ATPL (Atlantska plovidba d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska ATPL (Atlantska plovidba d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 04.05.2024. u 12:33
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
ATPL
52,41
106.393
2,030
52,40
52,80
-0,38%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.

Bit će tu i puno gubitnika i plača. Sve što naglo raste skorigira se za 33%. Izračunajte si na Ingri, dlkv, igh.. itd.

da, da, da… bude se i skorigiralo…. možda i 33% ali nakon što prođe do kraja g (ako nisam i predugo rekao) 1000 kn! samo gledaj kako visoko ide lojtrica i uživaj u propuštenom! to najviše boli!

Slabe si škole prošao. Najviše boli gubitak. Bolje uopće ne ući nego prekasno. Tko nije ušao do 200 poslije nije ni trebao. Da zasad su u plusu ali zaradili su samo oni koji su prodali. Ovi koji kupuju ovih dana, to ćemo tek vidjeti.

Najvise boli oportunitetni gubitak.

Da nije tako FOMO ne bi postojao.

Bolje jeftino kupovati nego jeftino prodavati.

tin, 04.05.2021. u 13:38

Stjecanje je izvršeno dana 3.svibnja 2021. godine na organiziranom tržištu Zagrebačke burze d.d. Zagreb Ova se obavijest dostavlja budući da je gospodin Dragan Rudan, Predsjednik Revizijskog odbora Atlantske plovidbe d.d.

Pogledaj obrazac i vidjet ćeš da piše da se radi o otpuštanju 200 dionica

A ne stjecanje

[i]Freedom' just another word for nothing left to lose[/i]

kupoprodaj, 04.05.2021. u 18:22

Najvise boli oportunitetni gubitak.

Da nije tako FOMO ne bi postojao.

 

Je FOMO, mos misliti, nekome je FOMO, a neki vec lagano izlaze i filaju svoje velike pozicije FOMO-asima

Life all comes down to a few moments. This is one of them.

Promjene u top 10:

CERP -645

 

Nego, jel tko racunao Neto dug/EBITDA?

Ne mogu ga vise naci u izvjescu.

 

Life all comes down to a few moments. This is one of them.

Pa kolega, sve i da je tako, a mislim da ipak nije, hehe, ima vise razloga da tako mislim, ili znam, hehe, jel to vas problem? 🙂

Sta se brinete oko dionice koju nemate niti vas zanima?!?

Eno cist zrak, priroda, druge dionice, divota…

Bolje jeftino kupovati nego jeftino prodavati.

kupoprodaj, 05.05.2021. u 00:16

Pa kolega, sve i da je tako, a mislim da ipak nije, hehe, ima vise razloga da tako mislim, ili znam, hehe, jel to vas problem? 🙂

Sta se brinete oko dionice koju nemate niti vas zanima?!?

Eno cist zrak, priroda, druge dionice, divota…

Neman dionice atpl , ali mi je žao što jednim djelom nisam u ovoj dionici , očekujem lansiranje ove dionice najmanje 500

 

 

Kolega BudFox otkud sad samo negativa od vas prema ATPL a prije je bila samo pozitiva.Prije godinu i pol kad je cijena bila 450 kn pisali ste ide to na 600 kn.A gdje su vozarine sad a gdje tada? Šta se promjenilo kod vas u međuvremenu?

 

 

 

Ipak je bilo STJECANJE dionica. Od g. Rudana. Objavili su ispravak.

Bolje jeftino kupovati nego jeftino prodavati.

Nakon što je uprava sama bez da ih itko tjera napisala u izvještaju između redaka da se očekuje super razdoblje, još dodatno predsjednik revizorskog odbora koji zna svaku stavku izvještaja u drugu decimalu i koji poznaje u detalje sve što se događa, kupuje dionice dan nakon što mu je istekao lock-up. Dakle kupuje čim je mogao, a da ne dobije kaznu HANFA-e, iako je cijena već narasla na 250.

Ako pretpostavimo da nitko normalan ne kupuje dionice zbog 10-15%, nameće se zaključak da ljudi iz same kompanije očekuju ne dobar nego vrhunski period poslovanja, a samim time i da cijena još prilično naraste?

"Sometimes people don't want to hear the truth because they don't want their illusions destroyed." Nietzsche

Projekcija:

Do 31.12. Book bi trebao narasti skoro 100 kn iz poslovanja i jos toliko iz porasta vrijednosti imovine. Znaci 550-600 bez velike mudrosti.

Cijena tada?

Bolje jeftino kupovati nego jeftino prodavati.

value  walk što vas tjera u ovu dionicu ako ne vjerujete u rast ove dionice od 70%

apatero1, 05.05.2021. u 09:17

 





kupoprodaj, 05.05.2021. u 00:16



 

Pa kolega, sve i da je tako, a mislim da ipak nije, hehe, ima vise razloga da tako mislim, ili znam, hehe, jel to vas problem? 🙂

Sta se brinete oko dionice koju nemate niti vas zanima?!?

Eno cist zrak, priroda, druge dionice, divota…

 



 

Neman dionice atpl , ali mi je žao što jednim djelom nisam u ovoj dionici , očekujem lansiranje ove dionice najmanje 500

Ovo treba uokviriti hahaha

Pa šta vam brani da kupite dionicu na kojoj očekujete rast od 70%???

"Sometimes people don't want to hear the truth because they don't want their illusions destroyed." Nietzsche

New Report

Close