ATPL (Atlantska plovidba d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska ATPL (Atlantska plovidba d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Padanje BDI-a usporava i kreće preokret ….



Rate($/Day) Change
BCI Average of the T/C routes $5967 (DOWN 168)
BPI Average of the T/C routes $7248 (DOWN 297)
BSI Average of the T/C routes $7905 (DOWN 202)
BHSI Average of the T/C routes $6521 (DOWN 142)

Na 780 bodova je BDI imao godinama tehničku podršku, danas je na 784! Da vidimo i to!?
[/quote]
tolko o podršci

https://childhealthsafety.wordpress.com/2012/03/14/government-experts-cover-up-vaccine-hazards/

Zašto se se od svega samo na BDI fokusirali? Mislim mijenja se iz sekunde u sekundu nije da daje long term sliku(preko 1 god).

I was early taught to work as well as play, My life has been one long, happy holiday; Full of work and full of play- I dropped the worry on the way- And God was good to me everyday.

ajd još malo da dođemo i do NULE,, pa da onda brodari počnu plaćati naručiteljima da nešto voze, čisto da brodovi ne stoje 🙂




Rate($/Day) Change
BCI Average of the T/C routes $5967 (DOWN 168)
BPI Average of the T/C routes $7248 (DOWN 297)
BSI Average of the T/C routes $7905 (DOWN 202)
BHSI Average of the T/C routes $6521 (DOWN 142)

Na 780 bodova je BDI imao godinama tehničku podršku, danas je na 784! Da vidimo i to!?
[/quote]
tolko o podršci
[/quote]
Šuplja neka podrška, hahah! Bez obzira na to, ATPL se dobro se drži! Ipak, nisam zainteresiran, hvala!

Puno lakše je pričati o novcu nego ga stvarati - Voltaire

BDI više nije mjerodavan za Shipping sector! Jer je indeks nerealan i bazira se na zaključcima uske grupe analitičara iz UK-a.
No, ako nekog zanima graf ATPL bi mogao vrištati BUY za par dana.
P.S. Ne pitajte me kako znam!

Bull is coming home


BDI više nije mjerodavan za Shipping sector!

Nema šta! Tvoja tvrdnja dolazi do izražaja zadnjih mjesec dana.
Prošla su vremena BDI-ja, BPI-ja i ostalih smiješnih indexa!
Dokaz: BPI pada i vuće se po dnu, a…

… ATPL bi mogao vrištati BUY za par dana.

Pa ipak, ako se radi o nekom novom brodu, onda je upitno koliko je to dobra vijest u ovom trenutku…

Kolega PersJesus, ako ja kažem da slijedi rast onda će i biti! Jer imam par razloga zašto to tvrdim,
ali ne mislim ih javno iznositi. Glede Vašeg grafa, to je usporedba od 1mj. dana što je nedostojan uzorak s obzirom da je ATPL padala dok je BDI rastao prema 2800.
Ja prilažem graf od prošlih 1.godinu, što je vremenski puno bolje za praćenje, da malo bolje vidite i steknete uvid koliko je BDI i dalje precijenjen u odnosu na ATPL.
Graf ne laže i vrišti BUY tj. KUPNJA.

P.S. Autor teksta ima dionice ATPL-R-A i ovo nije nagovor na kupnji i prodaju istih.

Bull is coming home


Kolega PersJesus, ako ja kažem da slijedi rast onda će i biti!
P.S. Autor teksta ima dionice ATPL-R-A i ovo nije nagovor na kupnji i prodaju istih.

Kolega tako ste tvrdili i na 400 i pogodili ste, "narasla" je na 300. [undecid]

TKO IMA MALO DUKATA GOVORI: ŠTO DA RADIM S NJIMA, A ONAJ ŠTO IH IMA MNOGO GRMI: GOSPODARU, DAJ JOŠ!!! NA ZSE I U EU TREBA KO ZMIJA SPAVAT NA JEDNO OKO!!!


Kolega tako ste tvrdili i na 400 i pogodili ste, "narasla" je na 300. [undecid]

Pa kolega imali ste rast do 435kn, mogli ste dignuti 35kn, tko Vam je kriv kad ne znate!!!!

Bull is coming home



Kolega tako ste tvrdili i na 400 i pogodili ste, "narasla" je na 300. [undecid]

Pa kolega imali ste rast do 435kn, mogli ste dignuti 35kn, tko Vam je kriv kad ne znate!!!!
[/quote]
Ma ja znam da neznam ali recite vi meni kako bi prodali 5000 komada baš na 435 i digli 35 kuna. Trebalo bi mi mjesec dana za to obaviti il da se mi dva dogovorimo pa da vi to kupite po 435 na eks. Btw, bureci me ne interesiraju, više i sigurnije zaradim skupljajući boce. [undecid]

TKO IMA MALO DUKATA GOVORI: ŠTO DA RADIM S NJIMA, A ONAJ ŠTO IH IMA MNOGO GRMI: GOSPODARU, DAJ JOŠ!!! NA ZSE I U EU TREBA KO ZMIJA SPAVAT NA JEDNO OKO!!!




Kolega tako ste tvrdili i na 400 i pogodili ste, "narasla" je na 300. [undecid]

Pa kolega imali ste rast do 435kn, mogli ste dignuti 35kn, tko Vam je kriv kad ne znate!!!!
[/quote]
Ma ja znam da neznam ali recite vi meni kako bi prodali 5000 komada baš na 435 i digli 35 kuna. Trebalo bi mi mjesec dana za to obaviti il da se mi dva dogovorimo pa da vi to kupite po 435 na eks. Btw, bureci me ne interesiraju, više i sigurnije zaradim skupljajući boce. [undecid]
[/quote]
zato pratis volumen i kupis toliko koliko mozes prodat sa cca 10% +

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak

Koliki gubitak očekujete za 1Q2012. Moja procjena oko 45 milijuna kuna.

Rate($/Day) Change
BCI Average of the T/C routes $5490 (DOWN 76)
BPI Average of the T/C routes $6088 (DOWN 400)
BSI Average of the T/C routes $7034 (DOWN 234)
BHSI Average of the T/C routes $6130 (DOWN 134)

Neki ljudi misle kako su okrugle brojke jamstvo potpore…

New Report

Close