ATPL (Atlantska plovidba d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska ATPL (Atlantska plovidba d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 08.05.2024. u 04:46
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
ATPL
52,40
17.449
333
52,40
52,80
0,00%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.

mozes malopojasniti ( konstruktivnon i brojkama)

Hvala


Ma to je više ‘nako… od oka…

čiča smart je obećo izračun nav-a prije jedno mjesec dana. evo da ga podsjetim na obećanje. čiča smart ako može molim lijepo [pray] .
postskriptum: pošalji ga kakav god da je dobar , loš ili zao , pa ko pokojnik ko pukovnik
[thumbsup]

It was a thrill to play against Drazen. Every time we competed, he competed with an aggressive attitude - Michael Jordan

netkom se ucinilo da je ovo dno pa je malo osnazio kupnju, sad ce dobit po pi*vajzu.
Vec dugo nije bila ovakva kupnja 643 komada na kupnji,gadno ojacalo [rolleyes]

No pain no Game

Ja danas završio s dokupom. Mislim malo prerano, ali ima i gorih stvari. Ni Bafet nije gađao dna i vrhove. [tongue]

"Ne brojite novac dok još sjedite za stolom."-profesionalni kockar

mislim da je ovo dno dna,i ovo je bilo preko svake mjere,bar za moj pojam poimanja burze,ja kupovao na 990,980,960…

Ovako: pauzirah od cijenjenog foruma otprilike 3mj., i sad maloprije polih se skoro kavom pročitavši naslov na jednom našem portalu, "Jadranka Kosor: Pozivam ulagače da ožive burzu!"!
Preletih malko postove svih Vas poštovanih kolega, i ovakav je zaključak:nije se desilo baš ništa značajnije u protekla 3 mj.!!!Apsolutno ništa!Je išla bu gore, joj eto sutra dotičemo dno, ma neeee bole me koljena malko će porasti, ohohoooo trza mi zub sutra letimo u nebo…..jaoooooo!!!!!!!!Dok Kutle, Samodol i ostala ekipica pletu mrežu na ZSE "idemo vrit", tj. nikam niš neide!

hvali more, drž se altantske plovidbe.....

Dow preko 11000, brodari u nebo, a mi u kaljužu.


Dow preko 11000, brodari u nebo, a mi u kaljužu.

doći ćemo i mi nared ali onda idemo na balkanski naćin svaki dan+blokada

''The type of car you drive doesnt matter. The only thing that matters is the SIZE of the arm hanging out the window''

Tuče thompson, ak47 a i zbrojevka…al jos uvijek čorcima čini se

No pain no Game



Dow preko 11000, brodari u nebo, a mi u kaljužu.

doći ćemo i mi nared ali onda idemo na balkanski naćin svaki dan+blokada
[/quote]

Teško. Mislim da se našima svidjela kaljuža, što i nije neobično.

reka je rohatinski da će se novčana masa povećati za cca 7% što će rezultirati povećanjemn i cijena i prometa na tržištu kapitala,dakle likvidnost napokon dolazi sebi,to je dobra vijest,pogotovo za atpl koja jedina po meni ima fundamentalno i razloge za veći rast,ovo drugo od likvidnijih dionica je već dosta skupo..sam rast cijena dionica doprinijet će da bdp u ovoj godini dopuže do plusa..

Tjedni i Dnevni graf ATPL !!

I very much love INGRA !!


Tjedni i Dnevni graf ATPL !!

hvala najljepša
pofuk

IZLAZAK IZ KRIZE
Znakovit oporavak na Wall Streetu

Podignut optimizmom zbog korporativnih profita, oporavka gospodarstva i najnovijeg plana za olakšavanje duga Grčke, dionički indeks Dow Jones u ponedjeljak je prešao razinu od 11.000 bodova, što nije ostvario otkako je počelo kolebanje financijskog sustava prije 19 mjeseci, izvijestio je The Wall Street Journal …..

http://www.tportal.hr/vijesti/svijet/63354/Znakovit-oporavak-na-Wall-Streetu.html

semper fidelis




gledam ovu atlansku dokad će ovako cmrljit?

ali to ne bi trebalo vrijediti za ATPL jer je definitivno fundamentalno podcijenjena.
[/quote]

mozes malopojasniti ( konstruktivnon i brojkama)

Hvala
[/quote]

Ajde, okvirno bi to izgledalo na sljedeći način:
– flota vrijedi app. 300 miljuna dolara (imaj u vidu da sam vazda bio Dundo Maroje, znači škrt na brojkama)
– keš na računu app. 60 miljuna dolara, a uloženo je i app. 90-100 miljuna dolara u 7 naručenih novogradnji
– firma ima dva zemljišta gdje je predviđena gradnja app. 100 000 m2 stambeno-poslovnih prostora, vjerujem da će zarada biti makar 1000 eura "po kvadratu"
– tri hotela i 5 aviona nešto vrijede kao i 50% vlasništva u pomorskoj i putničkoj agenciji, te udio u kopjuterskoj firmi Laus cc.

Kako god okreneš podcijenjenost min.35%, uz solidnu perspektivu tvrtke. Ako želiš detaljnu analizu, platiš pa se dogovorimo kako da ti dostavim. Ja sam svojedobno platio kolegi sa foruma analizu za Zabu i to mi je najbolje uloženi novac u životu. [thumbsup] [tongue]

New Report

Close