mislim da je veći problem INDG kako izaći iz nje nekima koji imaju velike pakete dionica znate kolega Fazan na koga ja mislim,a sami ste krivi što ste unutra i što vjerujete da ima pomoći ovoj firmi koja je već 5-6 godina pred stečajem.


Hvala Biber.Mislim da je veći problem INDG kako izaći iz nje nekima koji imaju velike pakete dionica znate kolega Fazan na koga ja mislim,a sami ste krivi što ste unutra i što vjerujete da ima pomoći ovoj firmi koja je već 5-6 godina pred stečajem.

ja imam veći paket pa mi nije problem izaći, i INDG me ni malo ne žulja, budemo vidili za neko vrijeme pa onda možemo sa pljuvanjem.

Cookie Monster

@Saladin

sorry ali…

– kolega pljujete po DLKV, a hvalite INDG
– stavili ste u top 10 DLKV ali ne i INDG

pisete da bi skupili sto veci broj postova ili?

Bogat si tek kad imaš nešto što nikad ne bi mogao kupiti novcem! (Brooks)

New Report

Close