ATPL (Atlantska plovidba d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska ATPL (Atlantska plovidba d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Rate($/Day) Change
BCI Average of the T/C routes $6720 (DOWN 57)
BPI Average of the T/C routes $14458 (UP 261)
BSI Average of the T/C routes $14606 (UP 116)
BHSI Average of the T/C routes $11744 (DOWN 40)

dokupio po 696,58 20 komada,nisam ima više love,inače se ne liparim,ali eto….

Jača bid. Panamci su opet u igri, a japanska čelična industrija u zamahu. Kreće li to obnova? Vidjet ćemo kako će Kina gledati na skretanje rudače.
BTW, na asku su vrlo male količine za ozbiljne ulagače. Ljudi, stavite naloge da investitori imaju o čemu razmišljati.


Jača bid. Panamci su opet u igri, a japanska čelična industrija u zamahu. Kreće li to obnova? Vidjet ćemo kako će Kina gledati na skretanje rudače.
BTW, na asku su vrlo male količine za ozbiljne ulagače. Ljudi, stavite naloge da investitori imaju o čemu razmišljati.

Jača i ask! [rolleyes]

Rate($/Day) Change
BCI Average of the T/C routes $6359 (DOWN 361)
BPI Average of the T/C routes $14641 (UP 183)
BSI Average of the T/C routes $14666 (UP 60)
BHSI Average of the T/C routes $11721 (DOWN 23)

Hvala Boguda su raskinuli onaj brak sa capeom,potopio bi nas taj brod.A što se tiče panamaxa situacija uopče ne izgleda tako loše,teškaši se također dobro drže hoteli če smanjivati gubitke mislim da če kvartal biti više nego dobar.U lipnju bi trebali završiti pregovori za ulazak u EU,možda to bar mrvicu pokrene ovo lijeno stado.Mislim da se ovdje situacija prilično popravlja i da nema mjesta panici,štoviše ne treba previše pisati nego u dokup… [smiley]



Ljudi, stavite naloge da investitori imaju o čemu razmišljati.

Moj nalog je već postavljen, cijena?! boli glava!!! [cool]

TKO IMA MALO DUKATA GOVORI: ŠTO DA RADIM S NJIMA, A ONAJ ŠTO IH IMA MNOGO GRMI: GOSPODARU, DAJ JOŠ!!! NA ZSE I U EU TREBA KO ZMIJA SPAVAT NA JEDNO OKO!!!

Kolega slabi je interes na kupnju, ozbiljnije ponude su tek na 685

693,02 26
693,01 53
692,00 30
691,00 2
690,05 2
690,00 20
685,02 14
685,01 127
681,00 30
673,01 15

[u]If you need a friend, get a dog. [/u]

To je dječji vrtić kolega.Taj vječno čeka na bidu i nikad niš ne kupi, uvijek mu je dionica skupa. Kad ode nebu pod oblake skida se sa bida i lupa po asku, tad je siguran da dionica nešto vrijedi.

TKO IMA MALO DUKATA GOVORI: ŠTO DA RADIM S NJIMA, A ONAJ ŠTO IH IMA MNOGO GRMI: GOSPODARU, DAJ JOŠ!!! NA ZSE I U EU TREBA KO ZMIJA SPAVAT NA JEDNO OKO!!!

Rate($/Day) Change
BCI Average of the T/C routes $6124 (DOWN 235)
BPI Average of the T/C routes $14565 (DOWN 76)
BSI Average of the T/C routes $14631 (DOWN 35)
BHSI Average of the T/C routes $11719 (DOWN 2)

Odavno nisam, pa da se i ja malo javim i dodam zrno soli na ljutu ranu :-)))
Slabi je interes za kupnju jer su svi na standby-u…ja san jutros dokupija pa sta bude… skeptican sam prema 685…a i ako bude to tako, to stanje nece trajati ni 5 ninuta…a ja vremena za stat uz ekran cijeli dan nemam….treba se i radit…za skupit sto za ubacat u suplju vrecicu hrvatskog nelikvidnog svemira 🙂
Ljudi po meni pre skepticni, povjest je pokazala da ovi ljudi znaju sto je posao i kako se izvuci iz …
A onda pazite, sektor u kojem smo zapeli je takav kakav je, a sto bi stara poslovica rekla na muci se poznaju junaci… cini mi se da ovi zasada dobro navigaju…

Da kolega slažem se sa vama ali dug je put. Tako da mali dioničari polako odustaju.

[u]If you need a friend, get a dog. [/u]

New Report

Close