ATPL (Atlantska plovidba d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska ATPL (Atlantska plovidba d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 07.05.2024. u 05:01
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
ATPL
52,40
2.148
41
52,40
52,60
0,00%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.


_zuti_ @ tko garantira da ce sljedece 2-3 godine bit bolje????? onaj tko je unutra ,mora se nadat…a onaj tko nije..uvjek ima vremena kupit….cemu se zavaravati [undecid] jel posteno?

Ovo si jako dobro rekao….

Znaš na što me podsjeća ovo navijanje. Znaš kako u filmovima, prije nekakve velike i teške ragbi utakmice, igrači se stanu u krug i jedan drugoga ohrabruju…

Tko je ono rekao da će BDI danas "malo" gore?

Mudro je zborio stari Seneca: "Per ipiz dudatis eneus iri!"


I čini mi se da nisu boeing-i nego ono smeće od MCdonell-Douglas

Tako je, radi se o MD-82 i 83 naprednijoj verziji DC-9 zrakoplova čija proizvodnja završava 1998.g. Neznam kojeg su godišta DA zrakoplovi…

Pa bi tvoj oglas doživio manju izmenu – mjenjam 5 MD-80-etki za tri kioska na dubrovačkoj gradskoj plaži…


Tko je ono rekao da će BDI danas "malo" gore?

FFA su falili [angry]



I čini mi se da nisu boeing-i nego ono smeće od MCdonell-Douglas

Tako je, radi se o MD-82 i 83 naprednijoj verziji DC-9 zrakoplova čija proizvodnja završava 1998.g. Neznam kojeg su godišta DA zrakoplovi…

Pa bi tvoj oglas doživio manju izmenu – mjenjam 5 MD-80-etki za tri kioska na dubrovačkoj gradskoj plaži…
[/quote]

I tamo prodajemo sljadoled-, sljadoled, to bi barem nosilo kakvu pinku.

"Kupujte zemlju, ona se više ne proizvodi"


[
I čini mi se da nisu boeing-i nego ono smeće od MCdonell-Douglas

"Flota Dubrovnik Airlinea sastoji se od dva zrakoplova Boeing MD-83 i tri zrakoplova Boeing MD-82"

Jesu, i McDonnell Douglas i Boeing, pola pola…

Al što kažeš nisu se baš pokazali…


_zuti_ @ tko garantira da ce sljedece 2-3 godine bit bolje????? onaj tko je unutra ,mora se nadat…a onaj tko nije..uvjek ima vremena kupit….cemu se zavaravati [undecid] jel posteno?

-Ja to isto tako to ti. [thumbsup]

Svi mi živimo pod istim nebom, ali nemamo isti horizont


mislim da iz toga možemo zaključiti da je sklopljeno dosta dobrih ugovora pri BDI-u oko 4000 i to na najmanje godinu dana.

-Po čemu si to zaključio????
-Ma nije ono što se zbilo, već što se babi snilo [yawn]

Svi mi živimo pod istim nebom, ali nemamo isti horizont



Tko je ono rekao da će BDI danas "malo" gore?

FFA su falili [angry]
[/quote]

Kad nitko neće ja ću….

Tørrbulkindeksen Baltic Dry faller 44 poeng (1,25 prosent) til 3.474 poeng onsdag



[
I čini mi se da nisu boeing-i nego ono smeće od MCdonell-Douglas

"Flota Dubrovnik Airlinea sastoji se od dva zrakoplova Boeing MD-83 i tri zrakoplova Boeing MD-82"

Jesu, i McDonnell Douglas i Boeing, pola pola…

Al što kažeš nisu se baš pokazali…

[/quote]

Pa baš i ne… 97 su se spojili Boing i Douglas. 80tke su isključivo douglasovi proizvodi. To su dobri avioni koji se često ne kvare i uz 737 i A320 jedni od najprodavanijih. Kod njih je veliki problem potrošnja goriva koja je 30% veća od konkurencije…


Tko je ono rekao da će BDI danas "malo" gore?

Pa znalci kolega diablero, zar to niste znali? Ovdje je sve puno znalaca. Samo pogledajte ko ujutro ima najbolje ocjenjen post za druk i znat će te da je znalac za atpl i bdi.

Evo takvih:


BDI bi danas mogao "malo" gore

http://reports.platou.com/FixtureReport/Pages/BulkFixtures.aspx

Evo i od jučer:


Vaš link

Upravo tako danas BDI ide gore. Tko je jutros kupio posrečilo mu se.

Interesantno kako se nekom danas još više posrećilo, a sutra bi se moglo nekom još više posrećiti. Eto kako je sreća relativan pojam. No izgleda po tome ovdje sve sami sretnici jedan do drugog.

A najsretniji su valjda oni koji su zahvaljujući sličnim drukerskim bajkovitim postovima kolega o raketiranju na krilima bdi kupovali atpl po 1150. Treba ih pitat jel su i sad sretni.

I što je najiinteresantnije bdi je još uvijek u padu.
Ma znalci, kažem vam.

never surrender

Planiram dignit brzi kredit 100 k kn i sve staviti na atpl.na koliko da je cekam 900?800?nize?

Ti FFA su obična kladionica, ko i ZSE, nekad pogode nekad ne.
činjenica je da je ogromno sranje kod nas na burzi. a jučerašnja izjava jerkovića o idućoj godini izgleda da je negativno djelovala na percepciju investitora. U americi i danas brodari idu dosta gore, kao i jučer.
kod nas – sranje.
viditi ćemo sutra. Panamaxi imaju dobre ugovore sad, burza ne reagira.
plitko, jako plitko je ovo more.



http://www.seebiz.eu/hr/tvrtke/transport/jerkovic-atlantska-ce-ove-godine-izgubiti-4-6-milijuna-dolara,63638.html

po njegovim rječima dno je iza nas….


-Ako je dno iza nas, pa pobogu kolega, zašto je i on i cijela uprava prodala dio, po cijeni od 900-1000 kuna.
-Mudar čovjek sam donosi odluke, budala prihvaća javno mijenje.(kineska)
[/quote]

upravo takve kao ti sam i spomenuo u svome postu [bye]

Zašto su ostavili iti jednu ,a ne još spustili vrijednost ostalim zadržanim "koje će vrijediti sve manje", a imaju ih puno više nego su ih prodali!!!
Jel to znači da su glupi ili šta?
Pa ljudi moji to su njihove dionice , i ne moraju nikome polagat račune zašto su ih prodali.
Dionice padaju i padat će priviknite se na to,ali kad tad će i rast !
Ne padaju trenutno selektivno ni brodari ni građevina ni IT, ni prehrambena već sve od reda da se naglasi kriza.
SRITNO VAM i ne gubiti živce.

New Report

Close