ATPL (Atlantska plovidba d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska ATPL (Atlantska plovidba d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 27.07.2024. u 01:55
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
ATPL
51,00
2.550
50
49,20
51,80
2,00%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.

kolega leconte dobro ste vi to ipak podijelili

ap flota-
panamax: pelješac, dubrovnik, petka, zagreb, m.pracat, libertas, imperial
handymax: gundulić, getaldić, držić, koločep, oluja, sv. nikola,
lakermax (max za ulazak u great lakes – handysize): orsula
heavy lift: atlant – trina, frauke, svena, regina
velika obalna: mokošica, šipan

supramaxi trenutacno postizu veću cijenu jer se sa svojim karakteristikama (velicina, gaz, dizalice, grabilice i ostala oprema) mogu ici u područja koja nemaju izgradjenu infrastrukturu za ukrcaj i prekrcaj tereta. moguce je vidjeti da se dosta tereta u zadnje krcalo u manjim lukama ili sidristima indije, indonezije i kine, a i na drugim mjestima.
treba imati na umu da je atlantska uvijek imala vozarine i30 do 40 posto nize od onih na spot marketu i mislim da se taj trend i danas nastavlja. stvar spasavju brodovi (kojih ima dosta) koji jos uvijek voze po nekim ranije ugovorenim vozarinama. u vrijeme ugovaranja bile su niske (30ak tisuca) ali sada su astronomske u odnosu na trend.
sve u svemu mozemo biti zadovoljni trenutacnom situacijom koja naravno, obecava za ubuduce.

s obzirom da imam neke prijatelje pomorce u dubrovniku apeliram na upravu koja sigurno cita ovaj forum (a i pise) da se okrenu malo i tim ljudima jer koliko sam uspio shvatiti iz nekih razgovora tu se ne radi bas dobro.
kolega vlahol nazalost nise u pravu kad mislite da sam blizu sv. mihajla. nekad sam bio ali sad sam puno sjevernije. nazalost. no kako vidite imam dobre izvore koji su vam jaaaako bliski.
pozdrav

PBZ D.D. 2,97% 41.470,00 3,08% 43.009,00

who dares, wins

hahahahhahaha e ovo ne vidjeh dugo…nitko nikud do petka

zar ni medo nema snage vise ovdje?????? [cool]

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak

Povodom čega je današnji optimizam?
Ni je da imam nešto protiv ali me čudi.

who dares, wins


zar ni medo nema snage vise ovdje?????? [cool]

i on se umorio

drastično smanjti doprinose na plaće i drastično smanjiti poreze. samo tako možemo dalje !


Povodom čega je današnji optimizam?
Ni je da imam nešto protiv ali me čudi.

Igrokaz, ne ukida se drugi mirovinski stup

Nije bogat onaj koji nema, nego onaj koji ima

b/a 10:46

Autor posta posjeduje dionice ATPL-R-A i HT-R-A. Također, unaprijed zahvaljuje Neznanom junaku na asu.

Povodom čega je današnji optimizam?
Ni je da imam nešto protiv ali me čudi.

"antirecesijske mjere"…brzo će splasnuti..



zar ni medo nema snage vise ovdje?????? [cool]

i on se umorio
[/quote]
na skrge dise…… [lol] [lol] [lol] niti panike niti odbijanaca…..nistavilo…..medo je na izdisaju……

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak

Kakav medo kakav bik!?
Nema se para…

bit ce para: kad se banke nakrcaju jeftinih dionica i pocnu smanjivat kamate na depozite i krenu davat kredite…..al tada vise nece bit jeftinih dionica…..i tako ukrug…….šišanje pa opet pa opet……….

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak

New Report

Close