ATPL (Atlantska plovidba d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska ATPL (Atlantska plovidba d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 15.05.2024. u 09:58
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
ATPL
52,40
24.104
460
52,40
52,80
0,00%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.

Slažem se sa bossanovom mislim što slijedi da će i 500 biti puno ( samo s još jednom nulom ).
ps. ne kužim tog lika a još manje vas kaj ga uopće slušate hahaha

Najskupljom slikom moglo se izgraditi 2000 kuća..usporedba funckionalnosti jedne "umjetničke" slike i 2000 kuća, snobizam=zlo

nekima izgleda treba za kruh i mlijeko pa prodaju pošto-poto… cijena više nema nikakve veze sa poslovanjem firme već je odraz krize u društvu, nelikvidnost i opća besparica trenutno diktiraju cijenu…

Baltic Exchange Dry Index TM 2678 (DOWN 29)
Baltic Exchange Capesize Index TM 4262 (DOWN 10)
Baltic Exchange Panamax Index TM 2410 (DOWN 55)
Baltic Exchange Supramax Index TM 1750 (DOWN 18)
Baltic Exchange Handysize Index TM 897 (DOWN 13)

nema veze,meni ovo odgovara iako sam u minusu što se nje tiče ali vidim dobre godine i perspektivu pa ću je samo strpljivo dokupljivati


Baltic Exchange Dry Index TM 2678 (DOWN 29)
Baltic Exchange Capesize Index TM 4262 (DOWN 10)
Baltic Exchange Panamax Index TM 2410 (DOWN 55)
Baltic Exchange Supramax Index TM 1750 (DOWN 18)
Baltic Exchange Handysize Index TM 897 (DOWN 13)

Hm.. opet pad…ajd capeovi se malo smirili, al panamaxi koji su najvažniji za ATPL opet fino zaronili…nije dobro,nije dobro…ide to još down..
A supramaxi naravno u revijalnom tonu…down,down,down…
Još ako u 11mj. počne tradicionalna korekcija indexa vani…hm,bit će tu još svašta..720 ?..650 ?

moguće i na 100 kn, pa da kupim 1000 komada,sve je moguće boss,a najviše to da bi ti uskoro mogao promijeniti nick u čistačica ,a ne šef [tongue]


moguće i na 100 kn, pa da kupim 1000 komada,sve je moguće boss,a najviše to da bi ti uskoro mogao promijeniti nick u čistačica ,a ne šef [tongue]

Pa imaš li ti uopće za tisuću komada,pa sam si napisao da si u minusu…a ja ću naravno bit čistačica, al počinjem čistit tek od 720 pa na niže…
A ti si valjda to čistio tamo na 1000.. pa sad naravno možeš samo gledati i plakati, i pisat one fore kako si dugoročni,kako vidiš odličnu perspektivu..kako jedva čekaš pad za dokup…
Al znaš već dobro da takvi dugoročni kao ti nikad ne pogode ni blizu najniže cijene za dokup,a još manje znaju kad prodati… [wink] [smiley].
No dobro, bez zamjere,idemo sad uživat u produženom vikendu,zdrav mi i veseo bio …

momčino,prošla godina plus 96% portfelj,ova minus 7%,hvala,u krizi nisam vele ni popušio,usudio bi se reći da je meni dobro i došla,hvala i budi mi pozdravljen [yawn]

i još nešto,to imam li za tisuću,imam ako padne na 100 kn kao što sam i napisao,ako ne imat ću za manje,ima nas koji imamo i nešto keša…


i još nešto,to imam li za tisuću,imam ako padne na 100 kn kao što sam i napisao,ako ne imat ću za manje,ima nas koji imamo i nešto keša…

tihi a kaj se prepireš, pa čovjek druka na atpl besramno…..

http://www.dubrovniknet.hr/novost.php?id=10852

IMT?

u pravu si,ja osobno želim da mi svi dioničari ošišamo strance,zato nisam tip koji voli drukati,i ne pišem nikada previše nekakve analize jer smatram da ne znam dovoljno,ali dosta pratim neke stvari i imam drugačiju psihologiju ulaganja i naravno strpljenja,budite mi svi pozdravljeni i oni koji se slažu i oni koji ne,pozdrav iz okolice Splita [smiley]

Uskoković Ž.
15.10. 67,410
30.10. 59,410
– 8,000
Valda se istovario koliko je mislio..


Uskoković Ž.
15.10. 67,410
30.10. 59,410
– 8,000
Valda se istovario koliko je mislio..

o da još početkom tjedna se istovario…

01.11.

Baltic Dry -1,1%
Capesize -0,9%
Panamax -1,6%
Handysize -1,0%
Supramax -1,2%

New Report

Close