ATPL (Atlantska plovidba d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska ATPL (Atlantska plovidba d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 19.05.2024. u 07:19
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
ATPL
52,20
10.753
206
52,20
52,60
-0,38%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.

cekajte jos malo ljudi danas nista od ovog broda
previse je shoka ajmo se napiti negdje

Postanite Eu-robovi

Baš mi je drago da sam 85% u ATPL. Mislim, bilo bi mi draže da sam 100% u cashu, al šta ćeš kad nisam takve naravi.

Trebamo strpljenja i racija. Trenutno najveći problem ATPL je velika likvidnost i nagli rast 2007 koji omogućuje kapitalizaciju dobiti mnogima.

Ali, evo krećemo polako prema gore, vidjet ćemo dokle.
Bez panike, ipak je petak [sealed]

Kod mene strelica uvijek zelena.

DRYSHIPS INC. (NasdaqGS:DRYS)

Pre-Market: 72.50 1.75 (2.47%)

nije loše!!!! za sada!!! bar me tiješi dionica koju nikada neću imati u portfelju!!!

Four Star General


Baš mi je drago da sam 85% u ATPL. Mislim, bilo bi mi draže da sam 100% u cashu, al šta ćeš kad nisam takve naravi.

a tek ja:
90 posto atpl
10 posto cash

hate red

Premarket u USA je odlican.. Ali kakve to veze ima uopce kad je zavladala opca panika. Drhtave rucice posvuda.

ajmo malo i humora, ovako:
ja u pravilnim razmacima radim “screen capture” i čuvam ove povijesne poglede na zaslon monitora! jednog dana reći ćemo “bili smo tamo”! [lol] [lol] [lol] [lol] [lol]

hvali more, drž se altantske plovidbe.....

evo, znam da nema veze, al da pribiljezimo:
DRYS +2.05
DSX +2.63
EXM +2.39

hate red

Bush dao 1000 ili tako nešto dolara svakom kućanstvu koje je dužno. To je predsjednik

Hell is Empty and all the Devils are Here

Imao sam nos danas za BDI i kupio na otvaranju za sav cash po 2563, oko dva sam već bio zelen ali kad sam vidio BDI …

Brodari će biti sektor u koji će se ove godine bježati od inflacije i recesije!


Bush dao 1000 ili tako nešto dolara svakom kućanstvu koje je dužno. To je predsjednik

čovek, drug i starešina…

hate red

…..poslat će nama ivo svakome po 1 lipu [lol] [lol] [lol]

DOKUP!

New Report

Close