ATPL (Atlantska plovidba d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska ATPL (Atlantska plovidba d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 04.05.2024. u 05:09
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
ATPL
52,41
106.393
2,030
52,40
52,80
-0,38%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.

kak bu se to odbilo prema UP …..

Samo logirani korisnici mogu vidjeti privitke.

janlana, 02.04.2020. u 11:53

kak bu se to odbilo prema UP …..

meni više izgleda da će biti zakucavanje

na ignoriranju: ljudska bijeda "nabiduasku" (dno dna)

krivi market i dionica za tehničku analizu.

nije ovo fx, nyse ili crypto…

 

 

janlana, 02.04.2020. u 11:53

kak bu se to odbilo prema UP …..

 

svatko sam odlučuje o svom novcu, ali ja ne vidim razloga da se cijena brani ovako visoko na 15x kuna, pogotovo uzevši u obzir ove promjene u top10 te recesiju svjetskog gospodarstva koja je neminovna….

na ignore: retard "nabiduasku", plankovic, tizian, pific, barbosa....

avax10, 02.04.2020. u 10:57

Brojke od danas: 118.898 komada.

Info:

https://zse.hr/userdocsimages/stjecanje_otpustanje/ATPL_stjecanje_otpustanje_2020__3132020153407.pdf

Preraspodijelio 21.763 komada, znači čovjek je još i nadokupio 144 komada.

Eto di je?

 





Paulie, 01.04.2020. u 15:57



 

Da taj veliki nije gospodin Bilbija ?

 



 

Sad sam išao gledati i ako dobro vidim, on više nije na 1. mjestu, a broj dionica smanjio mu se od 27.03. do 01.04. sa 140.537 na 118.844 ??

 

 

Pa odgovor na navedenu dilemu upravo daje operacija preslagivanja od prije nekoliko dana. Mislim da je sada i vise nego ocito da je cijela IB konstrukcija highly leveraged i da navedena razina cijena (odnosno nesto niza) se mora ocuvati pod svaku cijenu, u suprotnom ce dionice na bubanj. Na navedeno sam u vise navrata upozoravao na forumu pa me gigic ekipa docekala na noz. Vjerojatno su sada frendovi u akciji spasavanja vojnika Ryana pa od tuda veliki prometi, ali ako ova situacija vani i s vozarinama potraje mislim da je smjer kretanja cijene dionice svima poznat…

 

zorangutan, 02.04.2020. u 13:27

svatko sam odlučuje o svom novcu, ali ja ne vidim razloga da se cijena brani ovako visoko na 15x kuna, pogotovo uzevši u obzir ove promjene u top10 te recesiju svjetskog gospodarstva koja je neminovna….

 

a kud je majstor prerasporedio tih 21 hiljadu ?

vidim da je sad na 8,52 %   a sa 10.07 %

dionica mi je na radaru, za sad samo pratim i čudim se ovim prometima. Kupnja je nikad jača ali  i prodaja sipa sve u 16.

razni crnogorci, bjelogorci, zorangutani, amadeo, mikardo, persuric i ostali infantili bez muda su na ignoru..a možda je to sve jedna jadna osoba.

Sorry na formatiranju, ali na to nemam utjecaj 🙂

 

Pozdrav kolegi Feniksu i čekam još koju uvredu na svoj račun, jer u tome uživam 🙂

BDW, prodao sam dionice oko 200 kn, pa sam sada lagano počeo opet kupovati..

 

Ako poraste super, a ako klizne kupovat ćemo dvoznamenkasto, tko zna…

al da se sipa sipa se ko iz kante….jučer 10 000 komada,a danas tko zna…

Life all comes down to a few moments. This is one of them.

Pa jel vi pratite top 10?

Imate na moje dionice svaki dan objavu za 2 dana unazad.

 

IB, koliko znam ima sveukupno preko 200 000 dionica (preko 15% firme) od kojih mu je

140 000 dionica bilo na osnovnom računu, a ostalo je raspoređeno na više skrbničkih

računa u više banaka.

 

Prije par dana je sa osnovnog računa u SKDD-u prebacio na dva skrbnička, od

kojih je jedan skrbnički u SNBA, a drugi u Croatia banci. Zašto, ne znam!!

Možda je u pitanju Margin kredit u te dvije banke, pa pokriva poziciju.

Pustite čovjeka na miru nek radi ono što misli da je najbolje za njega.

Zna sve što se događa u firmi i sigurno je najbolje upućen u pravo stanje.

 
































































1. CERP/REPUBLIKA HRVATSKA140.18410,05%
2. BILBIJA IGOR118.8448,52%
3. ZAGREBAČKA BANKA D.D.60.0004,30%
4. VLADOVIĆ-RELJA DUŠKO56.3864,04%
5. USKOKOVIĆ ŽELIMIR51.7883,71%
6. CROATIA BANKA D.D.49.3353,54%
7. LONZA VLAHO48.7403,49%
8. SB-S D.D.37.7022,70%
9. ŠMOK DAMIR33.1282,37%
10. Grupa računa na kojima je uknjižena ista količina vr…25.0001,79%

Life all comes down to a few moments. This is one of them.

rapidno opada potreba za prekomorskim prijevozom, što zbog zatvaranja luka radi corona pandemije, što zbog toga što sve više firmi stavlja ključ u bravu čekajući kraj pandemije jer potražnje ni potrošnje -nema! zadnjih mjesec dana kupuje se samo prehrana,a to je pre pre premalo da bi više od 1/3 brodara ovo preživjelo pa se bojim da se atlantskoj u ovoj novoj recesiji crno piše i da će je teško preživjeti 😪

kodi, 02.04.2020. u 15:23

rapidno opada potreba za prekomorskim prijevozom, što zbog zatvaranja luka radi corona pandemije, što zbog toga što sve više firmi stavlja ključ u bravu čekajući kraj pandemije jer potražnje ni potrošnje -nema! zadnjih mjesec dana kupuje se samo prehrana,a to je pre pre premalo da bi više od 1/3 brodara ovo preživjelo pa se bojim da se atlantskoj u ovoj novoj recesiji crno piše i da će je teško preživjeti 😪

 

Koje su to luke zatvorene za prijevoz rasutih tereta ako mozete navest link gdje ste to nasli…ali psenica, brasno, secer nisu hrana smatram da potraznja za tim sirovinama je veca nego ikad prije. Samo je pitanje gdje kupiti jer svi cuvaju za sebe.

Ja sam danas uzeo 150kom za pocetak. Vani brodari krenuli u rast. A i nafta danas snazan impuls. BDI poskocio i najava rasta. To mi djeluje obecavajuce.

BudFox3, 02.04.2020. u 14:53

Sorry na formatiranju, ali na to nemam utjecaj 🙂

Pozdrav kolegi Feniksu i čekam još koju uvredu na svoj račun, jer u tome uživam 🙂

BDW, prodao sam dionice oko 200 kn, pa sam sada lagano počeo opet kupovati..

 

Ako poraste super, a ako klizne kupovat ćemo dvoznamenkasto, tko zna…

al da se sipa sipa se ko iz kante….jučer 10 000 komada,a danas tko zna…

Ja sam svoje prodao na +3K kn i sad cekam ono sto sam vec odavno govorio cijenu ispod 100 kn onda cemo lagano u kupnju …nece me vrag odnijeti za par desetaka tisuca kuna …. transparentnost je stara boljka ove dionice,vidimo sto se sve izdogađalo zadnjih dana bez ijedne crtice objasnjenja .

 

 

Cekali su neki i naftu na 10USD dok je bila na 20 USD i govorili kako ce ispod nule.

Pa nafta skoro na 30 USD, a ide preko 40 USD.

Po meni je to najbolji kupovni signal.

Ako ne sad kad onda?

Plovidba ce brzo doci na svoje, a vozarine bi mogle porasti barem 4 puta. Tako nekako predvidja vise analiticara. Pratim ih jer do sada su uvijek pogadjali.

New Report

Close