ATPL (Atlantska plovidba d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska ATPL (Atlantska plovidba d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 20.05.2024. u 09:32
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
ATPL
52,20
16.286
312
52,20
52,40
0,00%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.


slažem se uglavnom s svime napisanim na predhodne dvije stranice.
želim samo konstatirati jednu činjenicu pad ne može trajati vječno mora jednom početi rasti, ali ja trenutačno ne vidim zašto bi trebala rasti, 700 milijardi nije pomoglo da se spriječi ova katastrofa
a i činjenica kada počne rasti uz ovako veliki svakodnevni promet imati ćemo puno igrača koji su ušli na ovim razinama pa će im cijena od cca 2000 i više biti fer
Ne drukam na dole (jer nemam više keša) niti na gore (jer ne znam kako se to radi)
Tek toliko da se zna moja prosječna cijena ulaska je negdje oko 2800 i dosada sam izgubio oko 50% vrijednosti portfelja, strah me izračunati točnu cifru
[cry]

Ovaj post kao da sam ja napisao, nevjerojatno. Ja sam danas izašao jer jednostavno nisam mogao
više to gledati i šta je najgore niti spavati. Stati ću malo na loptu da se ovo ludilo smiri i da se sam otrijeznim iz ovog ružnog sna. Zapravo , ja sam to trebao napraviti puno prije ali jednostavno nisam imao hrabrosti pogledati sebe u oči i kazati sam sebi : di ti je kraj! I evo, danas je taj dan …

na 4300 sve prodajem...


Ovaj post kao da sam ja napisao, nevjerojatno. Ja sam danas izašao jer jednostavno nisam mogao
više to gledati i šta je najgore niti spavati. Stati ću malo na loptu da se ovo ludilo smiri i da se sam otrijeznim iz ovog ružnog sna. Zapravo , ja sam to trebao napraviti puno prije ali jednostavno nisam imao hrabrosti pogledati sebe u oči i kazati sam sebi : di ti je kraj! I evo, danas je taj dan …

Hm, očigledno imamo iste probleme. Stoga sam rasprodao 30% portfelja ATPL.
Razlika između onih što kreiraju tržište i ostalih je u tome što veliki ne barataju svojom lovom. I zato mali gube.
Oportunitetni gubitak se materijalizirao, ali barem mi je mirniji san.
Onih 70% ostaje, iz jednostavnog razloga što se apsolutno ništa nije fundamentalno promijenilo.
Jedan dan će se to pokazati.
Nadam se.


Ovaj post kao da sam ja napisao, nevjerojatno. Ja sam danas izašao jer jednostavno nisam mogao
više to gledati i šta je najgore niti spavati. Stati ću malo na loptu da se ovo ludilo smiri i da se sam otrijeznim iz ovog ružnog sna. Zapravo , ja sam to trebao napraviti puno prije ali jednostavno nisam imao hrabrosti pogledati sebe u oči i kazati sam sebi : di ti je kraj! I evo, danas je taj dan …

Ajme kolega pa to je samo novac, ma cak nije niti novac dok ne prodate, vjerovatno imate u životu puno razloga za radovati se i mirno spavati. Ja svaki put kada pogledam svoj portfelje vidim da nisam ništa izgubio, isti broj dionica imam kako i kada sam ih kupovao 😉
Još tu i tamo koju nadodam

čudni se ovdje sveci slave....



Ovaj post kao da sam ja napisao, nevjerojatno. Ja sam danas izašao jer jednostavno nisam mogao
više to gledati i šta je najgore niti spavati. Stati ću malo na loptu da se ovo ludilo smiri i da se sam otrijeznim iz ovog ružnog sna. Zapravo , ja sam to trebao napraviti puno prije ali jednostavno nisam imao hrabrosti pogledati sebe u oči i kazati sam sebi : di ti je kraj! I evo, danas je taj dan …

Ajme kolega pa to je samo novac, ma cak nije niti novac dok ne prodate, vjerovatno imate u životu puno razloga za radovati se i mirno spavati. Ja svaki put kada pogledam svoj portfelje vidim da nisam ništa izgubio, isti broj dionica imam kako i kada sam ih kupovao 😉
Još tu i tamo koju nadodam
[/quote]

Svaka ti čast ….ja jednostavno sam previše rastrešen tom krizom i masom informacija …

nije ni čudo da policija čuva krovove Manhatana !!!!

na 4300 sve prodajem...

2875 mi je prosjek.Pa vi računajte.Majke ti mile, dokle će ovo?!Samo da u minus ne ode [tongue]

…..večer C

-Ja sam upao na 2600 i sitno ….. , a onda sam preljevao ….

-Najčešće iz šupljeg u prazno ….. , ali sam prepolovio broj ATPL i to po ljetu , još
dok je "plesao" V.L….. (za prijatelje Vlaho)

-Imam još i IGH , DLKV …. , tako da je ovo samo dio problema …. HT-zanemarivo …

-Nema razloga za zabrinutost , ako sutra padne već ste zaradili ….[smiley]

-Tužna je činjenica kako sam ja marljivo skupljao , već bi mi na 2100-2200 bilo 0:0,
a sada to izgleda tako nedostižna razina …..

-Ali važno je da je Governor OK , pustiti će me u neboder (zaključavaju)….. , ovdje
za skakanje sa mosta je dosta velika gužva …..

…… dijele brojeve …. , tko zna kada bih došao na red ….[smiley]

.Dr M Wagner


…..večer C

-Ja sam upao na 2600 i sitno ….. , a onda sam preljevao ….

-Najčešće iz šupljeg u prazno ….. , ali sam prepolovio broj ATPL i to po ljetu , još
dok je "plesao" V.L….. (za prijatelje Vlaho)

-Imam još i IGH , DLKV …. , tako da je ovo samo dio problema …. HT-zanemarivo …

-Nema razloga za zabrinutost , ako sutra padne već ste zaradili ….[smiley]

-Tužna je činjenica kako sam ja marljivo skupljao , već bi mi na 2100-2200 bilo 0:0,
a sada to izgleda tako nedostižna razina …..

-Ali važno je da je Governor OK , pustiti će me u neboder (zaključavaju)….. , ovdje
za skakanje sa mosta je dosta velika gužva …..

…… dijele brojeve …. , tko zna kada bih došao na red ….[smiley]

.Dr M Wagner

Znam ti ja ekipu sa Savskog, samo si me trebo spomenut i ideš prek reda. [smiley]

P.S nemaju smajlić za histerično smijanje, pa bi molio moderatore da nam konstruiraju takvo što, vjerujem da bi ga mnogi rado koristili [lol]

I'LL BE BACK



Ovaj post kao da sam ja napisao, nevjerojatno. Ja sam danas izašao jer jednostavno nisam mogao
više to gledati i šta je najgore niti spavati. Stati ću malo na loptu da se ovo ludilo smiri i da se sam otrijeznim iz ovog ružnog sna. Zapravo , ja sam to trebao napraviti puno prije ali jednostavno nisam imao hrabrosti pogledati sebe u oči i kazati sam sebi : di ti je kraj! I evo, danas je taj dan …

Ajme kolega pa to je samo novac, ma cak nije niti novac dok ne prodate, vjerovatno imate u životu puno razloga za radovati se i mirno spavati. Ja svaki put kada pogledam svoj portfelje vidim da nisam ništa izgubio, isti broj dionica imam kako i kada sam ih kupovao 😉
Još tu i tamo koju nadodam
[/quote]
Ja isto računam samo u dionicama nikako u novcu vjerujte mi puno je lakše tako računati ovih dana.

IMT?

Ja dobila od kolegice jedan listić NORMBEL 5mg zeleni držat će do petka.

Laku noć


Ja dobila od kolegice jedan listić NORMBEL 5mg zeleni držat će do petka.

Laku noć


Malo je to mg kolegice .

SVE ŠTO JE DANAS SKUPO SUTRA ĆE BITI JOŠ SKUPLJE A BITI ĆE VAM JEFTINO?????????



Ja dobila od kolegice jedan listić NORMBEL 5mg zeleni držat će do petka.

Laku noć


Malo je to mg kolegice .
[/quote]
ah mozda je nasoj kolegici dovoljno ali ja kad pogledam kaj sam napravio meni nebi ni inekcija za uspavljivanje pomogla da zaspim
pofuk

Krenuo izgleda trenutak istine ovdje.

Evo ja imam 390 kom po prosječnom ulazu 2600 kn pa računajte koliko je duboka moja provalija. Portfelj 100% ATPL. Ne dam ih ispod kupovne cijene makar me pokopali sa njima, a kako je krenulo to bi se moglo i ostvariti jako skoro.

Ima li tko da je u većim govnima?

New Report

Close