ATPL (Atlantska plovidba d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska ATPL (Atlantska plovidba d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 20.05.2024. u 11:24
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
ATPL
52,20
19.418
372
52,20
52,40
0,00%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.

za srednjoročne i dugoročne ulagače,više je bitnije što je atpl iz dubrovnika,nego kako će se kretati vozarine u narednom periodu,dobra uprava,imovina i poslovi su vezani za top 10 turističku destinaciju na svijetu,sada atpl ovisi o vozarinama cca 60%,a u budućnosti će to biti još i manje,a i dugoročno gledano i vozarine će rasti,jer na svijetu je sve više i više ljudi,pogotovo u zemljama u razvoju kao kina,indija,brazil…usput da kažem,da sam zbog burze upravo u brakorazvodnoj parnici,ne zbog gubitka novca,dapače,nego zbog zanemarivanja..pa neću moći komentirati idućih mjesec dana,najmanje..uglavnom,kupovao sam je i jučer,i danas,i siguran sam da će potegnit vrlo brzo,ali polako

Dubrovnik airline je smeće od firme i to jednoj Atlantskoj definitivno nije trebalo, moraju se "rješiti" tog balasta čim prije, no novine produciraju ovakove vjesti jer to utječe na tiražu, dok nikoga npr. ne interesira podatak da su hoteli Hilton i Lapad popunjeni cca. 90% u periodu 1.srpanj-30.rujan. To će se tek vijdjeti u FI 3Q, ali ni podatak o profitu od app. 10 miljuna dolara u 3Q nema utjecaj na tiražu pa će to prenjeti u nekom člančiću na marginaloj stranici, nažalost tako je to kod nas i u imperiju Nina Pavića kojeg neki zovu EPH.
Sutra će i ATPL down sa Crobijem doduše manje od ostalih , šminkanje rezultata od strane fondova je gotovo za ovaj kvartal pa sljedi malo hlađenje pod tušem, ne zadugo, zato budite brzi na okidaču kad sunce ponovo grane polovicom listopada.


Prijatelju gardist, na ovo podcrtano replika. Ne bih se složio s ovim Vašim grubim riječima Airlines smeće od firme. Pa stavio sam vam post prije dva dana baš o tom odjelu ATPL za 2008 godinu pa pročitajte dobit od airlinesa. Recesija je jeste li zaboravili. Ne odnosi se samo na Vas, jedan dan ovako, drugi onako, kako vjetar puhne.
I drugo po čemu, ako nije problem bilo bi lijepo vidjeti kakav graf koji ukazuje na sutrašnji pad i hlađenje kako Crobexa, a poglavito ATPL. Pa ona se hladi preko dva mjeseca i to u kanalu punom vode do grla. Sada bi napokon a kako je danas krenula trebala iz toga kanala van. Zašto, može se vidjeti na grafovima ranije proslijeđenim. I da za mene nije ronjenje ako na to mislite, npr odrađena i-ca pa korektivna mala ii-kica, to ne smatramo ronjenjem slažete li se. Pogkedajte sve potpore fiba i MA i dr !!
LP !!

I very much love INGRA !!

@ Falco

Pa ko je rekao da je uticalo na cijenu dionice. Ja samo komentirao stanje portfelja AP

sve ok. i ja samo komentirao članak Večernjeg.

drastično smanjti doprinose na plaće i drastično smanjiti poreze. samo tako možemo dalje !

ljudi moji uzalud sve ove prepirke po forumu…bitno je samo jedno, 3Q će biti pozitivan a što se trgovanja tiče primjećujem kako je nemoguće kupiti veću količinu dionica bez podizanja cijene … jednostavno oni koji je posjeduju znaju kako nije vrijeme za prodaju i zato se množe drukeri koji bi rado spustili cijenu i navukli paničare na prodaju a takvih je sve manje i manje…
i još nešto, ne vjerujem u nikakav sutrašnji pad jer ameri će se još noćas okrenuti u plus i nastaviti rast…na crobexu je da ih prati…


ljudi moji uzalud sve ove prepirke po forumu…bitno je samo jedno, 3Q će biti pozitivan a što se trgovanja tiče primjećujem kako je nemoguće kupiti veću količinu dionica bez podizanja cijene … jednostavno oni koji je posjeduju znaju kako nije vrijeme za prodaju i zato se množe drukeri koji bi rado spustili cijenu i navukli paničare na prodaju a takvih je sve manje i manje…
i još nešto, ne vjerujem u nikakav sutrašnji pad jer ameri će se još noćas okrenuti u plus i nastaviti rast…na crobexu je da ih prati…

Snaka čast, ne mogu a da prije odlaska u odaje ne repliciram pozitivno. Danas jedan od najboljih postova na ovome forumu. Svaka čast prijatelju Leconte !!
Svima ugodna i laka noć !!

I very much love INGRA !!


za srednjoročne i dugoročne ulagače,više je bitnije što je atpl iz dubrovnika,nego kako će se kretati vozarine u narednom periodu,dobra uprava,imovina i poslovi su vezani za top 10 turističku destinaciju na svijetu,sada atpl ovisi o vozarinama cca 60%,a u budućnosti će to biti još i manje,a i dugoročno gledano i vozarine će rasti,jer na svijetu je sve više i više ljudi,pogotovo u zemljama u razvoju kao kina,indija,brazil…usput da kažem,da sam zbog burze upravo u brakorazvodnoj parnici,ne zbog gubitka novca,dapače,nego zbog zanemarivanja..pa neću moći komentirati idućih mjesec dana,najmanje..uglavnom,kupovao sam je i jučer,i danas,i siguran sam da će potegnit vrlo brzo,ali polako

Ovo je valjda jedan od najboljih komentara koje sam u životu pročitao! Pazi ti to, čovjek se razvodi, zbog velike brige oko burze i oko ulaganja, a već ladno u nastavku rečenice govori kako je bez obzira na to i danas kupovao. Bitno je da se kupuje, a razvod ko je..!
[lol] [lol]

Pa ovo je za nobelovu nagradu za vjeru u dionicu! Hi. hi.. Anbfakingblivbl! Evo stotka!

never surrender


za srednjoročne i dugoročne ulagače,više je bitnije što je atpl iz dubrovnika,nego kako će se kretati vozarine u narednom periodu,dobra uprava,imovina i poslovi su vezani za top 10 turističku destinaciju na svijetu,sada atpl ovisi o vozarinama cca 60%,a u budućnosti će to biti još i manje,a i dugoročno gledano i vozarine će rasti,jer na svijetu je sve više i više ljudi,pogotovo u zemljama u razvoju kao kina,indija,brazil…usput da kažem,da sam zbog burze upravo u brakorazvodnoj parnici,ne zbog gubitka novca,dapače,nego zbog zanemarivanja..pa neću moći komentirati idućih mjesec dana,najmanje..uglavnom,kupovao sam je i jučer,i danas,i siguran sam da će potegnit vrlo brzo,ali polako

…nije ti pametno sad pričati o dobitcima,cijelog če te očerupati..zato ja stalno prikazujem minus,za svaki slučaj [lol]

Ima ljudi koji od svog bogatstva nemaju ništa osim straha da će ga izgubiti.

@ Bkovac

Dok je na snazi sloboda rijeci ja cu brale pisat. Ako si ti proizvod vremena di je pisanje verificirao partijski cenzor pokusaj se prilagoidit novim vremenima. Lakse je, vjeruj mi. Vise ne operiraju tonzile kroz rektum.

Niko tebi ne brani kako kažeš brale da pišeš što hočeš i kako hočeš jer to i radiš,samo nemoj obmanjivati druge koji imaju posljedice radi toga,jer smatraju da si ti stručnjak pa ti naivno vjeruju,a svaki put nakon tvojih krivih procjena i ocjena nestane te sa foruma.Još da ti nešto rečem sa partijom nikad nisam imao veze ni prije ni sad,a za razliku od tebe Višu pomorsku školu sam završio u Dubrovniku a ne u inozemstvu jer to mi u Dubrovniku nikad nismo ni priznavali jer zemlja od pede more nemože biti dobar primjer za pomorstvo.Ako nisi mogao na Braču mogao si doći u Dubrovnik ali bi ti bilo puno teže.

propela

kada ona pada,jako mi je teško..kada raste-i ja sam u ekstazi..gledam je i pratim svaki dan,vikendom pijem,da mi vrijeme brže prođe,dok mi ona ne dođe…lud sam za njom-tom atlanskom plovidbom….ljudi burza je ženskoga roda,zato mi se i sviđa,ali nekad me vriđa….




@ Kormilar


[/quote]
Argumenti tj cijena dionice te demantiraju. Brkaš kruške i jabuke. Mislim da imaš velik utjecaj na mnoge koji su preplašeni uložili novac u brodare ili Atlansku i oni slijepo vjeruju copy paste analizama koje su u pravilu zakašnjele informacije. Povodeći se za njima upadat će u još veće dubioze. Kad bi bilo po tvom svi bi bili bogati situirani a ti bi bio multimilijarder. Ovako spušio si na brodarima, opekao se i sad želiš da i drugi spuše a brodari propadnu, ne propadnu već da nestanu. Imaš tešku traumu i nemoj je prenositi na druge već malo oladi, ponašaj se normalno i ne vrijeđaj. Analiziraj što god hoćeš ali ne dodavaj svoje crne pretpostavke jer to radiš sa predumišljajem ili možda u dogovoru sa nekim. Evo Manchester je zabio odličan gol idem gledat tekmu. Pozdrav svim vlasnicima ove dionice ma gdje bili i ne slušajte Techmana jer će vas odvesti na krivi put tj u gubitak ili nedaj bože u bankrot.
[sealed]

TKO IMA MALO DUKATA GOVORI: ŠTO DA RADIM S NJIMA, A ONAJ ŠTO IH IMA MNOGO GRMI: GOSPODARU, DAJ JOŠ!!! NA ZSE I U EU TREBA KO ZMIJA SPAVAT NA JEDNO OKO!!!

Evo nešto konkretnije i više vezano za ovaj topic od ispraznih laprdanja tko kome "brale" brani govoriti i tko je ili nije bio u partiji.

Cape FFAs sharply higher today
fra DRYS-forum på Yahoo:

Capes led the way in today’s FFA trade. Will probably maintain upward FFA trend in coming days.

Look for the BDI to be up tomorrow.

Cape spot 25698. Oct up 4750 to 28500. Q4 up 4000 to 27750.

FIS comment for capes…

With the Atlantic fixing considerably higher and a reported shortage of ships out there the paper
market experienced a strong push on the back of speculation and short covering. We seemed to be
taking a breather as we drew to a close although news remains positive for the coming days.

FIS comment for panas…

Yesterday’s strength on the close carried into this morning, with the market gathering
momentum spurred on by an impressive cape market. Whilst the Q4 moved up, it was the
2010, which saw the majority of the curve’s strength. With the market closing just off the day’s highs, expect more of the same tomorrow.

@ Bkovac

Dok je na snazi sloboda rijeci ja cu brale pisat. Ako si ti proizvod vremena di je pisanje verificirao partijski cenzor pokusaj se prilagoidit novim vremenima. Lakse je, vjeruj mi. Vise ne operiraju tonzile kroz rektum.

E hebo te patak,……ja doktor a ovo jos nisam cuo…… [lol] [lol]

Scio me nihil scire

New Report

Close