ATPL (Atlantska plovidba d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska ATPL (Atlantska plovidba d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Financiranje postaje sve teže i teže.
Dionica Genco Shippinga otišla u minus 14% u jednom danu!

Evo zašto:
http://www.fool.com/investing/general/2012/05/01/genco-shipping–trading-goes-red.aspx

Banks Halt Lending to Dry-Bulk Shipping Companies, Genco Says

http://www.bloomberg.com/news/2012-05-01/banks-halt-lending-to-dry-bulk-shipping-companies-genco-says.html?cmpid=yhoo

perjesus ti mora da si zašitar ili tako nešto kad uvik pišeš kasno i u istu uru.
Otud i toliko razumjevanje za brodare:)

A BALVANA!!! :) :) :)


Financiranje postaje sve teže i teže.
Dionica Genco Shippinga otišla u minus 14% u jednom danu!

Evo zašto:
http://www.fool.com/investing/general/2012/05/01/genco-shipping–trading-goes-red.aspx

Banks Halt Lending to Dry-Bulk Shipping Companies, Genco Says

http://www.bloomberg.com/news/2012-05-01/banks-halt-lending-to-dry-bulk-shipping-companies-genco-says.html?cmpid=yhoo


Ne sjećam se da si postao dok je nedavo skočila 15 % u jednom danu. [lol]




BPI u minusu, treba li još više za uvjerit nekoga da ovdje nešto ne štima. Po komentarima rastura se ask, a dionica tone. Trebalo bi biti obrnuto. Neznam kako moderator dozvoljava da prolaze takvi drukovi koji mogu samo zavesti naivne na kupnju nečeg što se raspada. Prije bi rekao da se netko od većih povlači jer zna što slijedi.

atpl ima samo 110 kn gotovine po dionici. onako, cijela TK jadroplova.
[/quote]
Ta se gotovina topi prijatelju ko led na suncu, prihodi su važni a oni su zarada-troškovi= 33 milje gubitka, hej gdje ti živiš, pa jel netko vas začarao u Atlanskoj, probudite se i spašavajte što možete. Jadropluvu će pomoći država a tko će Atlanskoj? Možda vi malli dioničari, pa počmite skupljati lovu, i hoćete koliko je volite, pa ovog nema nigdje.
[/quote]

"prihodi su važni a oni su zarada-troškovi"? gubitak od 33 mil kn 🙂 🙂 :-). dobit za 2008 preko 600 mil kn :-). "počMite". Bolje je malo sporije pisati, molim vas, ponajviše radi ovog M. Počnite. Hvala na savjetima.


Ne kupujte ovu dionicu i ne nasjedajte na jeftine drukove.

ima li skupih drukova?



Ne kupujte ovu dionicu i ne nasjedajte na jeftine drukove.

ima li skupih drukova?
[/quote]
Pa odgovor ćeš naći ako pitaš za ulaze velike maise naivaca koji su nasjeli na jeftine drukove tipa up, up. Pa ih pitaj koliko su love spušili na ovoj dionici, pa zaključi sam da li su to jeftini drukovi skupo plaćeni. Jesus vas upozorava ali ni kad dionica dođe na 200 kuna to vam neće biti dovoljan dokaz. Glavno da je rupa u Gružu impozatna. Samo vi kupujte, igraju se sa vama pa to je za ne vjerovat.



Ne kupujte ovu dionicu i ne nasjedajte na jeftine drukove.

ima li skupih drukova?
[/quote]

[lol] Kolega vi kažete jeftini drukovi.
Pa meni se čini da su Vaši potpuno besplatni.Jer tko danas daje besplatne savjete(drukove).Ili budala ili netko tko Vas želi opelješiti.Čisto prosto ko pasulj.Zaisata nevjerojatno. [smiley]
Kakvih sve altruista ima dođe čovjeku da zaplače od sreće.
Nevjerujte nikome, samo sebi.
procijenite vrijednost,flotu,imovinu,lovu na računu i što je najvažnije prespektivu, jer to je ono što kupujemo.Zar ne?
Imam ATPL a sve mi se čini da bih je mogao imati i malo više uz ovakovo pisanje na topiću jer-UVIK KONTRA.

Koliko je to promet…? Sve me to podsjeća na Ingru d.d….Postrožili su Revizije FI-
ATPL više nije
uspjela sakriti gobitak..i kaj sad.
Sad krećemo ispočetka. Dionica je na dnu..svi koji su pobjegli- su otišli glavom bez obzira..
Čekaju se potezi Uprave, shodno kretanju na tržištu takvih usluga i roba.
Kome hitno mogu zatrebati novci- nek ju ne kupuje, a tko ima višak koji ne treba- će je kupovati i čekati poboljšanje…i bolju cijenu.
Pa, ima na svijetu kompanija, brodarskih kojima valjda,gori više od naše ATPL..
Uvijek mogu aktivirati keš na off shore računima , ako treba…. / to nisam trebala pisati../
U najgorem slučaju će ATPL prodati..a to nije ništa loše.

[color=blue][/color][b][/b]...prodajte dionice...-kupite nekretnine!

Ja sam izgubila 1000 Eura a imala sam namjeru dulje ostati u ovoj dionici. Kad sam vidjela FI ko da me netko polio kantom hladne vode, otišla sam glavom bez obzira. Što se događa neznam ali da nije dobro svakako nije. Kupnje nema, kriza je preduboka, dionica će sigurno dolje, jer će povremeno ljudima zatrebati lova jer eto sve poskupljuje a račune treba plaćati. Nažalost došlo je vrijeme preživljavanja za mnoge tako da će mnogima snovi ostati samo snovi. Nema tu neke velike filozofije, mućki i sl., najteže je sigurno firmi a i dioničarima koji su kupovali u nesretno vrijeme i mnogo se tu lošeg poklopilo, nažalost.

Bogatstvo je kad ne znaš koliko imaš.


Vrlo loša dionica, vi samo drukajte, ali sigurno ne kupujete, možda čak i prodajete i bježite glavom bez obzira. Uostalom do petka će već biti na razinama 2xx. Nakon ovog izvješća tko bi pametan to kupovao.
Drukanjem se svakako ne diže cijena.




Zahvaljujući ovakvim dušebrižničkim korisnicima od 30.04.2012. odlučila sam kupiti još ATPL. Ovakvi likovi sigurno imaju naloge na kupnji i tresu drhtave ručice…

me too [thumbsup]
[/quote]

Hoću i ja malo, uzeo jutros 30 komada, čekam u redu za još, samo opletite po bidu.
[/quote]


Što volim kad su skoro svi u kešu pa ajmo naši doli….svi navijaju..,..ovako ili onako… [lol]

Dovoljan znak za pojačanu kupnju….barem meni…

Svega se nakotilo

[smiley]


drugari dobit cete po prstima i vise nego to mislite…svi kao kupujete…pa ko prodaje??

Ivo Sanader je otišao jer mu je tako naredio Chuck Norris.

Može li mi netko objasniti kako se može trgovati samo jednom dionicom kada je limit kupnje 1000 kuna, dakle min 4 dionice. Inače ova dionica se može usporediti sa slagalicom strave, pa što tu radite ljudi moji. Pa već kada imate računalo dosta vam je otići na ZSE i pogledati malo koliko kvalitetnijih i sigurnijih dionica imate za kupnju, nego vi zapeli na ovu i branite je samo riječima ali ne i novcem. Svašta. Ovo se ničim više ne može obraniti. Možda sa po jednom dionicom, pa tako deset puta po pet kuna i eto je na 370.


branite je samo riječima ali ne i novcem.
covjece, pa iste price laprdaju od cjene 7xx kn..budemo jos jednom vidili test 300 pa cemo vidit kako dalje…
[cool]

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak

A gle lika sa 300 komada. Raspali po BIDU prika jer ćeš je kasnije loviti na 250.

Vaš link Danas u amera potop.

Prodavaču hvala.

bit će bolje................

New Report

Close