ATPL (Atlantska plovidba d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska ATPL (Atlantska plovidba d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 28.05.2024. u 05:55
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
ATPL
52,80
7.498
142
52,60
53,00
0,38%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.

a neko je rekao da su indijanci nestali
[lol] [lol] [lol] [lol] [lol] [lol] [lol] [lol] [lol] [lol]

Ivo Sanader je otišao jer mu je tako naredio Chuck Norris.


BTW, BDI u slobodnom padu do daljnjeg. Valjda zato padamo…

Datum Zadnja
11-kol-08 2430
08-kol-08 2417
07-kol-08 2430
06-kol-08 2415
01-kol-08 2440
31-srp-08 2440
29-srp-08 2370
28-srp-08 2353
25-srp-08 2400
24-srp-08 2455
23-srp-08 2425
22-srp-08 2399,95
21-srp-08 2468
18-srp-08 2382,01
17-srp-08 2360
16-srp-08 2300,01
15-srp-08 2340
14-srp-08 2381
12-srp-08 2351,51
10-srp-08 2420
09-srp-08 2388,98
08-srp-08 2349
07-srp-08 2400
05-srp-08 2323
03-srp-08 2300
02-srp-08 2351,02
01-srp-08 2350

padamo?

Heaven or Las Vegas



Ja nisam dobila nikakvu obavijest o dividendi,ali na račun mi je sjela i več ponovno uložena …

u što ste uložili, kupili ste kuću u unutrašnjosti Istre kod Žminja? Tako se bar priča
[/quote]

nećete vjerovati ali baš tako [thumbsup]

Ima ljudi koji od svog bogatstva nemaju ništa osim straha da će ga izgubiti.


[cool]

Niste razumjeli moj ironičan komentar. Možda sam zato i dobio od vas ovu jedinicu, zahvaljujem.

Moj komentar je upućen nakon što je kompletna Evropa, većina Azije, a i Amerika bila u podobrom plusu (i to treći dan za redom), a Crobex, pa tako i ATPL u padu. A jedino što je padalo jučer je bio index BDI, pa za gušt onima koji traže svakojake razloge da drukaju na dole i govore kako je ova dionica kao i sve na Crobexu loša, objavih taj index, a s obzirom da to već danima nitko ne radi. Vjerojatno bi više ljudi objavljivalo index kada bi rastao nekoliko postotaka u jednom danu. Što mislim da bi se uskoro trebalo dogoditi.

Inače, meni je smiješno kako ljudi svaki napis u ovom ili onom smjeru ocjenjuju kao "druk" ili kako ga već zovu. Pa tako i postanje BDI-ja. Vjerovatno Vam se ne bih previše "kačio" za BDI kada bih postao da je porastao 300 bodova, zar ne?

Što se ATPL-a tiče, mislim da je većina ovdje potpuno svjesna o kakvoj se dionici (i kompaniji) radi, a da samo nekolicina povremenih koji žele kupiti ili prodati ovu dionicu ulijeće sa nebulozama. Zato, držimo se fundamenata i konkretnih podataka (od kojih je jedan svakako i BDI, o kojem možemo raspravljati koliko ima utjecaja na kretanje cijene dionice ATPL) i to je to.

Mudro je zborio stari Seneca: "Per ipiz dudatis eneus iri!"



[cool]

Niste razumjeli moj ironičan komentar. Možda sam zato i dobio od vas ovu jedinicu, zahvaljujem.

Moj komentar je upućen nakon što je kompletna Evropa, većina Azije, a i Amerika bila u podobrom plusu (i to treći dan za redom), a Crobex, pa tako i ATPL u padu. A jedino što je padalo jučer je bio index BDI, pa za gušt onima koji traže svakojake razloge da drukaju na dole i govore kako je ova dionica kao i sve na Crobexu loša, objavih taj index, a s obzirom da to već danima nitko ne radi. Vjerojatno bi više ljudi objavljivalo index kada bi rastao nekoliko postotaka u jednom danu. Što mislim da bi se uskoro trebalo dogoditi.

Inače, meni je smiješno kako ljudi svaki napis u ovom ili onom smjeru ocjenjuju kao "druk" ili kako ga već zovu. Pa tako i postanje BDI-ja. Vjerovatno Vam se ne bih previše "kačio" za BDI kada bih postao da je porastao 300 bodova, zar ne?

Što se ATPL-a tiče, mislim da je većina ovdje potpuno svjesna o kakvoj se dionici (i kompaniji) radi, a da samo nekolicina povremenih koji žele kupiti ili prodati ovu dionicu ulijeće sa nebulozama. Zato, držimo se fundamenata i konkretnih podataka (od kojih je jedan svakako i BDI, o kojem možemo raspravljati koliko ima utjecaja na kretanje cijene dionice ATPL) i to je to.
[/quote]

Kolega, nisam vam ja dao jedinicu. Niti sam ikad ikome ocijenio post osim Hangeru par puta dao 100-tku ( za trud, uvijek me iznenadi kak mu se da toliko pisat). Nema potrebe za tenzijama, ne mislim da netko druka ako pošalje BDI bilo on raso il padao. Na ATPL ionako nema smisla sve i da netko želi drukati. Svako dobro.

I'LL BE BACK



NHF. Nema tenzija. Moj post sa BDI-jem je samo bio ironično traženje "Pedra" jer si uopće ne mogu zamisliti razloge zašto je ATPL toliko nisko kao sad. Nadajmo se da će nakon izvješća krenuti u zasluženom smjeru, a i da će se blagi oporavak na svjetskim tržištima dionica početi polako prelijevati i na ZSE, zajedno sa toliko željenom likvidnošću.

Mudro je zborio stari Seneca: "Per ipiz dudatis eneus iri!"

BDI -63 boda.
Cape-ovi krenuli rast. Njima treba par dana više puta oko Cape-ova pa zato prvi kreću s promjenom trenda. Kroz 3-5 dana kreću ostali i onda TULUUUUUUUM.
Pozdrav Đeriju the Crvenom.

PEYO vizionar slijepac, kolekcionar minusa

jel ja to vidim pozitivni BDI!!!!! svašta !!!!!
Baltic Indices 13/08/2008 BDI 7097 +105

Four Star General


jel ja to vidim pozitivni BDI!!!!! svašta !!!!!
Baltic Indices 13/08/2008 BDI 7097 +105

-može li link za praćenje BDI, HVALA

Kune nisu problem, kuna nema

nije direktan link nego DRYS forum na Yahoo!!!!
legende su tamo brze pa najprije izađe!!!
Vaš link

Four Star General

JDPL je na dvostruko manjoj količini novca na računu i osmerostruko manjim dugoročnim obvezama od ATPL u FI za 2Q danas iskazao 21 mil kn manje negativne TR nego u 1Q.
Znači li to da kod će ATPL pozitivni efekt u 2Q po toj osnovi nadmašiti 50 mil kn ???


JDPL je na dvostruko manjoj količini novca na računu i osmerostruko manjim dugoročnim obvezama od ATPL u FI za 2Q danas iskazao 21 mil kn manje negativne TR nego u 1Q.
Znači li to da kod će ATPL pozitivni efekt u 2Q po toj osnovi nadmašiti 50 mil kn ???

Da, ali već imamo info o 81 mil. $ dobiti, znači teško da je tako

New Report

Close