ATPL (Atlantska plovidba d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska ATPL (Atlantska plovidba d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 16.05.2024. u 18:50
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
ATPL
52,40
13.781
263
52,20
52,60
0,00%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.

Ovo je sad stvarno za riknuti od smijeha. Toliko očito da ne mogu izdržati da prokomentiram: prodavanje samom sebi, stvaranje umjetnog pritiska rasula i branje dionicara od uspaničenih.
Pazi, svi potrčali riješit se ATPL na 480ak kuna… 700k kn za sat i pol trgovine :-)))))
Marko Janku proda za 100, Janko Marku za 95, Marko opet Janku za 90, dođe Hrvatin i vidi kako pada dionica, stane u red za prodaju Janku kao i ostalih 30 Rvata, ali R&M plate proviziju brokeru maksimalno 0,3 ali uberu atpl za 480 od Rvata… Računaju da nema više promoćurnih kalkulatorvatina koji će izvaditi iz čarape lovu i maznuti koju mrvu od onoga što je u redu da se proda Marku/Janku…
:-))))


Ovo je sad stvarno za riknuti od smijeha. Toliko očito da ne mogu izdržati da prokomentiram: prodavanje samom sebi, stvaranje umjetnog pritiska rasula i branje dionicara od uspaničenih.
Pazi, svi potrčali riješit se ATPL na 480ak kuna… 700k kn za sat i pol trgovine :-)))))
Marko Janku proda za 100, Janko Marku za 95, Marko opet Janku za 90, dođe Hrvatin i vidi kako pada dionica, stane u red za prodaju Janku kao i ostalih 30 Rvata, ali R&M plate proviziju brokeru maksimalno 0,3 ali uberu atpl za 480 od Rvata… Računaju da nema više promoćurnih kalkulatorvatina koji će izvaditi iz čarape lovu i maznuti koju mrvu od onoga što je u redu da se proda Marku/Janku…
:-))))


kolega, možete li mi reć kako se u londonu zovu marko i janko…pitam jer su upravo srušili burzu za više od 4%. baš su nestašni ti njihovi marko i janko.

livin' from hand to poor mouth you an' me an' my secret south

Totalni sam anonimus za brodare, ali sam kupio 20 dionica na 480 – malo sam im pogledao stranice vidio sam da su se riješili Dubrovnik airline što je dobro jer su gubitaši – mislim da će iduće izvješće bit dobro bez obzira na pad brodarina jer će hoteli biti u plusu…
Sve u svemu vrijeme će pokazat jesam li bio u pravu.
Pozdrav kolege dionićari – hajde da plovimo (nadam se ne nizvodno) [pray]



Svi pametni investitori skratili su pozicije u svibnju 2008. na BDI 11000, logično je da to nije moglo potrajati, a znalo se da je taj rast rezultat gladi Kine za sirovinama svih vrsta pred Olimpijadu. Znakovito je da je dionica doživljela najveći pad do kraja te godine kad je firma ostvarila najveću dobit od osnivanja dalekih 50-ih prošlog stoljeća.
Držim da će 2012. biti gadna za brodare, no ne bi me začudilo da dionica baš tad krene uzvodno jer je prenisko, pitanje je samo timinga kad se treba inbarkati. Ako Grčke ne rikne, vjerujem da će i fondovi malo podići Crobi do kraja godine.

Da li pratite kolega koliko su pali najveći brodari na svetsim burzama?
Puno više nego ATPL i naši brodari.
Za brodare je definitivno down trend.Naši se odlično drže za sada.
Pozdrav
[/quote]
Koliko su pali 200-400% [lol]

ZMAJKI - LANICA = HRPA GLUPOSTIJU



Ovo je sad stvarno za riknuti od smijeha. Toliko očito da ne mogu izdržati da prokomentiram: prodavanje samom sebi, stvaranje umjetnog pritiska rasula i branje dionicara od uspaničenih.
Pazi, svi potrčali riješit se ATPL na 480ak kuna… 700k kn za sat i pol trgovine :-)))))
Marko Janku proda za 100, Janko Marku za 95, Marko opet Janku za 90, dođe Hrvatin i vidi kako pada dionica, stane u red za prodaju Janku kao i ostalih 30 Rvata, ali R&M plate proviziju brokeru maksimalno 0,3 ali uberu atpl za 480 od Rvata… Računaju da nema više promoćurnih kalkulatorvatina koji će izvaditi iz čarape lovu i maznuti koju mrvu od onoga što je u redu da se proda Marku/Janku…
:-))))


kolega, možete li mi reć kako se u londonu zovu marko i janko…pitam jer su upravo srušili burzu za više od 4%. baš su nestašni ti njihovi marko i janko.
[/quote]

ja o ovoj prčiji, ne o lse. tko prodaje, a tko kupuje atpl danas po ovoj cijeni??? 10% prometa ovog kioska zvanog zse čini atpl.
svojedobno su se i marko i janko zvali jethro pa znam kako to ide.



Ovo je sad stvarno za riknuti od smijeha. Toliko očito da ne mogu izdržati da prokomentiram: prodavanje samom sebi, stvaranje umjetnog pritiska rasula i branje dionicara od uspaničenih.
Pazi, svi potrčali riješit se ATPL na 480ak kuna… 700k kn za sat i pol trgovine :-)))))
Marko Janku proda za 100, Janko Marku za 95, Marko opet Janku za 90, dođe Hrvatin i vidi kako pada dionica, stane u red za prodaju Janku kao i ostalih 30 Rvata, ali R&M plate proviziju brokeru maksimalno 0,3 ali uberu atpl za 480 od Rvata… Računaju da nema više promoćurnih kalkulatorvatina koji će izvaditi iz čarape lovu i maznuti koju mrvu od onoga što je u redu da se proda Marku/Janku…
:-))))


kolega, možete li mi reć kako se u londonu zovu marko i janko…pitam jer su upravo srušili burzu za više od 4%. baš su nestašni ti njihovi marko i janko.
[/quote]

Marko and Janko

MODERATORI SU ME ISKLJUČILI ! Sve što sam pisao i pišem je osobno mišljenje bez odgovornosti.



Ovo je sad stvarno za riknuti od smijeha. Toliko očito da ne mogu izdržati da prokomentiram: prodavanje samom sebi, stvaranje umjetnog pritiska rasula i branje dionicara od uspaničenih.
Pazi, svi potrčali riješit se ATPL na 480ak kuna… 700k kn za sat i pol trgovine :-)))))
Marko Janku proda za 100, Janko Marku za 95, Marko opet Janku za 90, dođe Hrvatin i vidi kako pada dionica, stane u red za prodaju Janku kao i ostalih 30 Rvata, ali R&M plate proviziju brokeru maksimalno 0,3 ali uberu atpl za 480 od Rvata… Računaju da nema više promoćurnih kalkulatorvatina koji će izvaditi iz čarape lovu i maznuti koju mrvu od onoga što je u redu da se proda Marku/Janku…
:-))))


kolega, možete li mi reć kako se u londonu zovu marko i janko…pitam jer su upravo srušili burzu za više od 4%. baš su nestašni ti njihovi marko i janko.
[/quote]

Marko ti je Ben, a Janko je Bernanke, samo se "njih" prati i sluša. Očito su potezi Feda izazvali ovu paniku u Aziji, Londonu i EU, QE1 i QE2 nisu polučili rezultate, a ponestalo streljiva i nema mogućnosti za QE3 jer bi to bio ruski rulet.

(FTSE)Rio tinto down 8%

http://www.bloomberg.com/apps/quote?ticker=LMEX:IND

Morate još računati da će se ovih 20 komada prosuti na bidu negdje na 460kn [lol]


Morate još računati da će se ovih 20 komada prosuti na bidu negdje na 460kn [lol]

Istresao je 400 komada do 460 !

MODERATORI SU ME ISKLJUČILI ! Sve što sam pisao i pišem je osobno mišljenje bez odgovornosti.


Totalni sam anonimus za brodare, ali sam kupio 20 dionica na 480 – malo sam im pogledao stranice

Bravo kolega, baš se sjećam da sam i ja prvi puta kupio okruglo 20 dionica. U međuvremenu sam postao vlasnik već podosta toga tako da se premišljam, dal da im odem na neki brod i skinem ono što je moje, Il jednostavnije da ih iselim iz kockicke Svetog Mihajla.

TKO IMA MALO DUKATA GOVORI: ŠTO DA RADIM S NJIMA, A ONAJ ŠTO IH IMA MNOGO GRMI: GOSPODARU, DAJ JOŠ!!! NA ZSE I U EU TREBA KO ZMIJA SPAVAT NA JEDNO OKO!!!


Totalni sam anonimus za brodare, ali sam kupio 20 dionica na 480 – malo sam im pogledao stranice vidio sam da su se riješili Dubrovnik airline što je dobro jer su gubitaši – mislim da će iduće izvješće bit dobro bez obzira na pad brodarina jer će hoteli biti u plusu…
Sve u svemu vrijeme će pokazat jesam li bio u pravu.
Pozdrav kolege dionićari – hajde da plovimo (nadam se ne nizvodno) [pray]

pa dobro kreže, kud baš danas kupi dionice? pa zar neće biti sutra? kud baš atpl? tko te natjerao, priznaj!

New Report

Close