Bakić pao ispod 15 posto udjela u Varteksu

Naslovnica Forum Komentari članaka Bakić pao ispod 15 posto udjela u Varteksu

Forum namijenjen komentiranju objavljenih članaka.

ajde bakiću traži ih da isplate dividendu od ove dobiti od 66 milijuna kuna ili buyback kao apple da naprave.

Some people get rich studying artificial intelligence. Me, I make money studying natural stupidity

Varteks u ovo doba sljedeće godine by by

Gosp.Bakić nije dobre volje na fotki….

[color=blue][/color][b][/b]...prodajte dionice...-kupite nekretnine!

Baki je malo nervozan.

Uredni ljudi su samo lijeni traziti stvari!

nije na hidri otključao vrijednost ,ali nije to ništa za njega.sad će napraviti portal za zapošljavanje radnika hidre i varteksa i to prodati englezima za petšest milja evrića.a onda je svizac zamotao čokoladu.


Baki je malo nervozan.

Some people get rich studying artificial intelligence. Me, I make money studying natural stupidity


nije na hidri otključao vrijednost ,ali nije to ništa za njega.sad će napraviti portal za zapošljavanje radnika hidre i varteksa i to prodati englezima za petšest milja evrića.a onda je svizac zamotao čokoladu.


Baki je malo nervozan.

[/quote]
kolike je tek šlepere vidio na utovaru u Petrokemiji, jedino što je svaki donosio veći minus

Obavijestio ih je …nek se ne zahebavaju…….!

[color=blue][/color][b][/b]...prodajte dionice...-kupite nekretnine!


nije na hidri otključao vrijednost ,ali nije to ništa za njega.sad će napraviti portal za zapošljavanje radnika hidre i varteksa i to prodati englezima za petšest milja evrića.a onda je svizac zamotao čokoladu.

Mislim da ce na Hidri biti zakljuvacanje i to ulazne rampe.

Uredni ljudi su samo lijeni traziti stvari!

Ja bih mu zahvalio. Otključao mi je Đuru. Gurao je puno toga, ipak ne može sam. Valjda će mu nešto ostati, ne bojim se za njega.

Hvaljen Isus i Marija!

Ukinuti mirovinske fondove da se sprijece malverzacije na ZSE

New Report

Close