BD62 (Badel 1862 d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska BD62 (Badel 1862 d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Zašto nebi Badel bio prodan?

ne vidin razloga za tako nešto.
iako, s obzirom na većinskog dioničara treba ostaviti otvorenu mogućnost, onda će biti na prodaji daj što daš.
za tako nešto dajem šanse0,0xxx.

LP i sretno svima, a najviše nama špekulantima, da nas nema tko bi gurao tržište prema efikasnosti 🙂


Poštovani kolega Walterstillo,

jako je teško……………

Srdačan pozdrav, drage kolege…


Poštovani kolega :), tek sad vidim post.
ne trejdam dugo, nešto više od godine dana.
za sada je burza bila milostiva prema meni i hvala joj na tome.
BD62 mi je trenutno ca 50-ak% portfelja, špekulativno, KORF mi je uteg od samog početka sa ca 30-ak%, a s ostakom sam u dionici gdje očekujem pomak, nekad je to bio LEDO po 4500, danas je to IPKK po 170.
veli narod strpljen spašen.
od BD62 puno očekujem, nadam se da će burza biti milostiva i u budućnosti.
jedino čega se bojim je RH, nitko ne može biti neracionalan kao država, ipak se oni igraju s tuđom(našom) lovom…

Država želi zaraditi,koliko????
Obzirom na dugovanja Badela od 500.000.000kn i obzirom na hipoteke nad nekretninama, plus zarada Rh-što ostaje kupcu? 100 mil.eura se istopiše


što ako se Badel ne proda, ide li u predstečajnu nagodbu i da li to znači cijenu do neba, kao u slučaju Vartexa?

Kod Varteksa nije još bila cijena do neba. [emo_namigusa]

Točan odgovor je...


Država želi zaraditi,koliko????
Obzirom na dugovanja Badela od 500.000.000kn i obzirom na hipoteke nad nekretninama, plus zarada Rh-što ostaje kupcu? 100 mil.eura se istopiše

Vrlo jednostavno. Doda još pišljivih 10 mil.€, to ti je 75 milja kuna a to ti je 100 kuna po dionici.[emo_kuna].Današnja cijena od 51kn. iznosi samo 38 milja kuna ili 5 milja €….kako hoćeš[emo_smijesak]

Ako kupac ima 100milja € onda ima i 110 a ako nema ima tko ima[emo_smijesak]

Laži izmišljaju ljubomorni i nesposobni šire ih budale a vjeruju idioti!!!


Država želi zaraditi,koliko????
Obzirom na dugovanja Badela od 500.000.000kn i obzirom na hipoteke nad nekretninama, plus zarada Rh-što ostaje kupcu? 100 mil.eura se istopiše

ja prvi, kao mali špekulantić, u svakom postu ističem dug BD62, ali moraš to gledati iz malo šire perspektive, 500 milja kuna je ca 60 mil EUR, a Kinezi tek otkrivaju tržišta vina i žestice, a gdje su tek ostali udvarači.. nisu stvari baš kako se čine….
a usput možeš i pogledati zadnje FI ako misliš da su gluposti ovo što pišem…
tko je voljan preuzeti malo rizika, a nije se još ukrcao, još uvijek ima vremena..ne zadugo.

U pravu ste kolega, cca 5M eur za brend i već sam kanal distribucije i tradiciju u ovom poslu je mala cijena… unatoč zaduženjima,uz ovoliko zainteresiranih mislim da ni dupla cijena nebi bila iznenađenje…

Nikad više 2007-08 na ZSE:(


U pravu ste kolega, cca 5M eur za brend i već sam kanal distribucije i tradiciju u ovom poslu je mala cijena… unatoč zaduženjima,uz ovoliko zainteresiranih mislim da ni dupla cijena nebi bila iznenađenje…

…kolko zainteresiranih?????

Pa 4 provode due dilligence, a javljaju se i drugi zainteresirani…upočetku ih je bilo 11 ako se ne varam…dovoljno jasno?

Nikad više 2007-08 na ZSE:(

Mislim da od sutra svaki dan možemo očekivati vijest o završetku dubinskog snimanja Badela. Da vidimo kakve smicalice su nam ovdje pripremili. Ili se neće nitko više usuditi igrati Sanadera??

Laži izmišljaju ljubomorni i nesposobni šire ih budale a vjeruju idioti!!!

kljucno je samo zakljucak dali nakon promatranja ima zainteresiranih za davanje ponuda ili ne:???

Meni ovo izgleda jako dobro, kao nekakvo zatisje pred buru…[emo_cool]

New Report

Close