Agrokor – tvrtke, poslovanje, usporedba

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Agrokor – tvrtke, poslovanje, usporedba

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Tako je, jedna fina blokadica do sklapanja (ili ne sklapanja) nagodbe i mirna Bosna……


Očto ćemo na sudu, (što je i sam rekao da očekuje!), dokazivati da logika "Todorić gubi sve pa moraju i manjinski dioničari" nije utemeljena na zakonu.

Dakle, država je na*ebala.

to nema veze s tvojom naopakom logikom nego baš sa zakonom koji bi ti malo poštivao, malo ne bi, kako ti odgovara

p.s. slažem se da bi nakon ove ponovljene izjave ramljaka da je vrijednost todex dionica= 0, trebalo obustaviti trgovanje todexom dok se ne sklopi nagodba

na ignore: retard "nabiduasku", plankovic, tizian, pific, barbosa....

A ja mislim, da mali dioničari neće gubiti sve, dečki još nije završilo, treba prićekati drugo poluvrijeme, lp

Kaže Ramo za male dioničare: “Pa nek tuže, tužba ne znači automatski i za njih pozitivnu presudu.”

Koje ovo dvoje bajke pričaju… ovo nisu istine…

Ovaj komentar nije preporuka za kupnju ili prodaju. Moje računice i razmatranja mogu biti netočni i nesuvisli, stoga se nikako pri mogućim investicijskim razmatranjima nemojte oslanjati na njih.

Nakon današnjih izjava Ramljaka, jasno je kakva će biti nagodba za male dioničare tj. što im se sprema tako da tu ne treba više imati iluzija.
Ostaje mogućnost tužbi tko ima vremena, volje i novca za to.

Ignore: KressoM, delux

Evo ga Lovrinović. Populizam na MAX. Floskule na sve strane.

使用を信頼し、あなた自身の能力の

Jadni su im ovi trikovi majko mila pa zar neshvacaju da ovo nisu radili ni najveci prevaranti i agenti udbe!
Ovo su firme OD SISTEMSKOG ZNAČAJA za cijelu RH a ak polome zube na malm dionicarima nek se paze da ih ne pojede mrak

Lijepo vam je rečeno da je to nula.
Ponovljeno.
Ali ne slušate.

Disclaimer: Tko moje pisanje shvati kao nagovor na kupovinu / prodaju dionica ili kao investicijski savjet taj je otisao na kvasinu odavno.


Fora je Ramljak. 🙂

Očto ćemo na sudu, (što je i sam rekao da očekuje!), dokazivati da logika "Todorić gubi sve pa moraju i manjinski dioničari" nije utemeljena na zakonu.

Dakle, država je na*ebala.

Ali je dometnuo – Vjerovnici će postati vlasnici Agrokora!
Ni jednom riječju da će manjinski dioničari u operativnim kompanijama izgubiti svoje vlasništvom ali u Agrokoru da.

Ramljak se ogradio i od posljedica tužbi za državni proračun.
Dakle imamo slučaj NLB-a u HR.

Što znači ovo MKT na JMNC?

Ovaj komentar nije preporuka za kupnju ili prodaju. Moje računice i razmatranja mogu biti netočni i nesuvisli, stoga se nikako pri mogućim investicijskim razmatranjima nemojte oslanjati na njih.

Sava, na žalost je potpuno jasno kakvu je Ramljak sudbinu namijenio manjinskih dioničara.
A očito ćemo na sudu morati dokazivati da je Ramljak u krivu.

Žalim da živimo u takvom pravnom poretku, ali tako je kako je.

La vita e bella!

New Report

Close