Agrokor – tvrtke, poslovanje, usporedba

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Agrokor – tvrtke, poslovanje, usporedba

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.



@paulie

ne postavlja ih država nego sud

.citiram ‘Jučer sam podnio neopozivu ostavku predsjedniku Vlade Republike Hrvatske’ – Ramljakov email zaposlenicima

Po tome država nije baš amnestirana od odgovornosti (financijske) a vladajuća stranka od moralne 😆 (iako nismo Švedska) 😂

Pričalo se o tom Mercatoru kao šta ga je uopće kupio,platio je previše,zbog toga je propao itd.itd. izgleda da samo nama nije dobar evo ekipe kojima je

http://www.seebiz.eu/paul-singer-zainteresiran-za-ulazak-u-mercator/ar-171263/



Mene zanima zna li netko zasto svi oporbeni politicari govore da ce se na kraju sve platit iz proracuna?

Misle na vjerovnike koji bi navodno tuzili drzavu,a nikako na dionicare,iako ja smatram da i vjerovnici koji eventualno ne pristupe nagodbi ce jako tesko uspjeti u tuzbenom zahtjevu.
Dionicari,definitivno nisu vjerovnici.
Mozda i misle da nagodba nece uspjeti i da ce doci do stecaja i otkaza.
Tu bi Drzava bila stvarno "pogodena"!
[/quote]

Na temelju cega vjerovnici mogu tužiti drzavu a dioničari ne mogu?

Ovaj komentar nije preporuka za kupnju ili prodaju. Moje računice i razmatranja mogu biti netočni i nesuvisli, stoga se nikako pri mogućim investicijskim razmatranjima nemojte oslanjati na njih.


Mene zanima zna li netko zasto svi oporbeni politicari govore da ce se na kraju sve platit iz proracuna?

to je uloga oporbe, bacati klipove pod noge onima na vlasti iako znaju i oni da su to samo šuplje priče i da od toga neće biti ništa. žalosno sve skupa.


Pričalo se o tom Mercatoru kao šta ga je uopće kupio,platio je previše,zbog toga je propao itd.itd. izgleda da samo nama nije dobar evo ekipe kojima je

http://www.seebiz.eu/paul-singer-zainteresiran-za-ulazak-u-mercator/ar-171263/

koliko je po dionici (pre)platio todorić, a koliko bi platio ovaj novi? ….poanta je koliko će to koga koštati jer da ovaj novi plati koliko je platio i gazda toda, i on bi završio u bankrotu

na ignore: retard "nabiduasku", plankovic, tizian, pific, barbosa....

Dionice Sberbanka rasle nakon Ramljakove ostavke.

Idući koraci moraju biti:
1. Revaloriziranje imovine Agrokora i njeno fer vrednovanje (uvećanje vrijednosti imovine).
2. Refinanciranje postojećih obveza (pronalazak novih kreditora i priprema za IPO).
3. Proširenje nagodbe i očuvanje što veće vrijednosti kroz izdavanje vlasničkih i dužničkih vrijednosnih papira kao način naplate dobavljača i ostalih vjerovnika te njihovo uvrštenje na Zagrebačku burzu.
4. Dokapitalizacija i razvodnjavanje postojećih dioničara u svim kompanijama.

Ja ne prihvaćam prvi prijedlog Ramljakove nagodbe!




Mene zanima zna li netko zasto svi oporbeni politicari govore da ce se na kraju sve platit iz proracuna?

Misle na vjerovnike koji bi navodno tuzili drzavu,a nikako na dionicare,iako ja smatram da i vjerovnici koji eventualno ne pristupe nagodbi ce jako tesko uspjeti u tuzbenom zahtjevu.
Dionicari,definitivno nisu vjerovnici.
Mozda i misle da nagodba nece uspjeti i da ce doci do stecaja i otkaza.
Tu bi Drzava bila stvarno "pogodena"!
[/quote]

Na temelju cega vjerovnici mogu tužiti drzavu a dioničari ne mogu?
[/quote]
Ma,mozete tuziti koga god hocete,ali cete gotovo sigurno izgubiti ako tuzite drzavu za gubitke koje ste pretpjeli zbog pada vrijednosti dionice na burzi.Praksa nasih sudova je tu jasna i mogli ste je procitati i ovdje na http://www.poslovni.hr.

Pričajte što hoćete novi povjerenik novi smjer i konačno clean start

Viđeni su ljudi u crnom!!!!!

Evidentno da on ne zna kako dalje……

Govori 15 minuta i nije rekao NISTA konkretno…….

Ramljak ostaje do kraja.
Pa tko je lud da to preuzme.

Disclaimer: Tko moje pisanje shvati kao nagovor na kupovinu / prodaju dionica ili kao investicijski savjet taj je otisao na kvasinu odavno.

Vaš link …[/url]



Pričalo se o tom Mercatoru kao šta ga je uopće kupio,platio je previše,zbog toga je propao itd.itd. izgleda da samo nama nije dobar evo ekipe kojima je

http://www.seebiz.eu/paul-singer-zainteresiran-za-ulazak-u-mercator/ar-171263/

koliko je po dionici (pre)platio todorić, a koliko bi platio ovaj novi? ….poanta je koliko će to koga koštati jer da ovaj novi plati koliko je platio i gazda toda, i on bi završio u bankrotu
[/quote]
toda je za merkator prvo nudio preko 200€ dionica pa slovenci nisu dali. janković je bio prvi protiv. na kraju je prodan za puuuunooo manje. po meni merkator je za konzum hiper sonična raketa.
imate opet novog starog povjerenika pa se ova tragikomedija može nastaviti.

who dares, wins

New Report

Close