ATPL (Atlantska plovidba d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska ATPL (Atlantska plovidba d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.



@ Craig odakle sad takva pesimističnost
ja mogu čekat i 20 godina ako treba, novac koji sam uložio mi trenutno ne treba.

[/quote]
.. i tako nastade dugorocni investitor…

Hehehe takvi su mi najbolji. Gdje god sam zaradio 30-40% sam bio špekulant. A ovdje sam investitor [lol]



@ Craig odakle sad takva pesimističnost

Ne bih rekao da sam pesimističan, gle da ovu dionicu spuste i na 20 kn moje raspoleženje bi bilo isto iz razloga što ja mogu čekat i 20 godina ako treba, novac koji sam uložio mi trenutno ne treba.
[/quote]

Isto tako, neću prodati dokle god mi ne bude baš gorilo pod nogama, možda nije najpametnije, ali šta’š, bog čuva lude! 😛

kakva je struktura duga ATPL?

Wall Street i banke protiv ljudi. Drzave i vlade izmedju.

još smo sretni dok ima šta padat. kad prestane padat, znači nema kupaca ni prodavača. prodavači traže puno, kupci bi zabadava. samo da nam se ne dogodi kao ini da budemo delistirani sa zse nakon šestomjesečnog prometa koje je 0.
ovo pada ko kamen. u redu bi bilo još do 1 posto dnevno sljedećih godinu dana. nego, ako pada 1% dnevno, koliko će iznositi 1.7.? koja je to ono formula? ima li koji matematičar?

Jethro @ tek je poceo volumen rast… FA analizu mozete okacit macku o rep trenutno…oprez, tek se sad krece ono pravo…sretno

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak

Zar mislite da će i sutra u minus??? [shocked]

Bogatstvo je kad ne znaš koliko imaš.

Tko sada ima viška novaca i nema drhtave ručice mislim da si može poprilično smanjiti prosječnu cijenu ulaska.

Naravno ako je duguročni investitor, a bojim se da nas je sve više… [lol]

Blago našim unucima

semper fidelis

vidite graf..izgleda kao stepenice..teško se uz njih uspinje,a lako se pada..nekima još nije jasno da ne postoji uopće rješenje ove krize,na početku smo drugog vala,koji bi mogao biti mrvu jači od prvoga,onda krajem iduće godine smirivanje,prodaja hep-a,i onda tamo za 3-4 godine konačni treći val i najjači udar koji će doslovce pomesti sve ispred sebe..daj bože da nisam u pravu ali tako mi se nekako čini da će biti..u svakom slučaju dok se ne slomi konkretno gospodarstvo nema ni oporavka dionica,a dionice bi mogle potoni nezamislivo nisko,više iz tehničkih nego iz fundamentalnih razloga

alt333, nemoj tako. Ovo je čišćenje…odlaze mali investitori koji trebaju novac za svakodnevne potrebe, a još malo drže dionica u čarapama……

[color=blue][/color][b][/b]...prodajte dionice...-kupite nekretnine!


kakva je struktura duga ATPL?

Idealna. Da bi tražio bolju strukturu duga teško bi je našao 🙂 Nemoj se ti prijatelju zamarati strukturom duga ATPL. Ako neznas pronaci taj podatak i procitati bilancu (npr. zse.hr) tesko da ce ti itko moci tu pomoci.

Školovana budala je veća budala od one neškolovane


Zar mislite da će i sutra u minus??? [shocked]

Predstoji godina s velikim brojem novogradnji u svijetu.
PE, unatoč padu i onižim vozarinama, još uvijek na 14-15, pitanje je još kako će ispasti tekući kvartal…


Tko sada ima viška novaca i nema drhtave ručice mislim da si može poprilično smanjiti prosječnu cijenu ulaska.

Naravno ako je duguročni investitor, a bojim se da nas je sve više… [lol]

Blago našim unucima


[lol] [thumbsup] [lol]
Da, mi se brinemo za buduće naraštaje, ne zadužujemo ih!
Postali smo dalekometna artiljerija, a počeli od običnog pištolja…. [lol]

Vozarine po rutama za prošli tjedan,ne da nije loše nego panamaxi na spotu dobro potegnuli

When wealth is lost, nothing is lost; when health is lost, something is lost; when character is lost, all is lost. ~Billy Graham


Vozarine po rutama za prošli tjedan,ne da nije loše nego panamaxi na spotu dobro potegnuli

E da ste to jučer postali. [lol] [lol] [lol]

TKO IMA MALO DUKATA GOVORI: ŠTO DA RADIM S NJIMA, A ONAJ ŠTO IH IMA MNOGO GRMI: GOSPODARU, DAJ JOŠ!!! NA ZSE I U EU TREBA KO ZMIJA SPAVAT NA JEDNO OKO!!!

New Report

Close