ATPL (Atlantska plovidba d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska ATPL (Atlantska plovidba d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 09.05.2024. u 14:52
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
ATPL
52,96
3.813
72
52,40
53,00
0,38%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.



Cijenu od 250 kn ćete od idućeg tjedna samo sanjati. Jer biti će veća.

to si pisao i na 1000 i na 700 i na 500 ,,a jednom ces i ti bit u pravu [thumbsup] onda ce bit …ma jesam vam rekao… [tongue]
[/quote]

ja se sjećam kad se ATPL na burzi prodavala po 35 kn, onda mi je to bila čudna firma i dionica pa nisam kupio, ali ovaj puta kupujem već kad dodirne 50 kn [thumbsup]

moje pisanje je moje mišljenje u određenom trenutku i nije savjet za kupnju ili prodaju dionica


Svi ini koji su kupili na 1000,700 i 500 sada sanjaju kad ce se dionica vratit na te razine pa da makar iszadju u nuli.

Naglasak na SANJAJU. Budu li i dalje sanjali, izgubit ce jos vise.


opa pukla 250 tka…i to ok volumen…cekamo kormilara da se ocituje [proud]

Sorry kolega Perina ideja me privukla tako da nisam ni primjetio da ste me okrzli. Da nema Vas moje ljeto ne bi bilo takvo kakvo je bilo. Najmanje što mogu napraviti je da vam se zahvalim. Vidim da ste tu non stop, bilo bi vam bolje da se malo opustite i odete negdje gdje nema interneta, foruma i sličnih gluposti. Naravno šalim se. [lol] [pray] [lol]

TKO IMA MALO DUKATA GOVORI: ŠTO DA RADIM S NJIMA, A ONAJ ŠTO IH IMA MNOGO GRMI: GOSPODARU, DAJ JOŠ!!! NA ZSE I U EU TREBA KO ZMIJA SPAVAT NA JEDNO OKO!!!

Rate($/Day) Change
BCI Average of the T/C routes $3452 (DOWN 14)
BPI Average of the T/C routes $4758 (DOWN 140)
BSI Average of the T/C routes $8703 (DOWN 49)
BHSI Average of the T/C routes $6685 (UP 18)

BDI 669 -0,89%

sad je samo pitanje:da li će akcija ecb-a pomoći podizanju bdi-a.>po meni mislim da su investitori vani previše potegli prema gore,kao da problemi koji su aktualni su iza nas,ali oni nisu iza nas,već su samo odgođeni tiskanjem novca bez pokrića,to nikako ne može završiti dobro…akcija ecb-a ne jamči rast,ali jamči stagnaciju do nekog mogućeg rješenja….ipak pričekajmo 12.09. da vidimo šta kažu nijemci….ipak smatram da bi kratkoročno vozarine se mogle lagano oporaviti,….

svo govore o rješenju, a koji je ono problem, i što i tko ga je izazvalo?

https://childhealthsafety.wordpress.com/2012/03/14/government-experts-cover-up-vaccine-hazards/


sad je samo pitanje:da li će akcija ecb-a pomoći podizanju bdi-a.>po meni mislim da su investitori vani previše potegli prema gore,kao da problemi koji su aktualni su iza nas,ali oni nisu iza nas,već su samo odgođeni tiskanjem novca bez pokrića,to nikako ne može završiti dobro…akcija ecb-a ne jamči rast,ali jamči stagnaciju do nekog mogućeg rješenja….ipak pričekajmo 12.09. da vidimo šta kažu nijemci….ipak smatram da bi kratkoročno vozarine se mogle lagano oporaviti,….

Idi u Ameriku i reći dioničarima, Buffetu i ostalima da nek ne ulažu. Ti valjda bolje znaš od njih.



opa pukla 250 tka…i to ok volumen…cekamo kormilara da se ocituje [proud]

Sorry kolega Perina ideja me privukla tako da nisam ni primjetio da ste me okrzli. Da nema Vas moje ljeto ne bi bilo takvo kakvo je bilo. Najmanje što mogu napraviti je da vam se zahvalim. Vidim da ste tu non stop, bilo bi vam bolje da se malo opustite i odete negdje gdje nema interneta, foruma i sličnih gluposti. Naravno šalim se. [lol] [pray] [lol]
[/quote]
nebi vjerovao kako sam opusten.. cekam kupovne razine,,, [tongue]

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak

Poslovanje u minusu a oni se dijele——-?=?

[color=blue][/color][b][/b]...prodajte dionice...-kupite nekretnine!


nebi vjerovao kako sam opusten.. cekam kupovne razine.. [tongue]

I ja sam opušten. Već koju godinicu i čini se, kako je krenulo, da ću se opuštati još koju.
Panamaxi danas ispod 5.000 bodova, a treba im oko 20.000 za pokriće i nešto malo dobiti.

evo i mene u vaše društvo, vrijeme je da polako prebacim dio iz drugih pozicija



sad je samo pitanje:da li će akcija ecb-a pomoći podizanju bdi-a.>po meni mislim da su investitori vani previše potegli prema gore,kao da problemi koji su aktualni su iza nas,ali oni nisu iza nas,već su samo odgođeni tiskanjem novca bez pokrića,to nikako ne može završiti dobro…akcija ecb-a ne jamči rast,ali jamči stagnaciju do nekog mogućeg rješenja….ipak pričekajmo 12.09. da vidimo šta kažu nijemci….ipak smatram da bi kratkoročno vozarine se mogle lagano oporaviti,….

Idi u Ameriku i reći dioničarima, Buffetu i ostalima da nek ne ulažu. Ti valjda bolje znaš od njih.
[/quote]
nije stvar u investitorima,već u likvidnosti sustava,naš sustav je jako nelikvidan,a njihov je hiperlikvidan..ne znaju di će više sa svim tim istiskanim novcima,pa ga guraju svugdje,u zlato,u naftu,u dionice..to će retroaktivno i uništiti svjetsko gospodarstvo,previše novca u opticaju,a najmanje ga završava u realnom sektoru,zato što je prezasićen,a kad višak likvidnosti grune i na brodare,auuu di će tome svemu biti kraj…ludilo bez granica,samo je pitanje vremena kad će se to desiti,to je vani za brodare,a za naše ćemo morati pričekati da glupi ljudi koji vode ovu državu,napokon počmu tiskati taj bezvrijedni i prokleti novac….

http://www.2shared.com/photo/644KZ9wC/atpl_log.html

He who overcomes others is strong, but he who overcomes himself is mighty.

BDI 666.. nečista posla

Rate($/Day) Change
BCI Average of the T/C routes $3485 (UP 33)
BPI Average of the T/C routes $4619 (DOWN 139)
BSI Average of the T/C routes $8652 (DOWN 51)
BHSI Average of the T/C routes $6725 (UP 40)


BDI 666.. nečista posla

doša vrag po svoje

New Report

Close