BDI – Indikator budućnosti

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska BDI – Indikator budućnosti

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Bud, današnji indexi?

Jeste li pročitali jutrošnju izjavu izvršnog direktora na Zse?

Sve pozitiva.

Vozarine rastu.

  1. U Kini prolazi epidemija.

Budfox

 

ganuo si me do suza

Baltic Dry Index Falls 0.32% to 631 in London
•Capesize +3.9% to $2,797
•Panamax -3.17% to $7,725
•Supramax 58k tons +0.79% to $8,255
•Handysize +3.11% to $5,137

Life all comes down to a few moments. This is one of them.

Đabe ti stavljaš to budfox…

Korona uzima danak i gura svijetsko gospodarstvo u recesiju…

A zaključili smo već da su ove razine daleko premale da bi itko plovio s bilo kakvom dobiti…

vani teža zelenjava hahahahaha. Gdje je onaj biser od maratonca? Što vidi budućnost i skoru promjenu trenda, a ja sam čorav i ništa ne vidim ahahahahahahahhaah. Nema do maratonca. Pozdrav najbolji prijatelju

i ganuo me do suza..$ (USD) & Trump:

https://finviz.com/futures_charts.ashx?p=d1&t=DX

make America great again..ovo zbilja treba zabilježiti (WTF)?

best he can:

https://www.nytimes.com/2020/03/18/world/coronavirus-news.html

Trump calls coronavirus ‘Chinese Virus'

Baltic Capesize index is up 9.6 percent to 3,843 per day, according to The Baltic Exchange on Thursday .

Life all comes down to a few moments. This is one of them.

Taka

 

Koliko si skupio dionica prošli tjedan?

Ja sve prodao, čekam ju na 70kn

Life all comes down to a few moments. This is one of them.

Pozdrav kolega Percepcia

119 komada

Budfox

 

sta nije bilo bolje da si prodao na 450 kako sam ti savjetovao, nego da si kupovao, kako ti je savjetovao najveći među nama; gigić?

Bilo bi bolje kolega, moj grijeh i moj gubitak s čime se moram nositi…

Life all comes down to a few moments. This is one of them.

Ali znas sta je najsmijesnije? Vi ovdje ekipa slušate savjete ljudi koji su o dionicama pročitali jednu knjigu, i to ako, a ne slušate ljude koji se time bave. uz to ih još pljujete da imaju više nickova i da samo pišu protiv da kupe jeftinije i da su nekakvi institucionalci itd. evo ja do sada jos nisam kupio niti jednu dionicu ATPL-a. jel ti vidiš u kolike te financijske probleme dovede zadrtost i neotvorenost za tuđe mišljenje? Ne bih rekao da sam pisao postove tipa gigicevi i tvoji, da ovo treba rasti itd. bez zašto i kako, nego sam stavljao konkretne brojke i pisao jednostavnim rijecnikom kako vas muljaju. i gdje ti je sad gigic kojeg toliko cijeniš? eh moj budfox da ti znas koliko sam ja tih nickova poslao u vjecna lovišta. a vidi vraga, meni je ovo tek treci nick, ali samo zato jer mi je prijasnja 2 izbrisao moderator. nikakvi multinickovi i ostala sra.nja. pozdrav maratoncu. i na koliko si prodao?

New Report

Close