ATPL (Atlantska plovidba d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska ATPL (Atlantska plovidba d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 27.07.2024. u 01:19
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
ATPL
51,00
2.550
50
49,20
51,80
2,00%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.

b/a 11:10

Autor posta posjeduje dionice ATPL-R-A i HT-R-A. Također, unaprijed zahvaljuje Neznanom junaku na asu.

ogladnjeli su dobro….samo daj,daj..cijenu ne pitaj…miris dividende,dobar bdi,poticaji u kini….

Ovo se je trebalo desiti juče ali ni danas ni je kasno.
Lakše malo zablokirati će nas!!!

who dares, wins

Evo opet male prepreke na 658-660. Ajmo slomiti i nju!!!

Parche mihi, Domine, quia Dalmata sum!


ogladnjeli su dobro….samo daj,daj..cijenu ne pitaj…miris dividende,dobar bdi,poticaji u kini….

…a zakaj smo onda padali s 800 na 600, sve (pardon, većina ovog se znala kaj vi navodite kao razlog).
Nažalost još nitko ne razumije da nema tu razloga, nekih vanjskih (kod nas pričam) zašto rastemo ili padamo

ovo je tek uvertira pred glavni nastup,pa ionako cijena od 600,00 pa i 700,00 je jako jako smiješna ili tragična–kako hoćete…

@Matija,
jedini razuman odgovor je, a i ti ga znaš: padalo se je da bi se za iste novce moglo kupiti više dionica.

who dares, wins

Polako ljudi! Previše optimizma i drukanja odjednom. Stanimo na loptu. Trenutno kriza ide na ruku
atlantskoj. Ulagači bježe iz građevinaca i industrije te svih onih dionica gdje nema dividende.
Atlantska i HT su jedine likvidne dionice na našem tržištu i još uz to dijele izdašnu dividendu.
To je relativno sigurno sklonište za višak casha koji će se uskoro početi topiti uslijed inflacije koja
će sigurno uslijediti kroz koji mjesec. Samo dividenda u ove dvije bi poništila utjecaj devalvacije kune pa očekujem da će ove dvije dionice jedine ostati relativno stabilne. Ostalo je bezvrijedan
papir što će se uskoro i pokazati. Crobex će i dalje padati.

Ja htio trejdat i prodao juče na 620 i evo ti sad muke ježeve. Znao sam. Kako bježi. [wink]

Are you talking to me? ARE YOU talking to me? ARE YOU TALKING TO ME?

zapeli smo na 38% prijasnjeg pada,dali cemo objavom BDI i mozda zelenilom us brodara otici malo vise.blokada na nesto iznad 50% pada

http://aqua-art.org/news.php


zapeli smo na 38% prijasnjeg pada,dali cemo objavom BDI i mozda zelenilom us brodara otici malo vise.blokada na nesto iznad 50% pada

Mislim da će BDI danas u minus. Baš me zanima ako se to dogodi, kako će ATPL reagirati.

Mudro je zborio stari Seneca: "Per ipiz dudatis eneus iri!"



zapeli smo na 38% prijasnjeg pada,dali cemo objavom BDI i mozda zelenilom us brodara otici malo vise.blokada na nesto iznad 50% pada

Mislim da će BDI danas u minus. Baš me zanima ako se to dogodi, kako će ATPL reagirati.
[/quote]

Imaš li kakav razlog za te negativne misli? Nekakva vijest, link?

Parche mihi, Domine, quia Dalmata sum!

New Report

Close