ATPL (Atlantska plovidba d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska ATPL (Atlantska plovidba d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 07.05.2024. u 15:54
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
ATPL
52,40
17.449
333
52,40
52,80
0,00%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.

Rijetko viđen dnevni show na ovako likvidnoj dionici ! Pravi roller-coaster !

bdi – 133

bpi – 54
bsi -51

Eto, samo radi reda.

Mislim draga mi je ATPL ali odjednom ovakav optimizam ???
+9,62%


Mislim draga mi je ATPL ali odjednom ovakav optimizam ???
+9,62%

Slažem se, bojim se da je ovo bulltrap. Ali ipak mi se čini da smo već prilično blizu kraja korekcije…


Mislim draga mi je ATPL ali odjednom ovakav optimizam ??? +9,62%

PA bila je dionica koliko 3800 i to sa kakvim prometima.
Ljudi se boje da ne pobjegne.
[smiley2]

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]

nazalost, morao sam je otresti..
LEDO i JDPL slab bid..
183 kom po 2750kn..
ne bi nikad, ali margin call je bio relativno blizu, da mi je neko prije 2 tj rekao da cu ovo napraviti poslao bih ga u vrapce!
pritisak mi je bio prevelik, nisam mogao vise…i dalje vjerujem u ovu dionicu.sad bi mogla na malom prometu lako do 4 000kn.
nadam se da cu se stici vratiti.[smiley7]

sta je tu, je, zivot ide dalje..

SVAKOGA DANA, U SVAKOM POGLEDU, SVE VIŠE NAPREDUJEM

Stici ces, evo iskipao netko prek 600 na kraju do 2900

Da, ništa nije gotovo. Nije mi jasan ovaj tip sa 600 komada. Ovo sve izgleda kao bull trap (možda, molim druga mišljenja). Sve dionice počele rasti u isto vrijeme. Iza 14 sati. Ako mi može tko reći što se dogodilo da je trenutno preokrenulo trend. Dogovor ili???
Narasli smo na malim nalozima, mali dižu cijenu. Fondovi možda navlače. Pazite se. Ako se trend rasta zadrži, onda je to-to.

Pessimism Is Your Friend

@Alamo

Slažem se, kao što sam i ja pitao stranicu prije, čini li se to nekome, izgleda da je tako.

A ujutro opet ko jutros, up – down ša la la la la !!!

Samo bih vam stavio moje mišljenje od jučer…


11 milijuna prometa danas?! Aloooo? Pa ko još danas ima toliko para za kupit? Mali sigurno nemaju! Ako padne ispod 2900, dnevni promet bi se mogao udvostručiti! Pa koliko je ATPL kupljeno i na puno višim razinama? Ovdje se netko morao iskrcati jer mu imovina prelazi dozvoljeno, nekima zbog isticanja prvih 6 mjeseci a nekima jer im je moja jube toliko zaradila da to prelazi gabarite normalnog i zakonitog! A mali paničari koji to nisu shvatili prodaju! I treba tako, nek prodaju! A da sam ja vlasnik društva za upravljanje fondovima, svake godine kad IPO krene među ovce, osnivao bih 3 nova fonda samo da se mogu nakrcati ovakvim dionicama kad ovce počnu prodavat! Živjeli!

UPGRADING TO MARKET OUTPERFORM ON STRONG RAKIJA DEMAND!

Fondovi su ove godine prosječno porasli oko 30% što je više nego dobro. U EU i Americi fondovi ostvaruju u prosjeku oko 10% godišnje a sve ostalo je više nego super.

Znači ove godine teško, da će biti rasta u fondovima, jer će oni ostvareno dobit prenositi u sljedeću godinu (pa opet rast možda 30%). Ove godine im je dosta.

http://www.hrportfolio.com/

Zato oni koji imaju novac o fondovima najbolje, da kupe jako jeftine dionice, koje su fondovi rušili ovih dana. Sigurna zarada.


Pomišlja li itko na mogućnost ponavljanja današnjeg scenarija i sutra??? [smiley1] Nekako mi se čini da je lako moguće. Pozdrav

Neki dan sam napisao da idem u Srijedu u shopping. Mozda jedan dan pre kasno?

Quote Sakai "najvise pali svi osim ATPL"

@Techman

Meni miriši, da ne kažem smrdi, na sličan scenarij kao danas,
ali sumnjam da baš na takvim prometima, a i ne baš do 2705.- kn.
[smiley1]

to Techman:

Polako, nista tu jos nije gotovo… prekrcaj na 2900 upozorava da tu jos mozda nije kraj. Bit ce da se radi o dogovornoj transkaciji da se ne bi rusila cijena do besvijesti. E sad, jel taj netko iskrcao sve mi to ne mozemo znati…. ako nije, imat ces jos prilike (mali po dobrom starom obicaju vole prodavati jeftino i kupovati skupo[smiley1])

Eduardo:

ne ocekuj slican scenario – veliki igraci su u zadnjih 2 mjeseca pokazali da su sposobni odigrati neocekivano…

i za kraj, evo nam prometa i cijene na ATPL:

ume da broji sarafe, ali krivo:procenat i tacno; povjest;samnom, neznam, 100 ATPL=1000E, uvjek, vjest..plata?!, dejstvuje

Nisam mislio na ATPL vec generalno. Kako vec neko vrijeme prican nevjernim Tomama da je po mome ovo uzrok politicke prirode ocekujem da spekulativno kupovanje na racun rezultata izbora treba poceti u Cetvrtak. Danas mi je je portfelj rekuperao oko 16% gubitka u ovoj kataklzmi i zato sam rekao da sam mozda malo zakasnio. Ovo sam ocekivao u Cetvrtak.

Quote Sakai "najvise pali svi osim ATPL"

New Report

Close