ATPL (Atlantska plovidba d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska ATPL (Atlantska plovidba d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 07.05.2024. u 15:29
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
ATPL
52,40
17.449
333
52,40
52,80
0,00%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.





@bonjour_ad

usporedba s RIVP se odnosi na nasilni izlazak iz dionice

imate li neki članak o visini božićnica ili se to odnosi na ovu proslavu 63. rođendana?


Tu ti je negdje na forumu ta informacija. Ne vjerujem da se tu laže.
[/quote]

Oprosti mi, ali ja ne vidim nigdje, jedino komentar trutha na prethodnoj stranici gdje pita ima li božićnice, i odgovor chiefa24 – bila je božićnica 5000kn, vjerojatno aludirajući na novu poreznu mjeru. Imaš li ti više saznanja ili?Iskreno me zanima
[/quote]

takvu informaciju mozes dobiti samo od insidera kakvih je ovdje poprilicno i znaju puno lipih stvari samo ne smiju kazati ili ne daj boze da se otkriju


Zanimljivo je zašto na web stranici Oldendorff-a ne piše da su panamax
City of Dubrovnik 75.100 dwt i
supramax-a blizanci
AP Drzic 53.500 dwt
AP Sveti vlaho 53.500 dwt
u njihovom vlasništvu?
A vode se u floti AP.
Moguće je da ih je AP kupila od njih.

e to bi bio dosljedan potez na tragu uprave prodaj za 1 kupi za 2

Atlantska plovidba izlicitirala najveću cijenu za dionice Luke Dubrovnik


I na ovu novost, daleko najbolju u ovoj godini, dionica rokne 7% down. Prestasno, bas me zanima hoce li regulator i dalje spavati zimskim snom?

Umjesto da trezorom brane cijenu i pokažu zube opet se rade krivi potezi i baca lova
u bunar. Pitam se ima li najveći dioničar ikakva utjecaja u ovoj firmi.

Sokrat: Vidiš li prijatelju ona tri čobana? Sve dok oni mogu da nadglasavaju mene i Platona i uslijed toga da donose odluke, ja u demokraciju ne vjerujem.

Bez brige ovdje za cijenu, u 1 danu može i par desetaka % gore bez problema.


Umjesto da trezorom brane cijenu i pokažu zube opet se rade krivi potezi i baca lova
u bunar. Pitam se ima li najveći dioničar ikakva utjecaja u ovoj firmi.

Zasto mislis da bi Atlanska trebala braniti cjenu na burzi?
Uprava treba brinuti za pozitivno poslovanje a ne za cjenu na burzi.
Cjena na burzi nema nikakve veze sa fundamentalnom vrijednosti kompanije.


Atlantska plovidba izlicitirala najveću cijenu za dionice Luke Dubrovnik


I na ovu novost, daleko najbolju u ovoj godini, dionica rokne 7% down. Prestasno, bas me zanima hoce li regulator i dalje spavati zimskim snom?
[/quote]

a regulator bi tu trebao reći? Zaustavite Reut… prodaju!

http://zse.hr/userdocsimages/novosti/6nUJMaQbbzxdUBjqGggbxg==.pdf

Koja je burzovna oznaka dionice Luka Dubrovnik d.d.?

Ovo su sad interseantne razine za ulaz. Barem za mene počinju biti.

razni crnogorci, bjelogorci, zorangutani, amadeo, mikardo, persuric i ostali infantili bez muda su na ignoru..a možda je to sve jedna jadna osoba.

Nekako mi izgleda da se u zaleđu dogovara cijena nekih trgovinskih paketa, oko 330-340-345

NOVAC JE SAMO SREDSTVO POMOĆU KOJEG SE ZADOVOLJAVAJU POTREBE

Zadnji prekrcaj od 10000 komada je išao na 340 – 350, pa tako očekujem i sada..

Solidno se tuče po bidu. Al ispod ovih cjenovnih razina ne idemo. Već smo treći puta udarili u ovo nazovimo dno ..

(ex maratonac, ex neumoran, ex maratonac_) - 05.10.2007.


Koja je burzovna oznaka dionice Luka Dubrovnik d.d.?

našao sam ih na SKDDu kao LKDU, ali nema dodatnih informacija, koliko sam shvatio oni su koncesionar i lučke uprave u Dubrovniku, svakako zanimljivo ulaganje

Molim vas informirajte se kod nekog domaćeg što se događa.
Što će Atpl-u 7% dionica luke u kojoj je grad Dubrovnik većinski vlasnik. Nije valjda da brodovi atlantske tu dolaze u dok pa će imati povoljnije aranžmane? Ne dolaze. Ah da, tu su dobre plaće pa se ekipa može fino prebaciti u “sigurnu luku” ako zatreba. I ti sve fino sa vašim novcima. Ponavljam pitanje, jeste li vi dobili ista od božićnica što ih oni dijele?? 🙂

...''I try to buy stock in businesses that are so wonderful that an idiot can run them. Because sooner or later, one will.''

zašto mi je post obrisan?

napisao sam da grad Dubrovnik nije većinski nego ima 48%, i evo članak na intervju s novim direktorom
https://dubrovacki.slobodnadalmacija.hr/vijesti/turizam-i-gospodarstvo/clanak/id/542934/zeljko-raguz-novi-predsjednik-uprave-luke-dubrovnik

New Report

Close