ATPL (Atlantska plovidba d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska ATPL (Atlantska plovidba d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 03.05.2024. u 02:23
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
ATPL
52,31
116.588
2,229
52,40
52,60
15,60%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.

dobri ste..uhvate se jednog aktvnog u top 10 i brojenje godinama,:-) a zaboravili na 10% trezorske distribucije kroz divku oko 1000 kn..2010 god.. TA je vec tad velila 100 kn 🙂

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak

Evo prilike za onoga tko želi povećati svoju poziciju sa lijepom količinom dionica po 185. 🙂

La vita e bella!

Lijepo sam vam govorio. Kakav IB, to su igre za malu djecu.

da prepali se količine na 185 🙂


Evo prilike za onoga tko želi povećati svoju poziciju sa lijepom količinom dionica po 185. 🙂

Dobra cijena za dokup onima koji su kupovali na 400 kn nedavno


Evo prilike za onoga tko želi povećati svoju poziciju sa lijepom količinom dionica po 185. 🙂

Nek se stavi na bid na 170 i proci ce mu.

Meni se čini da će ovo do 135kn prije

You've got to ask yourself one question: 'Do I feel lucky?' Well, do ya' punk?

i slijepcu je jasno da ova cijena nema veze sa stvarnim stanjem stvari vec je napumpana od strane IB koji je povukao trzisite u zadnje vrijeme kupovinom dionica, vidimo sada i ocekivani pad a po svemu sudeci jos ce padati jer realne osnove za drugo nema.

Cijenu su nedavno malo prenapucali skupljanjem dionica, ali sad je očito puštena da se opet malo ohladi. Čemu kupovati skuplje, ako se može i jeftinije dok se skupi dovoljno aska na nižoj cijeni. Samo treba malo pričekati. Ali čini mi se da će opet biti onakvog zaleta jer IB i dalje izlazi iz RIVP naveliko.


Meni se čini da će ovo do 135kn prije

Imas sta za prodat van zse po 135 ja bi jos uzeo 😉

I ja, da se ne mučimo i gubimo vrijeme s čekanjem dok to bude.

http://www.dryships.com/pages/report.php

mic po mic

gledajte panamax-e

drastično smanjti doprinose na plaće i drastično smanjiti poreze. samo tako možemo dalje !

da bila je tema na forumu ranije o povezanosti atpl i Supramax/panamax i moram priznat da ne znam pravi utjecaj
što gledati supra ili pana i zašto thx


Cijenu su nedavno malo prenapucali skupljanjem dionica, ali sad je očito puštena da se opet malo ohladi. Čemu kupovati skuplje, ako se može i jeftinije dok se skupi dovoljno aska na nižoj cijeni. Samo treba malo pričekati. Ali čini mi se da će opet biti onakvog zaleta jer IB i dalje izlazi iz RIVP naveliko.

Ne pratim previše gosp. IB, ali ukoliko je točno da prodaje RIVP i da bi ušao u ATPL, ne držim mu to mudrom odlukom. RIVP je u godinu i po imao prinos preko 45%, a za ATPL se još uvijek ne zna hoće li bit pukovnik ili pokojnik. lp.

New Report

Close