ATLN (Excelsa nekretnine d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska ATLN (Excelsa nekretnine d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

[

[/quote]

Bila je neuspjela dokapitalizacija po 71,37kn.
http://www.seebiz.eu/hr/burze/neuspjela-dokapitalizacija-atlas-nekretnina,1897.html

[/quote]
nije li bila uspješna za većinskog a neuspješna samo za ostatak dioničara.


nije li bila uspješna za većinskog a neuspješna samo za ostatak dioničara.

Tako ispada. Tu ima nešto na tu temu (kako je trebalo biti):
http://www.poslovni.hr/43496.aspx

Zrno do zrna pogača, burek do bureka pekara, pekara do pekare Mlinar.

He he… evo nas i u blokadi – 31,50. [thumbsup]

hehhe, uzvrpoljili smo se, heheh
konačno je i nama svanulo, sakupljačima od 16-18 kn
ovdje će bit opakog krša i loma…

ma kakav cash-r-a, 100% in

Po mojem izračunu sa podacima o kapacitetu žičare (uzeći za vrijednost cijenu karte za žičaru od realnih 30 kn), ovaj posao bi im mogao godišnje donesti profit od 10.000.000 kuna. Ovo je veliki iznos, ali mislim da je reakcija malo izraženija. Ima netko informacije kakvo je stanje sa projektom "Iza grada"? To je ipak puno vrijedniji projekt, pa da možda nije i tu nešto pokrenuto.

"The idea flow from the human spirit is absolutely unlimited. All you have to do is tap into that well."

Nebi me začudilo da netko pokupi ovaj sitniš do 45 kn. ja da imam love odmah bi lupio po asku. [thumbsup]

Gospari i drage mi sEgnorine,

samo informacija dioničarima i onima koji će to postat ATLN, da radovi na DUgoočekivanom projektu žičara Srđ – stari grad idu bez prijekorno dobro…

LP

NOVAC JE SAMO SREDSTVO POMOĆU KOJEG SE ZADOVOLJAVAJU POTREBE

Mislim da nisi naveo ništa novog, to i otprije znamo. Imaš neki novi članak ili slike da to potkrijepiš? Ovako zvuči kao da si bio u razgledavanju, a mi bi morali vjerovati i nagađati u kojoj je fazi.

"The idea flow from the human spirit is absolutely unlimited. All you have to do is tap into that well."

Pretpostavljam da je kolega možda mislio na ovaj članak iz Dubrovačkog vjesniak od 13.5.2010.:

http://www.dubrovacki.hr/clanak/19344/stigle-kabine

shefsale, 17.05.2010. u 10:18
Nakon što su početkom mjeseca pomoću helikoptera razvučene sajle između gornje i donje postaje dubrovačke žičare danas su u Dubrovnik stigle i kabine. Prva kabina montirana je u predvečer na donjoj postaji na Pločama.

Ima i par zanimljivih fotografija u članku [smiley]

Zahvaljujem, ovo je već konkretniji post.

"The idea flow from the human spirit is absolutely unlimited. All you have to do is tap into that well."

Čes,
ja se spremam za 1 mj u Dubrovnik, bit će umjetnički panoramskih fotografija, nadam se iz ovih novih kabina žičare.

ps frend mi vodi dio poslova na projektu žičara, a kako sam dioničar ATLN uvjek me obavjesti o radovima (good ing)

Inače, tko nije bio na Srđu, preporučam uskoro

NOVAC JE SAMO SREDSTVO POMOĆU KOJEG SE ZADOVOLJAVAJU POTREBE

U tišini, lagano se skuplja ATLN, kako bi to izgledalo izložiti npr. 3-4 T kn., cijena bi bila okolo 50,.

ps PSSSSSSSSSSSS

NOVAC JE SAMO SREDSTVO POMOĆU KOJEG SE ZADOVOLJAVAJU POTREBE

Jučer je na HRT2 u večernjim vijestima bila reportaža o žičari na Srđu. Postavljali su drugu kabinu. S radom kreću 01. srpnja.

"The idea flow from the human spirit is absolutely unlimited. All you have to do is tap into that well."

Ovdje upišite svoj komentar…Vaš link

Malo lokalpatriotskih slika.Jedva čekam vožnju žičarom

Kosor: Osobno ću poticati investitore

U Zagrebu je jedan od najbogatijih Hrvata, Guillermo Lukšić iz Čilea, bankar čija se imovina procjenjuje na četiri milijarde američkih dolara. Inače, u vlasništvu obitelji Lukšić su Čileanska banka (Banco de Chile), nekoliko rudnika bakra, telekom tvrtka, nekoliko prehrambenih i turističkih poduzeća…

U Hrvatskoj upravljaju hotelima u Dubrovniku, Cavtatu i Poreču. U njih će u idućih godinu i pol uložiti 22 i pol milijuna eura. Guillermo Lukšić planira ulagati svježi kapital i u druge grane gospodarstva. Detalje o tome još ne iznosi, no o svojim je interesima izvijestio premijerku Jadranku Kosor.

Na sastanku u Banskim dvorima Lukšić je dao punu potporu gospodarskim mjerama hrvatske Vlade. Premijerka je naglasila kako je dio mjera upravo namijenjen olakšavanju ulaganja u Hrvatsku. Naglasila je kako je Hrvatska otvorena stranim investitorima. Posebno je pozdravila investicijske pothvate Grupe Lukšić.

Lukšić je pozvao premijerku da u srpnju pusti u rad žičaru u Dubrovniku.

Vaš link

DISCLAIMER: Ovo nije prijedlog za kupnju ili u prodaju dionica. Posjedujem dionice ATLN-R-A

New Report

Close