ATPL (Atlantska plovidba d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska ATPL (Atlantska plovidba d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 22.05.2024. u 03:49
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
ATPL
52,20
3.915
75
52,20
52,60
0,00%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.

UNCTAD: Brodare čekaju teška vremena

http://seebiz.eu/hr/tvrtke/transport/unctad-brodare-cekaju-teska-vremena,63130.html

Čuo sam danas da se na grafu ATPL formira tzv."zlatni križ".
Tehničari gdje ste?

halfte trinken, halfte Šarcu geben

Nek još netko kaže da HANFA ne reagira na vrijeme. Tko je jamio, jamio je, idemo dalje.

Vaš link

TKO IMA MALO DUKATA GOVORI: ŠTO DA RADIM S NJIMA, A ONAJ ŠTO IH IMA MNOGO GRMI: GOSPODARU, DAJ JOŠ!!! NA ZSE I U EU TREBA KO ZMIJA SPAVAT NA JEDNO OKO!!!


Čuo sam danas da se na grafu ATPL formira tzv."zlatni križ".
Tehničari gdje ste?

Kolega , čini mi se da je ovdje riječ o crvenom križu [bye]

AZ FONDOM DO BLAGOSTANJA


Čuo sam danas da se na grafu ATPL formira tzv."zlatni križ".
Tehničari gdje ste?

Pa kolega nemojte se istrčavati, to se tak ne dela. BDI se raspada, brodari u kolapsu, zna se kaj slijedi. [cry] [wink]

TKO IMA MALO DUKATA GOVORI: ŠTO DA RADIM S NJIMA, A ONAJ ŠTO IH IMA MNOGO GRMI: GOSPODARU, DAJ JOŠ!!! NA ZSE I U EU TREBA KO ZMIJA SPAVAT NA JEDNO OKO!!!


Čuo sam danas da se na grafu ATPL formira tzv."zlatni križ".
Tehničari gdje ste?

Ne bih ga uzeo preozbiljno zbog položenosti krivulja, rekao bih da je već odrađen.

Ali sve je moguće.

Show me the Money!


UNCTAD: Brodare čekaju teška vremena

http://seebiz.eu/hr/tvrtke/transport/unctad-brodare-cekaju-teska-vremena,63130.html


To ti je činovnička prognoza neke UN-ove agencije zasnovana na suhoparnoj statistici, što li će reći ljudi od struke i WTO oni su puno relevantiji od UN birokrata.

svakodnevno se spominje bdi.kakve veze ima vrijednost bdi-a sa cijenom atpl.? ako je atlantska prije 12 mjeseci potpisala ugovor za iznajmljivanje broda po 15 000 dolara a sada je ( po bdi) možda 22 000 dolara ( primjer samo ) neće mu razliku isplačivati ugovaratelj-ugovor je potpisan po dogovorenoj cijeni po važećem bdi-u.rast bdi pogoduje samo tvrtkama koje će potpisati ugovor o najmu za naredni period.bole bi mogao objasniti kolega techman.


UNCTAD: Brodare čekaju teška vremena

http://seebiz.eu/hr/tvrtke/transport/unctad-brodare-cekaju-teska-vremena,63130.html

Prognoziralo se to isto i za ovu godinu,gdje su podaci o novogradnjama i scrapu?.Uostalom prognozirao je i kap.Jerković 30 milja dolara gubitka pa je bio debelo u krivu.Prognoziralo se ovdje sve i svašta,ali očito da vi trejderi ovdje nemate sreće.Cijena dionice se stabilizirala može jedino u jednom pravcu,ovdje je mjesto samo za dugoročne koji če biti nagrađeni.Brodovi se ugovaraju dugoročno na 25000 dolara što je dovoljno za zaradu i pozitivno godišnje izvješče.Ovo je stabilna firma u kojoj država i naši ministri nemaju prste i jedno od sigurnijih ulaganjana ZSE.Uostalom koliko je zanimljiva vidjet čete pogledate li samo koliko se novih nickova u zadnje vrijeme željnih zarade skupilo ovdje.Pozdrav iz najljepšeg grada


-samo se ti tješi.
-i ja sam se tako lani tješio kad je pala na 1.000 sa 2.800, pa je ipak bilo i za džabe (450) i opet nitko nije kupovao (malo hrabrih)
-Tko može jamčiti da BPI neće opet na 400?

Tko ti je kriv što si kupovao po 2800 a ne po 400?

Da li ovaj kanal unutar 1000 – 1100 još pije vodu?



-samo se ti tješi.
-i ja sam se tako lani tješio kad je pala na 1.000 sa 2.800, pa je ipak bilo i za džabe (450) i opet nitko nije kupovao (malo hrabrih)
-Tko može jamčiti da BPI neće opet na 400?

Tko ti je kriv što si kupovao po 2800 a ne po 400?
[/quote]

-Ti si kao znao koliko će pasti, i kupio si na najnižoj cijeni, zar ne?
-I kolega, nikad nije bilo po 400, bar ne zadnjih par godina, ne zavaravaj sebe i druge kolege.
-BPI je bio oko 400 i ispod, a ATPL najniža cijena 02.12.08.- 475,oo a zaključna 03.12.08 -501,00
-Jesi li tada bio dioničar ?

Svi mi živimo pod istim nebom, ali nemamo isti horizont

New Report

Close