BDI – Indikator budućnosti

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska BDI – Indikator budućnosti

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Fali nam preglednost spot vozarina od kolege gigic23.

BDI -1.05%, 657

Capesize -3.31% to $4,263
Panamax -1.27% to $7,454
Supramax 58k tons +0.82% to $8,767
Handysize +1.28% to $6,114

😀

Veliki pozdrav glavnom kreativcu foruma Woodironu, My Moonu, ali ne manji Bubimiru. AJMO PROMATRAT 😀😎✌🤘🤙🖐👌👍🤚👋👋

Baltic comes under attack with claims indices are being kept low to suit charterers

Baltic comes under attack with claims indices are being kept low to suit charterers

https://www.hegnar.no/Nyheter/Boers-finans/2019/03/Baltic-Dry-stiger3

Okreću Cape-ovi

BULK:BALTIC CAPESIZE-INDEKS +10,6% TIL USD 5.321/DAG

Napomena: Ovaj komentar nije preporuka za kupnju ili prodaju dionica. Udijeli koji like, znam da imaš! Vratit ću 100%, majke mi!


Kejpovi krecu ludo kao i ostali za cc.dva tjedna kad se potpisu memorandumi o provedbi dogovoreni na sastancima usa-kina.

Točni ste kao švicarski sat 🙂

Napomena: Ovaj komentar nije preporuka za kupnju ili prodaju dionica. Udijeli koji like, znam da imaš! Vratit ću 100%, majke mi!

Baltic Dry-indeksen stiger torsdag 3,5 prosent til 677 poeng, ifølge TDN Direkt.

Capesize gjør et kraftig byks, og stiger 10,6 prosent 5.321. Panamax klatrer 2,2 prosent til 6.771. Handysize er opp 1,0 prosent til 6.389, mens Supramax er ned 0,4 prosent til 8.714.

Napomena: Ovaj komentar nije preporuka za kupnju ili prodaju dionica. Udijeli koji like, znam da imaš! Vratit ću 100%, majke mi!

Krenuli capeovi ostro a ovih dana i ostatak ekipe…ajmo BDI na 1000.

A koliko su ostro popadali i trebaju jos ostrije narasti :)))

Cape-ovi danas porast od skoro 20%

Napomena: Ovaj komentar nije preporuka za kupnju ili prodaju dionica. Udijeli koji like, znam da imaš! Vratit ću 100%, majke mi!

Može li točno podatak koliki je BCI?

Baltic capesize-indeks + 20,0 prosent til 6.387 dollar pr dag

to čekamo, samo se oteglo ko na Ingri

BDI +7.83%, 730

Capesize +20.03% to $6,387

Panamax +4.98% to $7,108

Supramax 58k tons -0.06% to $8,709

Handysize +0.75% to $6,437

😀😎👋👍

Veliki pozdrav glavnom kreativcu foruma Woodironu, My Moonu, ali ne manji Bubimiru. AJMO PROMATRAT 😀😎✌🤘🤙🖐👌👍🤚👋👋

ha čisto tehnički gledano nije + sinergija iako respektabilnih +7,8% ako bi netko imao potrebu tražiti dlaku u jajetu?
ima dana,ako će biti kako bi trebalo biti će i + sinergija.
za sada ipak jača sinergija kopnenih mornara gledajuči cijenovna kretanja.
nema kaj konopi se žuljaju i zmiču…
ako ne griješim opet im ide voda na mlin sa nekim jačim izlaskom?
a izlasci ko izlasci uvijek imaju neki rok trajanja pa…
🙂
PIRpoz

ne pozivam na kupnju-prodaju,očekujem da me netko svojim razmišljanjima i argumentima potakne na novo razmišljanje.isprike na dužini posta,tipfelerima...

Iduci tjedan ce krenuti “rodeo” ma sta god vi mislili o tom…Situacija je sve samo ne normalna tako da ocekujem da ce se dionica(ATPL) trgnuti s lanca kao i vozarine jer ima se šta nadoknaditi u ovih nekoliko mjeseci.

New Report

Close