ATPL (Atlantska plovidba d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska ATPL (Atlantska plovidba d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 09.05.2024. u 13:40
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
ATPL
52,96
3.813
72
52,40
53,00
0,38%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.

Skoro, BDI 597, opet lijepo ubrzanje od +30…

Kolega mulac, svaka čast na pravovremenih informacijama o indeksima 🙂

ajd da vidimo uskoro jel se zbog ovog drži cijena na ovim vrijednstima i kome je u interesu

Za tjedan dana trebala bi biti oglašena prodaja udjela u velikim državnim tvrtkama

Eto i ja sam kupio i dokupljivao ovih dana, pa da vidimo ima li goriva za rast.
Ništa senzacionalno, ispod 10% portfelja, ipak je ovdje još glava u torbi.


Eto i ja sam kupio i dokupljivao ovih dana, pa da vidimo ima li goriva za rast.
Ništa senzacionalno, ispod 10% portfelja, ipak je ovdje još glava u torbi.

ma tko misli čekati da ovdje više ne bude glava u torbi bolje da to prepusti djeci i unucima, da kupuju jednom kad flota padne ispod 500 mil dwt. a dotad kad je bal nek je bal.

More Evidence India Is on Track to End Coal Imports


http://www.hellenicshippingnews.com/chinas-swelling-junkyards-are-readying-iron-ores-next-threat/

to s indijom je posebno fascinantno i pokazuje što znači dobar premijer s dobrim timom, unutar dvije godine prijeći će put od najvećeg uvoznika ugljena na svijetu do potpunog prestanka uvoza. uz istovremeno rekordan rast potrošnje električne energije.

Nitko ništa ne komentira ovo slaganje na bidu pred kraj?

Čak 5.000 kom iznad 111 stavljeno zadnjih par minuta.

Pa tko tu koga više pravi ludim?!
Jedni kažu bankrot je tu, ovi stavljaju 100.000 EUR po 111,112 na bid…!?!?!


Nitko ništa ne komentira ovo slaganje na bidu pred kraj?

Čak 5.000 kom iznad 111 stavljeno zadnjih par minuta.

Pa tko tu koga više pravi ludim?!
Jedni kažu bankrot je tu, ovi stavljaju 100.000 EUR po 111,112 na bid…!?!?!

Nema tu velike filozofije, prevelik je izazov i prilka da bi to ostalo nezapazeno od velikih igraca, vrijedi pokusati 🙂 Do prije par dana ATPL je po panamaxu gubila 7000 dolara dnevno, danas gubi 4000, kad dodje na pozitivnu 0 bit ce kasno za jaci entry point. E da je znati razinu BDI recimo 1.7.2016.?



Nitko ništa ne komentira ovo slaganje na bidu pred kraj?

Čak 5.000 kom iznad 111 stavljeno zadnjih par minuta.

Pa tko tu koga više pravi ludim?!
Jedni kažu bankrot je tu, ovi stavljaju 100.000 EUR po 111,112 na bid…!?!?!

Nema tu velike filozofije, prevelik je izazov i prilka da bi to ostalo nezapazeno od velikih igraca, vrijedi pokusati 🙂 Do prije par dana ATPL je po panamaxu gubila 7000 dolara dnevno, danas gubi 4000, kad dodje na pozitivnu 0 bit ce kasno za jaci entry point. E da je znati razinu BDI recimo 1.7.2016.?
[/quote]

To sve ispada jako bezvezno, barem meni!
Ako netko veći želi kupiti mislim da je glupo stavljati na bid više nego je skoro prosječni mjesečni promet.
Opet ako žele navući ostale, može i to pametnije.

Tako da tu više ništa nije normalno!!!
Velike količine stalno prolaze ispod 110 i sad se netko sjeti kupovati na tisuće komada?!??!

Lijepo ide BDI, svaka čast.. Iskreno volio bih da se nastavi svaki dan jer imam ATPL u portfelju.. Ali dok BDI ne dođe bar do 1000 bodova ili preko, ja se neću nešto pretjerano veselit

Cape +892 7076$

ideš milka to su već opaki koraci,,nekako bi raže da ide po par %,, al dobro šta je tu je 🙂


Cape +892 7076$

Kad cape dođe na 30000$ možemo odahnuti, prije ne, no trend je dobar

BDI UP 38, sad je na 635, lijepi koraci…
http://www.dryships.com/pages/report.php

Rast BDIa je sve brži…

New Report

Close