ATPL (Atlantska plovidba d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska ATPL (Atlantska plovidba d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 19.05.2024. u 15:27
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
ATPL
52,20
10.753
206
52,20
52,60
-0,38%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.

@Mavan
Ali su ti isti brodari u petak rasli…nazalost bila je subota i mi nismo nikaj odradili
http://finance.yahoo.com/q/bc?s=DRYS&t=5d&l=on&z=m&q=l&c=
a i njih amerika vise pokađa ( direktno ) nego nas.

onda je doso ponedjeljak, a za utorak je svaka rijec suvisna…
rekao bih da ser..kamo na ovim razinama

Ivo Sanader je otišao jer mu je tako naredio Chuck Norris.



Kak se netko lijepo istresa po jadnicima koji se naguraju na kupnji na 2000.
Malo pomankneš mrkvu prema gore pa kad se zeko uspne …. TRES! i odeee…
Pa onda opet pomakneš mrkvicu pa novi zečići dolaze.

Ti mali su povukli pare iz nesposobnih fondova koji su nakrcani smećem i sad sami kupuju od njih dobre dionice koje ovi moraju prodavat.
Prošli tjedan je na ATPL bilo 100 milijuna kuna prometa. Dobri neki mali. Nema šta.
[/quote]
Mislim da krivo gledate na stvar. Prošlih dana su se veliki istresali na ogromnim prometima jer znaju
da ovo još ne ide gore nego da nastavlja dolje.

kerefek76
pitanje…
a ko je kupio ak su se veliki istresali????
mali?

Ivo Sanader je otišao jer mu je tako naredio Chuck Norris.

@Caccone

Da, tradicionalno padamo na i najmanji šum iz vana ali su zato bubnjevi potrebni da nas trgnu prema gore.
Dobra slika naših velikih ulagača -pune gaće zbog debelih minusa i potpuna nemogućnost (čitaj neznanje) da predvide kretanja i jedan dan u naprijed, a kod i najmanje zarade expresna akumulacija kapitala pod parolom daj šta daš.




Kak se netko lijepo istresa po jadnicima koji se naguraju na kupnji na 2000.
Malo pomankneš mrkvu prema gore pa kad se zeko uspne …. TRES! i odeee…
Pa onda opet pomakneš mrkvicu pa novi zečići dolaze.

Ti mali su povukli pare iz nesposobnih fondova koji su nakrcani smećem i sad sami kupuju od njih dobre dionice koje ovi moraju prodavat.
Prošli tjedan je na ATPL bilo 100 milijuna kuna prometa. Dobri neki mali. Nema šta.
[/quote]
Mislim da krivo gledate na stvar. Prošlih dana su se veliki istresali na ogromnim prometima jer znaju
da ovo još ne ide gore nego da nastavlja dolje.
[/quote]

U redu Kerefek.Svak ima neku svoju teoriju, nebitno. Samo podsjećam da si navijao i maštao o ulasku u ATPL-u ispod 2000 kad je bila na 2500. Ja sam tada rekao da ako se to dogodi da ću se dodatno i maximalno izložiti ATPL-u.To se upravo događa. Pa te ja sad pitam: dobio si ono što si priželjkivao, u čemu je problem?[proud] Strah je jebena stvar. Moraš pazit što želiš, jer bi ti se moglo i ostvariti. [cool]

I'LL BE BACK

ajde, molim te kad je prije koji mjesec Dioki pao ispod 500, govorio (kerefek) je kako je to izvrsna prilika za dokup..
onda je istresao sve i otad nista ne valja..ajde molim te.. [yawn]

SVAKOGA DANA, U SVAKOM POGLEDU, SVE VIŠE NAPREDUJEM





Kak se netko lijepo istresa po jadnicima koji se naguraju na kupnji na 2000.
Malo pomankneš mrkvu prema gore pa kad se zeko uspne …. TRES! i odeee…
Pa onda opet pomakneš mrkvicu pa novi zečići dolaze.

Ti mali su povukli pare iz nesposobnih fondova koji su nakrcani smećem i sad sami kupuju od njih dobre dionice koje ovi moraju prodavat.
Prošli tjedan je na ATPL bilo 100 milijuna kuna prometa. Dobri neki mali. Nema šta.
[/quote]
Mislim da krivo gledate na stvar. Prošlih dana su se veliki istresali na ogromnim prometima jer znaju
da ovo još ne ide gore nego da nastavlja dolje.
[/quote]

U redu Kerefek.Svak ima neku svoju teoriju, nebitno. Samo podsjećam da si navijao i maštao o ulasku u ATPL-u ispod 2000 kad je bila na 2500. Ja sam tada rekao da ako se to dogodi da ću se dodatno i maximalno izložiti ATPL-u.To se upravo događa. Pa te ja sad pitam: dobio si ono što si priželjkivao, u čemu je problem?[proud] Strah je jebena stvar. Moraš pazit što želiš, jer bi ti se moglo i ostvariti. [cool]
[/quote]
Governor, ne isplati se trošiti vrijeme.
Vaš link
Onaj kec sam shvatio kao odgovor.
[thumbsup]


Primjetio sam da se danas nitko ne buni što su brodari vani tonuli i to jako, a ATPL danas stoji oko nule?!
Kada vani rastu više od ATPL onda su krivi fondovi, lopovi, špekulanti, uprava…
Zanimljivo [lol]

mislim da vam je ovaj komentar suvišan….
kakva sitna duša???

e baš i nisi drugar moj živote...





Kak se netko lijepo istresa po jadnicima koji se naguraju na kupnji na 2000.
Malo pomankneš mrkvu prema gore pa kad se zeko uspne …. TRES! i odeee…
Pa onda opet pomakneš mrkvicu pa novi zečići dolaze.

Ti mali su povukli pare iz nesposobnih fondova koji su nakrcani smećem i sad sami kupuju od njih dobre dionice koje ovi moraju prodavat.
Prošli tjedan je na ATPL bilo 100 milijuna kuna prometa. Dobri neki mali. Nema šta.
[/quote]
Mislim da krivo gledate na stvar. Prošlih dana su se veliki istresali na ogromnim prometima jer znaju
da ovo još ne ide gore nego da nastavlja dolje.
[/quote]

U redu Kerefek.Svak ima neku svoju teoriju, nebitno. Samo podsjećam da si navijao i maštao o ulasku u ATPL-u ispod 2000 kad je bila na 2500. Ja sam tada rekao da ako se to dogodi da ću se dodatno i maximalno izložiti ATPL-u.To se upravo događa. Pa te ja sad pitam: dobio si ono što si priželjkivao, u čemu je problem?[proud] Strah je jebena stvar. Moraš pazit što želiš, jer bi ti se moglo i ostvariti. [cool]
[/quote]

Bez brige… [smiley]… već sam malo piknuo ali tek malo… u ovaka vremena treba biti oprezan i
sposoban brzo izaći. Situacija na burzi ima tendenciju da se još pogorša i da povuče cijenu atlantske bez obzira na njenu vrijednost (što se tiče atlantske o njoj mislim sve najbolje tj. ona je među našim najboljim firmama). Nažalost, sada cijenu atlantske određuje strah a ne realno gledanje na fundamente. To treba iskoristiti i ući još niže ako se može a čini mi se da će se moći. Možda ćemo za koji mjesec biti na razinama ridikuloznim za sadašnju percepciju.


ajde, molim te kad je prije koji mjesec Dioki pao ispod 500, govorio (kerefek) je kako je to izvrsna prilika za dokup..
onda je istresao sve i otad nista ne valja..ajde molim te.. [yawn]

ispravak netočnog navoda…istresao sam se na 530.
[smiley]

500 skrivenih na bidu na 1.951,01…

[yawn]

BDI, anyone?

Mudro je zborio stari Seneca: "Per ipiz dudatis eneus iri!"

Evo ga kolega!
Baltic Indices 24/09/2008 BDI 4489 (-293) BCI 5581 (-497) BPI 4787 (-411) BSI 3067 (-36) BHSI 1623 (-38)

New Report

Close