ATPL (Atlantska plovidba d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska ATPL (Atlantska plovidba d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 27.07.2024. u 01:47
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
ATPL
51,00
2.550
50
49,20
51,80
2,00%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.

možda ground bounce

Što je netko zaredao s kljukama !?
Kako ljudi na jednostavan, primitivan način mogu liječiti svoje frustracije i životne promašaje.
Drago mi je što sam tu i imam mogućnosti sudjelovati u njegovom dovođenju u životnu ravnotežu.
Ne kazah zaludu da mi je danas sunčan dan u svemu, evo i na kraju dana usrećih nekoga….

Pravi dioničar drži dionice barem 100 godina u svom portfelju.

Matija
jesi li kapitalizirao ovih 7,43 % ?
ako jesi sad se možeš postaviti na 600,00 čekajući novi krug…


Matija
jesi li kapitalizirao ovih 7,43 % ?
ako jesi sad se možeš postaviti na 600,00 čekajući novi krug…

Na žalost i to je moguče..nedavno je bila i na 840 i nikada ne bih povjerovala da če opet ispod 500 pasti,ali dogodilo se i to..zato opreza nikad dosta.
Jedna lasta ne ćini prolječe.

Ima ljudi koji od svog bogatstva nemaju ništa osim straha da će ga izgubiti.



Matija
jesi li kapitalizirao ovih 7,43 % ?
ako jesi sad se možeš postaviti na 600,00 čekajući novi krug…

Na žalost i to je moguče..nedavno je bila i na 840 i nikada ne bih povjerovala da če opet ispod 500 pasti,ali dogodilo se i to..zato opreza nikad dosta.
Jedna lasta ne ćini prolječe.
[/quote]
Ali čini ljude sretnima kad vide vjesnika proljeća….

Pravi dioničar drži dionice barem 100 godina u svom portfelju.


Matija
jesi li kapitalizirao ovih 7,43 % ?
ako jesi sad se možeš postaviti na 600,00 čekajući novi krug…

nakon današnjeg si mu dana dužan manje novaca……..pošto si "ti kriv" za njegove gubitke….pa bi mu ih trebao i nadoknaditi [rolleyes]


Jedna lasta ne ćini prolječe.

A pogotovo ne ako je ta lasta jedna Americka banka pa ma kako velika bila. Sa Amerima nisi nikad na cisto. Oni su proizveli i izvezli ovu krizu.

Quote Sakai "najvise pali svi osim ATPL"



Matija
jesi li kapitalizirao ovih 7,43 % ?
ako jesi sad se možeš postaviti na 600,00 čekajući novi krug…

Na žalost i to je moguče..nedavno je bila i na 840 i nikada ne bih povjerovala da če opet ispod 500 pasti,ali dogodilo se i to..zato opreza nikad dosta.
Jedna lasta ne ćini prolječe.
[/quote]

oprosti kada je to OPET pala ispod 500 ???
ako me dobro služi pamćenje samo je jednom pala ispod 500,00
02/12/2008. 475,00 najniža dnevna, 515,01 zaključna, slijedeći dan najniža zaključna 501,00 uz najnižu dnevnu 492,01 kn uz BDI od nekih 650-700 i vozarine za panamaxe od cca. 3000 $ dnevno…

vjerujem da ovo nije namjerna već gramatička greška ali dobro je ponoviti za one koji nisu informirani…osobno vjerujem da ponovno može pasti ispod 500 jedino uz neku gadnu katastrofu…

ATPL-R-A
10.03.2009

Autor posta posjeduje dionice ATPL-R-A i HT-R-A. Također, unaprijed zahvaljuje Neznanom junaku na asu.

evo jedne osvježene tablice neka se nađe…

Leconte – stotka !
Sviđa mi se analitički pristup….


vjerujem da ovo nije namjerna već gramatička greška ali dobro je ponoviti za one koji nisu informirani…osobno vjerujem da ponovno može pasti ispod 500 jedino uz neku gadnu katastrofu…

Ne,nije namjerno več kako si i pretpostavio gramatička greška…ATPL mi je 75% portfelja i zato sam oprezna.. što bi se reklo "i na hladno pušem"…sorry.

Ima ljudi koji od svog bogatstva nemaju ništa osim straha da će ga izgubiti.

New Report

Close