ATPL (Atlantska plovidba d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska ATPL (Atlantska plovidba d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 03.05.2024. u 17:23
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
ATPL
52,41
106.393
2,030
52,40
52,80
-0,38%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.

počelo lupanje po bidu jer su valjda vidjeli da su američki futuresi u minusu [angry]

BDI Baltic Exchange Dry Index 11771 DOWN 22
BCI Baltic Exchange Capesize Index 18128 UP 23
BPI Baltic Exchange Panamax Index 11247 DOWN 178
BSI Baltic Exchange Supramax Index 6709 UP 68
BHSI Baltic Exchange Handysize Index 3397 UP 15

Napravi razliku http://pravipotez.blogspot.com/



@sakai
, jesi na ovo mislio?


Na ATPL i DLKV kupnja jača 3 puta od prodaje

[/quote]

Kolega vi gledate u neke druge brojke?
Pa dajte vi onda postajte s vašeg monitora.
Ja sam postao prije dva sata na ovoj temi odnos K/P.
Najboljih 10 naravno.
Ili je vama bitno to što na 4000 kuna ima 1500 dionica na prodaji?

NE CVETA CVEĆE NI U NAŠE PREDUZEĆE

Drys je morao staviti 14 brodova u long poziciju radi osiguranja kredita za kupovinu Ocean Rigsa jer se po tom pitanju nije smio kockati na spotu.Vidim BDI je pao za citava 22 boda i odmah je pocelo po bidu.Ocekujem jednu manju korekciju BDI sto je i normalno jer ne moze stalno rasti a nakon toga opet rast.

Inace danas se ocekuje da bi DRYS mogao dobro potegnuti.

SAM PROTIV SVIH


Drys je morao staviti 14 brodova u long poziciju radi osiguranja kredita za kupovinu Ocean Rigsa jer se po tom pitanju nije smio kockati na spotu.Vidim BDI je pao za citava 22 boda i odmah je pocelo po bidu.Ocekujem jedni manju korekciju BDI sto je i normalno jer ne moze stalno rasti a nakon toga opet rast.

Pao je 22 boda?
[cry]
Spašavaj se ko može

NE CVETA CVEĆE NI U NAŠE PREDUZEĆE

Pao je 22 boda?
[cry]
Spašavaj se ko može
[/quote]
ajme meni!!!! gotovo je!!!! [bye] [bye] [bye]

Four Star General


Drys je morao staviti 14 brodova u long poziciju radi osiguranja kredita za kupovinu Ocean Rigsa jer se po tom pitanju nije smio kockati na spotu.Vidim BDI je pao za citava 22 boda i odmah je pocelo po bidu.Ocekujem jedni manju korekciju BDI sto je i normalno jer ne moze stalno rasti a nakon toga opet rast.

Inace danas se ocekuje da bi DRYS mogao dobro potegnuti.

Tako su analitičari i najavili, manju korekciju indexa, a onda kroz ljeto optimističniji spominju i 15000. [thumbsup]

Pao je 22 boda?
[cry]
Spašavaj se ko može


ajme meni!!!! gotovo je!!!! [bye] [bye] [bye]
[/quote]

Neka nam Bog pomogne
[bye] [cry] [embarass] [sad] [undecid]

NE CVETA CVEĆE NI U NAŠE PREDUZEĆE

Molim iskusne forumase da ne pisu da je gotovo jer mnogi koji ulazu na nasoj burzi ne mogu shvatiti vasu ironiju,tako da bi mogli izazvati paniku.

HVALA [pray]

SAM PROTIV SVIH


Molim iskusne forumase da ne pisu da je gotovo jer mnogi koji ulazu na nasoj burzi ne mogu shvatiti vasu ironiju,tako da bi mogli izazvati paniku.

HVALA [pray]

Slažem se u potpunosti.


Molim iskusne forumase da ne pisu da je gotovo jer mnogi koji ulazu na nasoj burzi ne mogu shvatiti vasu ironiju,tako da bi mogli izazvati paniku.

Panicari su vec poceli s prodajom pogledaj koje preskakanje na asku.

IMT?

Imate na TA kako bi moglo odletiti ovo dolje.
Pametnom dosta. [thumbsup]

"Prvo je padalo onda je raslo, pa sam kupovala i bilo je uzbudljivo." ivana7

nismo bolje ni zaslužili kad ih komentari dva,tri forumaša mogu navesti u paničan bijeg!!!
zamisli da svi krenemo pisati da slijedi katastofa na Atlanskoj!mislim da bi došla na 1500,00 kn!!!!
ha,ha,ha,…. [lol] [lol] [lol]

Four Star General


nismo bolje ni zaslužili kad ih komentari dva,tri forumaša mogu navesti u paničan bijeg!!!
zamisli da svi krenemo pisati da slijedi katastofa na Atlanskoj!mislim da bi došla na 1500,00 kn!!!!
ha,ha,ha,…. [lol] [lol] [lol]

Užas što je nastalo od ovog foruma.
A novi dizajn je točka na i

NE CVETA CVEĆE NI U NAŠE PREDUZEĆE

U strahu su velike oči i svi poslušaju kada ih se plaši, a kada im nešto objašnavaš da valja ne vjeruju,
ali zato se uplaše u trenutku……..

Napravi razliku http://pravipotez.blogspot.com/

New Report

Close