ATPL (Atlantska plovidba d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska ATPL (Atlantska plovidba d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 09.05.2024. u 01:52
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
ATPL
52,80
158
3
52,40
52,80
0,76%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.

Mislim da to objavljivanje BDI-a ne utječe na cijenu atlantske plovidbe.

Država je u samo u tri tvrtke na jugu domovine natpolovični vlasnik ali su brojnija nestrateška trgovačka društva u kojima posjeduje manje od 50 posto dionica. Među takvim tvrtkama ističu se “Atlantska plovidba” gdje posjeduje 10 posto portfelja vrijednog 418,656 milijuna kuna….

http://m.slobodnadalmacija.hr/Dalmacija/Najnovije/tabid/297/articleType/ArticleView/articleId/314863/Cijenu-Maestrala-eka-15-investitora.aspx

Koliko oni misle dobit za ovo, 300 kuna?? Pa ko će im dat sad 300 kuna kad je u ovakvom stanju sektor.. Jadroplov neće nitko ni besplatno da mu daju..

Ako ima koja dobra duša da podjeli samnom knjigu dioničara (što noviju to bolje) bio bih jako zahvalan.
Molim javite mi na porukama.

HVALA!

La vita e bella!


Država je u samo u tri tvrtke na jugu domovine natpolovični vlasnik ali su brojnija nestrateška trgovačka društva u kojima posjeduje manje od 50 posto dionica. Među takvim tvrtkama ističu se "Atlantska plovidba" gdje posjeduje 10 posto portfelja vrijednog 418,656 milijuna kuna….

http://m.slobodnadalmacija.hr/Dalmacija/Najnovije/tabid/297/articleType/ArticleView/articleId/314863/Cijenu-Maestrala-eka-15-investitora.aspx

Koliko oni misle dobit za ovo, 300 kuna?? Pa ko će im dat sad 300 kuna kad je u ovakvom stanju sektor.. Jadroplov neće nitko ni besplatno da mu daju..


Pa kako je došao do 418 milijuna kuna? Netko bi im trebao iskeširati 3000 kn/dionici da se dođe to te cifre. Bila bi to dobra fora da u jednoj sekundi ode dionica na 3000 cerp proda svoje i onda se vrati na 117. Ha ha ha. Pa ako smo tukli Poljake 14 razlike zašto i to da se ne dogodi. Mislim da bi ovaj konzumov ministar financija trebao napravit update na zse ili samo refreš pa kad mu se ukaže trenutna cijena vidjet će pravu vrijednost cerpovih dionica u Atlantskoj. Btw sada cijela Atlantska vrijedi 163 000 000 kuna

Ako je ovo istina da drzava izlazi sa svojih 10pct uskoro ocekujem da se bid jos povuce prema dole pa kad ministru trziste bude nudilo 10 mil kuna za udio u Atpl ce valda nauciti zbrajati kruske i jabuke

10 miljuna za udio …

ma pusti zmajo vole oni to

😉

To sa ATPL je na čekanju do nekih boljih vremena. A ako i budu prodavali, neće to učiniti preko burze. Kome mogu prodati preko burze? Naći će se ulagač koji će dati više od trenutne cijene na burzi. Kad bude vrijeme.

Vidi jdpl…

dvojka kolo vodi
http://www.dryships.com/pages/report.php

Što se ovdje događa, pa neće valjda u stečaj?

Nije mi jasno tko prodaje po tim cijenama. Bolje čekati nego prodati za kikiriki…


Što se ovdje događa, pa neće valjda u stečaj?

Nije mi jasno tko prodaje po tim cijenama. Bolje čekati nego prodati za kikiriki…


imaš neki insiderski info da neće u stečaj?
danas prodaj za kikiriki, za 20 dana kupi za pola kikirikija. naravno, ako budeš htio kupiti.
vidiš da je bježanija. kome su ostale gaće taj pokušava prodati.


Što se ovdje događa, pa neće valjda u stečaj?

Nije mi jasno tko prodaje po tim cijenama. Bolje čekati nego prodati za kikiriki…


Mislim da nisi daleko od istine.

Neće odmah u stečaj. Ići će dokap prvo vjerovatno., npr. CEO Mareska je jutros rekao da su oni spremni za akvizicije i da čekaju.


Što se ovdje događa, pa neće valjda u stečaj?

Nije mi jasno tko prodaje po tim cijenama. Bolje čekati nego prodati za kikiriki…

Nije mi jasno tko kupuje.
Btw. ja sam jučer opet kupio… a lijepo sam bio izašao na 175, pa ušao na 140, opet izašao na 125 i jučer ušao na 105.
Ionako sam već prekrižio novce sada se samo igram

semper fidelis


Neće odmah u stečaj. Ići će dokap prvo vjerovatno., npr. CEO Mareska je jutros rekao da su oni spremni za akvizicije i da čekaju.

da mi je znati kakve veze sve ovo ima jedno s drugim?

New Report

Close