Agrokor – tvrtke, poslovanje, usporedba

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Agrokor – tvrtke, poslovanje, usporedba

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Bravo Ivan1902!

Bravo Fižulić!

Rijetko dobar tekst koji pogađa u bit.

Na užas onih koji bi se trebali crvenjeti, ako već nisu, a ima ih i na ovom forumu!


Vi pisete i ponasate se kao malo dijete koje si je umislilo da ce mu netko ukrasti igracku.
Morate shvatiti da bas nikoga nije briga,ukljucujuci vjerovnike,dobavljace,mirovinske fondove,politicare i javnost za dionicare!Svi pisu o radnicima,dobavljacima,privredi i bankama,a nitko gotovo niti ne spominje dionicare,osim Todorica u “losem svjetlu”!
Ne tvrdim da tzv “mali dionicari” nisu zrtve ,narocito oni koji su kupovali godinama prije ovog “raspada sustava”,ali nazalost javnost ih izgleda tretira samo kao kolateralne zrtve.
Da bi vasa udruga bila uspjesna i “ubacila vas u nagodbu”,mora naci “saveznike” medu dobavljacima,fondovima,bankama,ali do sada vam apsolutno nitko od njih nije pruzio podrsku.
Promjena povjerenika nece nista sama po sebi promjeniti.
Ako netko stvari sagledava razumno i bez emocionalnog naboja,ne znaci da protiv vas ,jer svi smo mi dionicari ovdje ili u nekim drugim dionicama.



Vrlo vjerojatno će naslijediti Ramljaka Mršić ili neko tko je uključen u proces LEX… I to vrlo brzo.

Tako je.
Plenkiju je najbitnija stabilnost.
A to znači ne mijenjati ništa.
[/quote]

Puca vam mnogima srce od moguceg pozitivnog raspleta.

Zna li tko kad kreće trgovanje s Todexom?

http://www.index.hr/vijesti/clanak/petrov-odstupiti-treba-i-martina-dalic/1027505.aspx

🙂

La vita e bella!


http://www.index.hr/vijesti/clanak/petrov-odstupiti-treba-i-martina-dalic/1027505.aspx

🙂


Izjavio je t tom clanku slijedece,citiram:
“Ne očekujem da će procesi u Agrokoru biti usporeni ili loše odrađeni bez obzira na to tko će ih voditi jer zna se tko upravlja tim procesima. Tu glavnu riječ imaju vjerovnici”, zaključio je.
Dakle,tu je poanta.Samo i jedino vjerovnici odlucuju,a povjerenik je nesto poput “tehnicke podrske”!

To je taj midel od pocetka. Uskoro stizu prvi racuni na sve građane hrvatske.



Bravo Ivan1902!

Bravo Fižulić!

Rijetko dobar tekst koji pogađa u bit.

Na užas onih koji bi se trebali crvenjeti, ako već nisu, a ima ih i na ovom forumu!


Vi pisete i ponasate se kao malo dijete koje si je umislilo da ce mu netko ukrasti igracku.
Morate shvatiti da bas nikoga nije briga,ukljucujuci vjerovnike,dobavljace,mirovinske fondove,politicare i javnost za dionicare!Svi pisu o radnicima,dobavljacima,privredi i bankama,a nitko gotovo niti ne spominje dionicare,osim Todorica u "losem svjetlu"!
Ne tvrdim da tzv "mali dionicari" nisu zrtve ,narocito oni koji su kupovali godinama prije ovog "raspada sustava",ali nazalost javnost ih izgleda tretira samo kao kolateralne zrtve.
Da bi vasa udruga bila uspjesna i "ubacila vas u nagodbu",mora naci "saveznike" medu dobavljacima,fondovima,bankama,ali do sada vam apsolutno nitko od njih nije pruzio podrsku.
Promjena povjerenika nece nista sama po sebi promjeniti.
Ako netko stvari sagledava razumno i bez emocionalnog naboja,ne znaci da protiv vas ,jer svi smo mi dionicari ovdje ili u nekim drugim dionicama.
[/quote]

Biti će dovoljno da novi Povjerenik postavi pitanje kapitala, imovine i duga, a onda bi slika mogla izgledati sasvim drugačije.

Mislim da se mnogi osim dioničara Solidarnih jamaca ne slaže s ovom otimačinom Solodiranih jamaca preko papira, ipak je predstečajna nagodba čisti posao.

Agrokor je zamišljen kao vehicle za izvlačenje love iz lukrativnog RH gospodarstva.

Sava, volim te citati…

Ali PLEASE nemoj stavljati NIKAD – NIKAD! – u istu recenicu “lukrativno” i “RH gospodarstvo”. 😀 😀 😀

Ignore: [b] Bisakovi - Escobarbar - Popolo - Sisoje [/b] [color=red]Ne budite b*dala - ne ulazite u Hrvatsku![/color]




Vrlo vjerojatno će naslijediti Ramljaka Mršić ili neko tko je uključen u proces LEX… I to vrlo brzo.

Tako je.
Plenkiju je najbitnija stabilnost.
A to znači ne mijenjati ništa.
[/quote]

Puca vam mnogima srce od moguceg pozitivnog raspleta.
[/quote]

Najbolji moguci: opovrgnu jamstva, tvrtke kceri su slobodne od matice i Konzuma, to se rjesava posebno

Prihvatljivi (za mene): Dilution of shares

Ignore: [b] Bisakovi - Escobarbar - Popolo - Sisoje [/b] [color=red]Ne budite b*dala - ne ulazite u Hrvatsku![/color]

http://www.index.hr/vijesti/clanak/ramljak-poslao-pateticni-mail-zaposlenicima-agrokora/1027509.aspx

“Ponosan sam na sacuvana radna mjesta” (otpustio je cca 10%)
“Hvala na povjerenju i podršci koju ste mi pružili, puno mi je značila.” (“Kad sam ja dosao, to su sve bili prijatelji, rodjaci, intimusi Ivice Todorica! Kome sam ja mogao vjerovati?!”)

😀 😀 😀 😀

Ignore: [b] Bisakovi - Escobarbar - Popolo - Sisoje [/b] [color=red]Ne budite b*dala - ne ulazite u Hrvatsku![/color]


To je taj midel od pocetka. Uskoro stizu prvi racuni na sve građane hrvatske.

ništa građanima hr neće doći na naplatu zbog agrokora.
ako vam se nagodba ne svidi tužite vjerovnike jer država je samo zakonom stabilizirala sustav koji se odjednom našao u blokadi zbog stotina milijuna kuna koje su dolazile na prisilnu naplatu.

Popolo mores li nas prosvijetliti i svekolikoj javnosti obznaniti koliko je to stotina milijuna kuna doslo ili trebalo doci na naplatu u trenutku donosenje Lex-a i 6 mjeseci dalje recimo do 02.11.2017.

New Report

Close