ATPL (Atlantska plovidba d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska ATPL (Atlantska plovidba d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 27.10.2020. u 12:23
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
ATPL
150,18
88.308
588
149,00
152,00
2,01%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.

štel bi samo dodati komentar ….ok cijena je skinuta , skuplja se očito  ….salt predviđa katastrofu …sad jel zato kaj je u cashu ili TA …bumo vidli …al neko izvali  za 1000 komada i kupi   i ne brine ga cijena …bumo vidli jel Pivci …provjeril bum listu 10…..znači da nije loš tajming za kupnju …

Nigdje nisam napisao da predvidjam katastrofu. Pukla je raziba 204-206kn. Al ne mora isto nuzno znaciti i pad.

Ako bi Atpl nastavila padati isla bi do 160kn. Zasad isti pad jos ne vidim i tesko je na ijednoj dionici ista predvidjeti jer jeni softver nemocan.

Inace na dnevnom nivou jos malo fali do pregrijavanja..otud danas rast.

Kad RSI zaroni i izroni iznad 30 kupnja. Zasad promatranje.

promjene u top 10 su indikativne. najveci dionicar prodaje, cerp lagano otpusta, sad je i Croatia osiguranje ponovo krenula u rasprodaju i to 2000 kom. 3 najveca u top10 se rjesava dionica pa vi donesite zakljucak. bdi polago i sigurno prema dolje, panamaxi pogotovo. a neki ce i dalje ovdje pjevati borbene…

kolega Salt …ma stoji nite tu rekli nego na drugoj temi da ide opaka korekcija Crobija ….pa će onda i atpl dobit po nosu …al k bumo vidli …vidim u top 10 ..cerp prodaje po 100 komada ?? ali treća ZABA je prodala ovih 2000 komada …još ne vidimo kome  zasada niko iz top 10 nije kupil …sutra bu se vidlo .. …..

Nije mi jasno zašto je ovo još iznad 200kn?Vozarine samo padaju a stanje u firmi nije bajno.

Zoro

I kad su vozarine vani rasle, cijena nije isla gore. Hrvatistan je to.

Dionica ce narasti kad vise ne bude drugih vlakica za nagurati. Kad se odjurise, odigise itd. Znaci mozda uskoro, a mozda next year.

Bolje jeftino kupovati nego jeftino prodavati.

palindrom, 09.09.2020. u 21:35

promjene u top 10 su indikativne. najveci dionicar prodaje, cerp lagano otpusta, sad je i Croatia osiguranje ponovo krenula u rasprodaju i to 2000 kom. 3 najveca u top10 se rjesava dionica pa vi donesite zakljucak. bdi polago i sigurno prema dolje, panamaxi pogotovo. a neki ce i dalje ovdje pjevati borbene…

upravo tako…

na ignore: retard "nabiduasku", plankovic, tizian, pific, barbosa....

zorangutan, 16.09.2020. u 14:06

 





palindrom, 09.09.2020. u 21:35



 

promjene u top 10 su indikativne. najveci dionicar prodaje, cerp lagano otpusta, sad je i Croatia osiguranje ponovo krenula u rasprodaju i to 2000 kom. 3 najveca u top10 se rjesava dionica pa vi donesite zakljucak. bdi polago i sigurno prema dolje, panamaxi pogotovo. a neki ce i dalje ovdje pjevati borbene…

 



 

upravo tako…

Čudna neka matematika.Ništa ne valja, svi prodaju , bdi će ić dole do nule i nikad se neće oporavit, suhi teret se više neće prevozit, novoizgrađeni stanovi se više neće imat kome prodavat, od prehlade će umirat 1000 ljudi dnevno samo u Hrvatskoj i naravno nikad neće nestati virus niti će se izumit cijepivo, samo će potresi, poplave i požari….buhahah.A cijena nikako da ide dole. Kako to kako to?

Bit će da su svi ovi kupci megabedaci i ne kuže to kao ovi prosvijetljeni. I ako se trola mjesecima a cijena opet ne pada.Kako to kako to??

Andromeda …kad im skoči sa 200 na 400 dok ne trepnu …nebuju verovali .. znajući ovdje skokove …baj d vej interesantno onih 2 hiljade nije uzel niko iz top 10…pa ni otp pivac ….znači skuplja se ispod …good….

 







T: 02.09.20  Pros. cijena: 206,57 (01.09.20)












































































RBDioničarBroj%
1.CERP/REPUBLIKA HRVATSKA139.84310,02%
2.BILBIJA IGOR106.1677,61%
3.ZAGREBAČKA BANKA D.D.60.0004,30%
4.VLADOVIĆ-RELJA DUŠKO56.3864,04%
5.USKOKOVIĆ ŽELIMIR51.7883,71%
6.LONZA VLAHO48.7403,49%
7.SB-S D.D.41.6042,98%
8.CROATIA BANKA D.D.39.1102,80%
9.ŠMOK DAMIR33.1282,37%
10.OTP BANKA D.D.31.2032,24%
UKUPNO607.96943,57%








09.09.2020T: 07.09.20  Pros. cijena: 200,65 (04.09.20)












































































RBDioničarBroj%
1. CERP/REPUBLIKA HRVATSKA139.74910,01%
2. BILBIJA IGOR106.1677,61%
3. ZAGREBAČKA BANKA D.D.58.0004,16%
4. VLADOVIĆ-RELJA DUŠKO56.3864,04%
5. USKOKOVIĆ ŽELIMIR51.7883,71%
6. LONZA VLAHO48.7403,49%
7. SB-S D.D.41.6042,98%
8. CROATIA BANKA D.D.39.1102,80%
9. ŠMOK DAMIR33.1282,37%
10. OTP BANKA D.D.31.2032,24%
UKUPNO605.87543,42%








10.09.2020 >T: 08.09.20  Pros. cijena: 195,68












































































RBDioničarBroj%
1. CERP/REPUBLIKA HRVATSKA139.74710,01%
2. BILBIJA IGOR106.1677,61%
3. ZAGREBAČKA BANKA D.D.58.0004,16%
4. VLADOVIĆ-RELJA DUŠKO56.3864,04%
5. USKOKOVIĆ ŽELIMIR51.7883,71%
6. LONZA VLAHO48.7403,49%
7. SB-S D.D.41.6042,98%
8. CROATIA BANKA D.D.39.1102,80%
9. ŠMOK DAMIR33.1282,37%
10. OTP BANKA D.D.31.2032,24%
UKUPNO605.87343,42%

Zadnji datum stanja dioničara: 16.09.2020 (nema promjena).


 

zadnji post prije mjesec dana. zar su se svi optimisti razišli?

budfox, gigic, bilo tko?

ima kakav update oko perspektive sektora i dionice?

Evo kolega Palindrom. Ja ocekujem rast Panamaxa u iducim tjednima.

P.S. ma decki se prestrasili pa ih sada nema 😉

Kako idu vlakići? Jel se stigne još uskočit? Bilo bi bolje da neki iskoče…još dok stignu…moje prognoze od ranije stoje…u 2.mjesecu će cijena biti bliže 100 kn nego 200…

New Report

Close