ATPL (Atlantska plovidba d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska ATPL (Atlantska plovidba d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 01.06.2024. u 11:54
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
ATPL
53,00
23.214
438
52,80
53,20
0,38%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.

Na zalost nikada nisam posjedovao TNPL.
Nema nikakvih dionica , samo novac s kojim jos ne mogu raspolagati,moram cekati 3 dana namire..

Ja se nadam da je to to


Dosla mi je neka lova na investor..
Mislim da je to dividenda od ATPL

Prije ADRS.

Mudro je zborio stari Seneca: "Per ipiz dudatis eneus iri!"

Gdje bi BDI uskoro mogao biti !!
LP svim članovima !!

I very much love INGRA !!

Baltic Exchange Dry Index 2728 UP 40
BCI Baltic Exchange Capesize Index 4061 UP 82
BPI Baltic Exchange Panamax Index 2734 UP 8
BSI Baltic Exchange Supramax Index 1903 UP 13
BHSI Baltic Exchange Handysize Index 961 DOWN 3


Gdje bi BDI uskoro mogao biti !!

Na grafu koji si priložio izašao je iz kanala, a i dalje raste:
http://www.dryships.com/pages/report.asp

Sada mu ta gornja linija kanala pruža potporu.

Mago bi konačno da krene uzlaznom putanjom.

@Inovator2
Prijatelju davno sam rekao da BDI ide gore, (str: 3524) kada je BDI bio na dnu i evo ga da kako veliš na potpori kanala. Da, i da će kao i sve ostalo što je bilo u korekciji vratiti se do onih min. 38% pada, hoće,, a BDI bi onda trebao zavriti evo upravo ovdje ?? (graf) – kada – tu negdje i tada.
LP

I very much love INGRA !!


da nije dividenda od TNPL, meni danas dosla.

meni je na investor dosao tnpl a jos nije atpl


Gdje bi BDI uskoro mogao biti !!
LP svim članovima !!

Stara narodna kaze: "Sta se babi tilo, to se babi snilo"

Izgleda da je rast ATPL obrnuto proporcionalan rastu BDI [lol]

Quote Sakai "najvise pali svi osim ATPL"


Sutra će BDI u plus cca 120. Gdje će i za koliko ATPL to ne znam. Ja bih volio da ode gore, ali ne ovisi to o meni.
A kako znam da će BDI debelo gore? Pogledajte današnji FFA koji će argumentirati gore navedeno, da ne bi ispalo da drukam.

Kolega uteklo vam vrijeme. Sutra BDI nece nigdi. Subota je. Pozdrav sa naseg http://www.prodajemo uje.com

Quote Sakai "najvise pali svi osim ATPL"

Gospodin Tecman če uskoro ispred hotela Lapad moći razgledati dvjestotinjak Azimuta,Maiora,Sunseekera i ostalih jahtica koje redovito posječuje i o tome nas pravovremeno obavještava samo što če ove na vezovima u Dubrovniku imati malo više stopa [cool] pozdrav iz Dubrovnika

Možda su CAPE-ovi imali drastičan pad, dok su Panamaxi ipak odradili pad, al ne tako strmo ipak.
Vozarine su 2x veće nego prije 12mj. i naravno ATPL je malo više nego 2x udvostručila cijenu s obzirom da je 75% prihoda od pomorskih aktivnosti.
Dugotrajno, kriza nije vječna i cijene vozarina neće ostati ovako niske zauvijek.
Dapače vjerujem u povećanje vozarina kroz idućih 6-12 mjeseci i tada ATPL neće biti po 1136kn već vjerovatno preko 2000kn.
2010 će donijeti povećanje planiranih prihoda, a 2011 se predviđa da bude skoro kao rekordna 2008.
Po meni treba biti strpljiv još 1-2.g. s ovom dionicom, jer je lako moguće da se vrati prva blizu svog ATH-a.

Po meni nas jako jako malo dana dijeli od probijanja sadašnje BEAR linije koja je svakim danom sve niža i sad nam je pred nosom oko 1150-1160kn.
ATPL je već danima na toj granici i klizi usporeno dolje kao i linija otpora.
Potpora ne napušta više crte obrane, dapače kako se pojedu oni na obrani stvore se novi nalozi kupnje po 100 ili 200 ili 300kom. Kupnja utiho.
Kad se probija ova crvena crta ići će ATPL daleko oštrije nego LKPC ili ijedna druga brodska dionica.
Kad probije tu liniju otpora, bilo to na 1130 ili 1145kn slijedi eksplozija u gornjem smijeru!
Evo graf u prilogu gdje je vidljivo da još jako jako kratko vremena nas dijeli od lansiranja gore.
Pitanje je dana, velika vjerovatnost da će biti ovaj tjedan.

New Report

Close