ATPL (Atlantska plovidba d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska ATPL (Atlantska plovidba d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 16.05.2024. u 05:55
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
ATPL
52,40
27.617
527
52,40
52,60
0,00%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.

Većina nije ni primijetila da smo se sa cca 280 kn došuljali do 325 kn…

DSX 11:34am EST 4.1675 +0.0575 +1.40%
DSX uglavnom danima polako raste…

Panamaxi su okrenuli, kad okrenu i Cape-ovi, eto vatrometa…

Je sam na prometu od 36 dionica

U svakom slučaju bolje da raste nego da pada.


Većina nije ni primijetila da smo se sa cca 280 kn došuljali do 325 kn…

DSX 11:34am EST 4.1675 +0.0575 +1.40%
DSX uglavnom danima polako raste…

Panamaxi su okrenuli, kad okrenu i Cape-ovi, eto vatrometa…


da, došuljali. promet gust kao u mačka brkovi

DSX 10:12am EST 4.145 +0.035 +0.85%

Jučer DSX bez promjene, a danas nastavak laganog rasta…

Sad ka je gosp. B.I. sklonio sa tržišta cca 109 500 dionica
Doista je lakše dizati cijenu na malim prometima
Dobra metoda za koju je potreban veliki igrač
Mi mali možemo još malo čekati !

CROBEX - SVE CE TO NAROD POZLATITI

Rekli bi zlobnici da je možda procurilo izvješće.. Samo ne znam šta to Q4 može popravit za 2016 godinu..


Rekli bi zlobnici da je možda procurilo izvješće.. Samo ne znam šta to Q4 može popravit za 2016 godinu..

Prije bih rekao, da se ispituju pozicije i ocjenjuje situacija prije novog okrupnjavanja. E sad živi bili pa vidjeli……………….

Veliki pozdrav glavnom kreativcu foruma Woodironu, My Moonu, ali ne manji Bubimiru. AJMO PROMATRAT 😀😎✌🤘🤙🖐👌👍🤚👋👋

DSX 10:09am EST 4.27 +0.15 +3.64%

dobio sam report od brokera da imam x dionica atpl i da je nabavna cijena 1050 kn, sveukupna vrijednost xyz kn. niti sam plaćao toliko (platio sam puno više), a niti sam ijednu dionicu po toj ili manjoj cijeni kupio.
netko zna o čemu se tu radi? jel to oni meni hoće lupiti neki porez na dobit ako skoči dionica na 1051?
baš ih zovem, ali se ne javljaju. poslao mail..

Vjerojatno neka greska ili te netko zafrkaje..
A uostalom ti znas sam koliko ti je nabavna cijena i za svaku kupnju imas na mailu potvrdu od skdd i od brokera.
Meni je to sve na mailu..
Svaka kupnja i prodaja…jos od 2005..

A BALVANA!!! :) :) :)


dobio sam report od brokera da imam x dionica atpl i da je nabavna cijena 1050 kn, sveukupna vrijednost xyz kn. niti sam plaćao toliko (platio sam puno više), a niti sam ijednu dionicu po toj ili manjoj cijeni kupio.
netko zna o čemu se tu radi? jel to oni meni hoće lupiti neki porez na dobit ako skoči dionica na 1051?
baš ih zovem, ali se ne javljaju. poslao mail..

Jesi li mijenjao brokersku kuću u jednom trenutku?

interesantno …:-) ….



dobio sam report od brokera da imam x dionica atpl i da je nabavna cijena 1050 kn, sveukupna vrijednost xyz kn. niti sam plaćao toliko (platio sam puno više), a niti sam ijednu dionicu po toj ili manjoj cijeni kupio.
netko zna o čemu se tu radi? jel to oni meni hoće lupiti neki porez na dobit ako skoči dionica na 1051?
baš ih zovem, ali se ne javljaju. poslao mail..

Jesi li mijenjao brokersku kuću u jednom trenutku?
[/quote]
nisam siguran, no mislim da nisam. imam 2 brokera, no ne sjećam se. sada kod oba imam ponešto. da li sam prebacivao nešto, ne znam u ovom trenu.. ipak, u jednom trenutku sam stavio dionice kao offline. mislim da se to zove slobodna pozicija u pbz.

Pa dobro ljudi zbog čega sad ovo još uvijek raste?!
IB više ne kupuje, BDI u stagnaciji odnosno više padu, većina čeka ili očekuju nižu cijenu ili barem nekakvu jaču korekciju. U čemu je onda kvaka?

New Report

Close