ATPL (Atlantska plovidba d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska ATPL (Atlantska plovidba d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Nema frke za ATPL, sad se još stigne kupiti po bidu nešto ali čim okrene BDI brzo mi to nadoknadimo. Ja sam na bidu. Jesen će biti famozna na većini dionica će da vidite.

razni crnogorci, bjelogorci, zorangutani, amadeo, mikardo, persuric i ostali infantili bez muda su na ignoru..a možda je to sve jedna jadna osoba.

Dug pada, EBITDA raste, vozarine su se poduplale. Bit ce ovo ok do kraja godine.

Napomena: Ovaj komentar nije preporuka za kupnju ili prodaju dionica. Udijeli koji like, znam da imaš! Vratit ću 100%, majke mi!

Vozarine visoke, a gubitak ? Kako to, kako to ?

FI 1H je kao što sam očekivao i predvidio (kolega desnkrilo se i naljutio kad sam rekao da će pasti cijena jer 1H nikako ne može biti pozitivan obzirom da su vozarine tek krajem 6mj krenule gore) kao i blagi pad cijene premda nisam htio prodavati i kupovati. Nije mi se dalo. Sad je najgore iza nas. Radujem se iducim izvjestajima


Vozarine visoke, a gubitak ? Kako to, kako to ?

sto nije jasno sa ovom dionicom ? kad budu vozarine u teskom minusu oni ce biti u plusu,ali ce onda smanjivati dugove,najavljivati dokap,otkup jadroplova itd.inace svi se radujemo buducim izvjescima iako ne znamo zasto ali bitan je optimizam koliko god bio crn.

Pa kakve su vozarine bile visoke u 1.polovici godine??
Kad su počele žestoko prema gore??

Prodavači ispod 390 nikako na zelenu granu ha?

razni crnogorci, bjelogorci, zorangutani, amadeo, mikardo, persuric i ostali infantili bez muda su na ignoru..a možda je to sve jedna jadna osoba.

Ima tko noviju knjigu dionicara od ATPL?

Napomena: Ovaj komentar nije preporuka za kupnju ili prodaju dionica. Udijeli koji like, znam da imaš! Vratit ću 100%, majke mi!

Poštovana gospodo u Upravi i Nadzornom odboru, gdje je financijsko izvješće ?
Trebate li pomoć?

halfte trinken, halfte Šarcu geben

@Jubito

Evo izvjesca, izaslo 31.07.

https://www.zse.hr/default.aspx?id=10006&dionica=63

Napomena: Ovaj komentar nije preporuka za kupnju ili prodaju dionica. Udijeli koji like, znam da imaš! Vratit ću 100%, majke mi!



@Jubito

Evo izvjesca, izaslo 31.07.
https://www.zse.hr/default.aspx?id=10006&dionica=63

Aha, hvala, na godišnjem sam pa ne pratim pretjerano precizno, a oni ionako uvijek zadnji dan ili kasnije objavljuju..

FI je loše u skladu sa očekivanjima, iako sam očekivao i nešto lošije.
Kratkoročne kredite su zamjenili dugoročnim i još se pri tome malo dugoročno zadužili.
Pad prihoda očekivan, gubitak manji od očekivanog.
Sve u svemu, ako vozarine ostanu 12000-15.000 u ostatku godine bit će dobro.
Samo, čisto sumnjam da će ostati kako stvari stoje.

halfte trinken, halfte Šarcu geben




@Jubito

Evo izvjesca, izaslo 31.07.
https://www.zse.hr/default.aspx?id=10006&dionica=63

Aha, hvala, na godišnjem sam pa ne pratim pretjerano precizno, a oni ionako uvijek zadnji dan ili kasnije objavljuju..

FI je loše u skladu sa očekivanjima, iako sam očekivao i nešto lošije.
Kratkoročne kredite su zamjenili dugoročnim i još se pri tome malo dugoročno zadužili.
Pad prihoda očekivan, gubitak manji od očekivanog.
Sve u svemu, ako vozarine ostanu 12000-15.000 u ostatku godine bit će dobro.
Samo, čisto sumnjam da će ostati kako stvari stoje.
[/quote]

Pa godisnji ugovori ti su u tom rasponu, ne samo do kraja godine 🙂

Kolege kako nisam pratio ovu temu, kakvo je stanje sa brodovima atlantske po pitanju tog ograničenja sumpora koje stupa na snagu dogodine?

Pretpostavljam da trebaju ugraditi scrubbere ili kak se vec zove to za prociscavanje. Citao sam da se ugradnja tih scrubbera ne isplati na brodovima starijim od 15 godina. Najstariji brodovi od ATPL imaju 11 godina.

ATPL ima:
2 Panamaxa 2012.
3 Panamaxa 2008.
3 Supramaxa 2012.
2 Supramaxa 2009.
1 Handy 2015.
1 Handy 2016.

Napomena: Ovaj komentar nije preporuka za kupnju ili prodaju dionica. Udijeli koji like, znam da imaš! Vratit ću 100%, majke mi!

Iduću srijedu 14.08. u 11h u DU je glavna
skupština sa zanimljivim točkama dnevnog reda.
Ide tko na GS?

https://www.zse.hr/userdocsimages/novosti/nyjMyOajToit5j1iJzmRXw==.pdf

Napomena: Ovaj komentar nije preporuka za kupnju ili prodaju dionica. Udijeli koji like, znam da imaš! Vratit ću 100%, majke mi!

New Report

Close