ATPL (Atlantska plovidba d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska ATPL (Atlantska plovidba d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 07.05.2024. u 14:33
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
ATPL
52,40
17.449
333
52,40
52,80
0,00%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.

Jedino što je zanimljivo je to da zbog dividende tržište uopće ne reagira na niske vozarine i minus s kojim Atlantska već dulje vrijeme posluje. Sve ostalo su bajke i zaljubljenost u dionicu.

 

Zahtjeve za prijateljstvom odobravam ali ne odgovaram na pp.

Onda kako Andersene opravdavaš ove promete? Fond i još neki kupuje koda nema sutra samo radi divke? Ljubav prema zaradi misliš, pa kad bi sve bilo tako jednostavno i logično svi bismo bili milijunaši…

Iskusan sam investitor da bi uopće trepnuo na dječije objave. Ante

Prometi su jednaki na kupnji ali i na prodaji.

Vi od Nove godine potpuno neargumentirano navijački i vjerski pratite ovu dionicu. Pa je bilo najava da će iza Kineske Nove vozarine explodirati kad ono ćorak. Brzo će još jedna Kineska.

Vjerojatno nemate pojma koja ekipa već dugi niz godina vodi ovu firmu. E recimo da ja znam, blizu sam…

Nemam atpl

 

Zahtjeve za prijateljstvom odobravam ali ne odgovaram na pp.

A što se tiče fondova i zse, hahaha

Zahtjeve za prijateljstvom odobravam ali ne odgovaram na pp.

BDRY u 365 dana potonuo 67% , halo

Pa sad tko priča Andersenove?

Zahtjeve za prijateljstvom odobravam ali ne odgovaram na pp.

Sve stoji, ali moglo se od kineske ili andersonove nove godine finih 25% zaraditi. Mislim da to nije malo, pa sada vozarine voze svoje mi svoje. Divka isto izdašna a o ljubavi prema atpl o tom potom. Ekipa je kao i uvijek na štekatu na macchiatu kako tbf kaže zna budfox on je bio na koncertu…

https://seebiz.eu/tvrtke/atlantska-plovidba-sklopila-ugovor-o-refinanciranju/292794

Koji članak pun informacija i novitadi. Kad ovo pročitate sve je jasno…

https://eho.zse.hr/obavijesti-izdavatelja/view/50303

Zanimljivo, očito kreće vlasničko preslagivanje/preuzimanje.

Koja je ovo banda.

Da izdavanje novih dionica. Samo da se prorjedi udio malih,,,

Zar nije bila nedavno Skupština i nije bilo govora o tomu?

Trolam, hejtam, vrijeđam, ponižavam, omaložavami - mućki Džubrarim.

A zato ne može preko 60.

Do prije skupstine nominala dionice je iznosila 300 kn ( 40 eura ) i na skupstini je odluceno da se nominala ukine ne zato sto je to komplicirano provest vec je ocito ovaj korak sa dokapom bio planiran i spreman.

Dokap se radi po cijeni od 53.5 do 60 eura , a bilo bi “normalno” da se postojecim dionicarima omogucio dokap po dojucerasnjoj nominali od 40 eura ..i to bi bilo “fer i posteno” …ovako nema smisla kupovat Nove dionice.

Dali se to nudi nekom “strateskom” ulagatelju koji kupnjom svih ponudjenih Novih po 60 eura stjece 50 % tvrtke ..to samo Uprava i CEO znaju

 

Pozdrav

svi smo mi Crobex

one, 28.06.2023. u 08:38

https://eho.zse.hr/obavijesti-izdavatelja/view/50303

Zanimljivo, očito kreće vlasničko preslagivanje/preuzimanje.

Ma kakvo crno preuzimanje. Jednostavno je usfalilo para. Novogradnje treba financirati, banke su postrozile uvjete kreditiranja, vozarine su takve da firma cijele godine vozi sa minusom, vrijednosti brodova padaju, NAV pada…

.

U FI pisu da je NAV 110 € a dokap rade po 53-60 🙂 sta tu jos treba reci.

You can't stop the waves. But you can learn how to surf.

Kad se sjetim kada se pricalo kako ce se kupci otimati za onaj CERP-ov paket 🤦‍♂️

You can't stop the waves. But you can learn how to surf.

Brodarima ne cvjetaju ruže već neko vrijeme.

Ali ovim biserima bih prije rekao da im treba za još neku podjelu apartmana nego li za refinanciranje.

Isplatit će dividendu (iz dobiti koja je mogla nekako završiti u kapital) i sada tražiti novce. Jedino mi ima smisla da žele povećati svoj glasački udio i uzeti si još malo apartmančića.

Jer ako iskažete želju za dionicama, možete ove nove dobiti 60 EUR. U onim trenucima nakon ex dividend day kad će se tržiti možda i ispod 52 EUR. Siguran gubitak.

A ako ne iskažete, tada vladajuća elita može uzeti po 53,xx veće količina (što inače ne može preko biurze) i tada ovi mali okupljeni oko Vergilija mogu sisati jedan drugome. Banda

 

Trolam, hejtam, vrijeđam, ponižavam, omaložavami - mućki Džubrarim.

moš’ mislit, konsolidacija vlasništva, a ni Cerpov paket koji je ponuđen na prodaju bitno jeftinije od cijene dokapa nitko od velikih nije htio kupiti……miriše na vožnju brodom, žednih preko vode…….

New Report

Close