ATPL (Atlantska plovidba d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska ATPL (Atlantska plovidba d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 21.05.2024. u 02:42
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
ATPL
52,20
19.418
372
52,20
52,40
0,00%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.

Satralo ovog s 500. ajde ajde škrtice, odriješite te kese, znam da imate[tongue].

A i TA joj je brutalna, znam da znate [lol]

I'LL BE BACK

Ima li ko kakvu informaciju, jel ti kinezi kupuju rude ili ne?

Meni izgleda da nas neki muči na 615, cijeli dan…al neko isto tako to vrlo brzo pojede

I kao što rekoh, nekoga je vrlo brzo pojeo na 615…

BDI up 1,8% (691)
Capesize up 19% (5.029)
Panamax down 3,4% (3.619)
Handysize up 0,8% (4.356)

[i] Moji postovi nisu investicijski savjeti, niti nagovor na kupnju ili prodaju dionica, već osobno mišljenje.[/i]

Baltic Dry-indeksen er opp 1,8 prosent onsdag til 691 poeng. Dette er andre dagen på rad at tørrbulkratene stiger.

Det melder Bloomberg News.

Capesize-ratene stiger 19 prosent til 5.029 dollar per dag. Panamax-ratene faller imidlertid 3,4 prosent til 3.619.

Handysize-ratene stiger 0,8 prosent til 4.356.

I går steg Baltic Dry 1,2 prosent til 679 poeng. Baltic Dry-indeksen oppdateres rundt 14:15 hver dag.

Rekorden for indeksen kom 21. mai 2008, på 11.793 poeng.

Mudro je zborio stari Seneca: "Per ipiz dudatis eneus iri!"

DryShips Inc. 9.45
Pre-Market: 11.21 +1.76 (+18.62%) – Dec 10, 8:38AM EST

When wealth is lost, nothing is lost; when health is lost, something is lost; when character is lost, all is lost. ~Billy Graham

Ja sam danas uzeo 200 ATPL ,nacuo sam da ce se sad naveliko prevozit Bozicni darovi pa ce i vozarine gore,prica se da su od djeda sobovi u strajku jel im on j… majku.

Ako me nema ,znaci da nisam tu.

Capeovi žestoko hvataju zalet , a u premarketu bulkeri preko bare divljaju.Nije dosadno , samo da ne bude još jedan trap…….


Ja sam danas uzeo 200 ATPL ,nacuo sam da ce se sad naveliko prevozit Bozicni darovi pa ce i vozarine gore,prica se da su od djeda sobovi u strajku jel im on j… majku.

ajd nek ti je sretno
znači istina je da ima i na sjeveru takvih perverznjaka
sobovima majku

i takav lik dijeli poklone djeci

Postanite Eu-robovi

Kako će je u zadnjim sekundama stjerat u blokadu….

Mudro je zborio stari Seneca: "Per ipiz dudatis eneus iri!"

Spancir, ovo je nešto novo i do sad neviđeno, pa cijeli Mcap Drys-a je protrgovan jučer, a u zadnjih 5 trgovinskih dana Mcap je gotovo utrostručen. I opet će danas narast zbog BCI-ja. Evidentno je da je zalet, jer cape-ovi idu po 15 do 20% dnevno gore. Pana i supra ionako uvijek kasne, pa mi nije jasna baš ekipa koja je na holdu s kupnjom ATPL-a. Jasno mi je da je oprez velik, ali pored ovog kuršlusa preko bare stvarno mi nije jasno zašto je ATPL još uvijek na 600 kuna (znam…prodaja). Bumo vidli sutra. Ne zaboravimo, ATPL je u puno _sigurnijoj_ i _zavidnijoj_ poziciji po pitanju bilance, Ako Drys odradi ( a ne vidim razloga zašto ne bi) ja ATPL vidim vrlo brzo na 700 kuna. A možete se i popišati na sve ovo.

Na JDPL kaos danas. baš me zanima kaj bu bilo kad ode ovaj kaj je mislio izać. Nek se ne vraća više, carstvo mu nebesko.

I'LL BE BACK

New Report

Close