Best buy – komentari i analize

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Best buy – komentari i analize

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Best buy sl. tjedan: 12.02.2006 godine

INGR-R-A
THNK-R-A
ARNT-R-A
TNPL-R-A
SUNH-R-A
ISTT-R-A

Evo dragi davorine moje preporuke 12.02.2006 godine pa možeš izračunati prosječan prinos za 9 mjeseci u postocima.

P.S. Molim te budi precizan.

Hvala i pozdrav !

Ja sam govorio o TNPL i ARNT koje si na sav glas propagirao, ali slab uspjeh, a za ove ostale, moguće, ali nisi bio previše uporan pa se i ne mogu uzeti u obzir.
Ne trebaš savjetovati niti pozivati na kupnju, to je bit svih mojih postova, jer ćeš ukoliko stvari krenu loše nestati kao LemurKing s foruma nakon što je izašao iz VIRA, dobro napumpao i promijenio nick, jedino ako on nisi bio ti LemurKing, a to je vrlo moguće.

ovaj post ne poziva na kupnju/prodaju dionica

A moj poziv da zaradite 20% u mjesec dana na MMTZ ste ignorirali, hi,hi,hi
m-da i gdje je taj Kralj Majmuna??, nisam ga vidio već romsku godinu, hi,hi,hi[smiley1] to je meni sve sumnjivo

Benjamin Graham: "Odlično društvo nije i odlična investicija, ako ste dionicu previše platili." MPT: "Prodali su naše snove Judini sinovi........."


A moj poziv da zaradite 20% u mjesec dana na MMTZ ste ignorirali, hi,hi,hi

a koja je trenutna preporuka za kupnju ?

davorin, daj jos malo spominji TNPL please [smiley2], svaki put kad spomenes, netko jos malo lupi po asku…

“Please, God, Just One More Bubble.”

KuciloOro:

A moj poziv da zaradite 20% u mjesec dana na MMTZ ste ignorirali, hi,hi,hi

a koja je trenutna preporuka za kupnju ?

FNVC i MMTZ, hi,hi,hi, samo nemoj odmah lupiti po asku da se ne prestraše svi!

Benjamin Graham: "Odlično društvo nije i odlična investicija, ako ste dionicu previše platili." MPT: "Prodali su naše snove Judini sinovi........."

Gospodine znanac zahvalila bih Vam na Vašem odgovoru.
– davorine, a i ostali koji koji zamjerate na ovakvom načinu rada, pa ovo je forum.
– gosodin zimzelen me je lijepo savjetovao za neke dionice gdje sam dobro zaradila, nisam kupovala kemobju i još neke bisere, ali to je na svakom osobno da procijeni.
– hakela i ptkm dalo se lijepo zaraditi.
– najviše cijenim pisanje gospodina znanca jer on preporučuje one dionice koje su ipak sigurne na duži rok.
– to znači kupite dionice idete u australiju na godinu dvije i sigurni ste da će vaš portfelj nešto zaraditi, upravo tako sa 70% portfelja ja ulažem.
– zarada od 20% na godišnjem nivou je nešto fantastično tko se razumije u kapital i investicije.

zašto tražim savijete i tuđa mišljenja :
– puno imam toga i dosta ulažem, najbitnije mi je ne zaraditi nego ne bankrotirati kao Vaš Graham kojeg stalno spominjete, ali ipak stalno zarađujem pa ponovno ,moram ulagati tržište me na to tjera.
– u previše sam dionica tako da to sve i da hoću ne mogu pratiti.
– na srpsko tržište a i otala bih ušla samo radi disperzije rizika, ako razumjete što to znači (pojedinci).
– zato bi mi dobrodošao savijet u kojih 5 – 10 dionica uložiti na to tržištu, na način da kupim dionice i to ne pratim tri godine, ako ću uložiti tamo onda ulažem jer je moja pretpostavka da će tržište tamo rasti u tom periodu.
Pozdrav , savjeti u koje dionice uložiti su dobrodošli.


Gospodine znanac zahvalila bih Vam na Vašem odgovoru. – davorine, a i ostali koji koji zamjerate na ovakvom načinu rada, pa ovo je forum. – gosodin zimzelen me je lijepo savjetovao za neke dionice gdje sam dobro zaradila,

zasto mene nitko tako ne savjetuje [smiley16]

ivana7:

Gospodine znanac zahvalila bih Vam na Vašem odgovoru. – davorine, a i ostali koji koji zamjerate na ovakvom načinu rada, pa ovo je forum. – gosodin zimzelen me je lijepo savjetovao za neke dionice gdje sam dobro zaradila, ”

zasto mene nitko tako ne savjetuje [smiley16]

Pshaw, ti savjetnici su jako skupi, samo su njihovi savjeti skuplji od njih. Srećom moj vrač Ludi Konj mene savjetuje skoro badava ( dvije litre vatrene vode po savjetu ), hi,hi,hi

Benjamin Graham: "Odlično društvo nije i odlična investicija, ako ste dionicu previše platili." MPT: "Prodali su naše snove Judini sinovi........."

znanac:

Preporuka za kupnju: Agrobanka ( dokapitalizacija )

Ne nasjedajte ne preporuke za kupnju.

Agrobanka ima izuzetno mali ROE 3,06, a BV = 2,90, EPS = 251,78, P/E = 138,96, PPS = 35.000

Kupnja na 30.000 je bila zicer, ali sada na 35.000 je i više nego lutrija koja može, ali i nemora prevagnuti prema gore.

Malo si zaboravio dokapitalizaciju po 20.000 za postojeće dioničare a davorine ???????????????????

Zato i pada jer postojeći dioničari mogu kupovati po 20.000.

Zar je book jedne dionice 2,9 nečega , a ona se trži po 30 000 nečega??[smiley1]

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]

Naravno da nije. Evo malo grafike da vidite kako se kretala cijena ove godine.

New Report

Close