Agrokor – tvrtke, poslovanje, usporedba

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Agrokor – tvrtke, poslovanje, usporedba

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

tko može nek pogleda
http://hr.n1info.com/N1-Uzivo

Ovo je kraj mirovinskih fondova. Treba krenuti u proceduru zamrzavanja uplata u drugi stup, spajanja kapitala u jedan fond, otpustanje fond menagera i svih zaposlenika i javni natjecaj za upravitelja imovinom u kojem bi se odabralo jedno drustvo, po mogucnosti strano za upravljanje imovinom.

Dobavljaci ce tek nadrapat zato sto gutaju Ramljakovu pricu i nece mi ih biti zao.

HDZ ce imat politicku stetu kad se ljudi jos vise okrenu nesistemskim strankama kao Zivom zidu.

Bankama ce se povecat reputacijiski rizik zato sto sute i podrzavaju Ramljakovu pljacku.

Drzava ce skupo placat rizik od pravne nesigurnosti i izostanak zdravih inozemnih investicija i jos veci odlazak ljudi nazadovljnih ovakvom drzavom.

Ovo je kraj i zrzista kapitala, invest. fondova, brokera i financijske industrije u cijelini.

Problemi u koje nas Ramljak stavlja bit ce sve veci i veci. Ovo je mozda pocetak velike krize koja bi mogla trajati godinama i potpuno nas unistiti.

Ja ne prihvaćam prvi prijedlog Ramljakove nagodbe!

Martina Dalić: Ja sam pisala zakon?
Ja u to ne vjerujem, sve i da jeste pravne struke ali nije.
Zakon je loš, lošiji i najlošiji, a interpretacija od strane Ramljka je dodatno ulje na vatru.
Srećom – sud je tu da na neki način bude sito i rešeto.

Nekom je bilo smiješno kada sam spomenuo stress test Zakona – pa u HR je najveći problem što zakoni ne prolaze testove prije nego što se izglasaju.




A ja mislim, da mali dioničari neće gubiti sve, dečki još nije završilo, treba prićekati drugo poluvrijeme, lp

Drugo poluvrijeme mogu biti samo sudski postupci (tko je spreman na to).
[/quote]

Ja sam itekako spreman, još sam jutros dokupio Belje i Ledo.
[/quote]

Vjerojatno si dokupio i drugi dan nakon sto je Todoric rekao da Belje vrijedi 1kn.
Čestitam!

“Od 15. siječnja mi moramo pratiti sve rokove koje Trgovački sud u Zagrebu ima propisano. U ovom trenutku mislimo da ročište glasanja o nagodbi neće biti moguće prije 10.4. i zbog toga smo razgovarali sa sutkinjom da bi zatražili produženje, da ga predamo do 10.07.” rekao je Ramljak.

kaže to naš dobri Antiša, produži do 10.07. i ne drži se zadanih rokova,znači još tri mjeseca plaćanje savjetnika da on ne mora razmišljati,onda će 10.07. biti vruće pa će na more moćiti jaja sa Tončicama,pa produženje do 12 mj. pa Božić i Nova i treba se naždrt pršuta,pa onda nagodba na proljeće ali će se ponovno zaljubiti,pa Valentinovo itd.itd. a plaća redovito dolazi.

I Chuck Norris vozi Dajca!! Tko vozi Dajca ima krupna jajca!! Nebojše=Ne boj se ! Ne valja li ga,ne valja, dok ne kroči Nebojse!

dakle, vrlo je upitno što smo danas saznali a da nismo znali.izgleda da manje više svi skrivani i neobjavljeni vrlo bitni elementi ove pljacke lagano dobivaju potvrdu od glavnih aktera ove priče. naravno, još uvijek se ne želi dati odgovor na neka iznimno važna pitanja ali to uistinu nije niti bitno. tko zapravo stoji iza svega ovoga? nakon ovoga danas, a ukoliko ne bude drastičnih poteza oko Dalićke i Ramljaka, polagano počinjem mijenjati cijelu sliku i shvaćati u biti koliko je vrlo bitnih i utjecajnih ljudi u ovoj igrici. dok god netko ne lupi šakom o stol i kaže da je dosta, ovakve predstave će još više provocirati i oporbu i javnost i vrijeđati inteligenciju ljudi koji u ovoj državi žive. dobavljaći ili sud. treće nema.

Zašto danas nisu pale cijene perjanica nakon što je Ramljak drukao da dionice vrijede 0.

Zato što je Ramo bivši.

Je li ovo Ramljakov kraj? Član vladajuće koalicije: “Jedina sankcija je smjena”

Ramljak je danas rekao da će svi dugovi biti vraćeni za 5 godina a možda i ranije, zašto onda poništavati sadašnje vlasništvo

Ramljakova nagodba nece proci. Ramljak ce nastaviti izvlaciti novac iz Agokora dok god bude mogao. Plenki sto prije mora ovo prekinuti, ukljucit mirovinske fondove i napravit nagodbu slicnu onoj u Parmalatu.

Ja ne prihvaćam prvi prijedlog Ramljakove nagodbe!


Ramljakova nagodba nece proci. Ramljak ce nastaviti izvlaciti novac iz Agokora dok god bude mogao. Plenki sto prije mora ovo prekinuti, ukljucit mirovinske fondove i napravit nagodbu slicnu onoj u Parmalatu.

Slazem se.
Samo to je Plenki, odlucan kad se treba iskaljivati na slabijima od sebe.
A kad nazovu iz Buzina cuti ko ribica.

Disclaimer: Tko moje pisanje shvati kao nagovor na kupovinu / prodaju dionica ili kao investicijski savjet taj je otisao na kvasinu odavno.

inače, imate večeras u otvorenom na hrt-u, tema agrokor, da li je netko uspio uloviti tko su gosti, meni je promaklo?

@serislav

Kako mislis idemo up? Pitaj bilo kojeg brokera i reci ce ti da ljudi povlace novac sa ZSE-a i ulazu vani ili u neke druge oblike imovine.

A ako mislis da ce mirovinci dizat s mojom lovom u drugom stupu, grdno se varas. Oni ce biti ugaseni za max 3 godine, odnosno najkasnije nakon iducih parlamentarnih izbora. Oni su si s ovakvim ponasnjem u slucaju Agrokor potpisali smrtnu presudu. Ovo je njihov kraj.

Tako da ne vidim tko bi dizao dionice.

Ja ne prihvaćam prvi prijedlog Ramljakove nagodbe!

Najgore sto se zapravo moze dogoditi je da prodje plan udruge dionicara i da se onda svi povesele, pocnu kupovati todex, a da onda na kraju lesinari krenu tuzakati godinama.
Jer ce se onda crni veo todexa lelujati nad cijelom burzom jos godinama. Jamstva legalna nelegalna, vazeca, ponistena, mi osteceni itd.
S druge strane, najbolje je sve podaviti po Raminom planu, delistirati, a onda se tuzakajte do sudnjeg dana, ali van burze.
Jer pazite, ode todex, joa par gradjevinara u stecaj i burza ce zapravo postati prilicno kvalitetnog sastava. Mnogo boljeg nego prije iliti sada.

Disclaimer: Tko moje pisanje shvati kao nagovor na kupovinu / prodaju dionica ili kao investicijski savjet taj je otisao na kvasinu odavno.


@serislav

Kako mislis idemo up? Pitaj bilo kojeg brokera i reci ce ti da ljudi povlace novac sa ZSE-a i ulazu vani ili u neke druge oblike imovine.

A ako mislis da ce mirovinci dizat s mojom lovom u drugom stupu, grdno se varas. Oni ce biti ugaseni za max 3 godine, odnosno najkasnije nakon iducih parlamentarnih izbora. Oni su si s ovakvim ponasnjem u slucaju Agrokor potpisali smrtnu presudu. Ovo je njihov kraj.

Tako da ne vidim tko bi dizao dionice.

Ne vidim tendencije koje bi na to ukazivale.
Dapace, prica se o podizanju iznosa za drugi stup.
Kako prvi stup propada tako ce drugi zapravo postati onaj glavni.

Disclaimer: Tko moje pisanje shvati kao nagovor na kupovinu / prodaju dionica ili kao investicijski savjet taj je otisao na kvasinu odavno.

Jel moguce?

Ramljak je izgleda bivsi!!!!!!!! Ceka se gospodin predsjednik vlade!

Dvije stranke vladajuce koalicije nemaju nista protiv smjene, dapace prizeljkuju je! Cak je i sam Ramljak danas rekao da je smjena moguca bez ozbiljnih kozekvenci.

Sutra je zanimljiv dan!

Ja ne prihvaćam prvi prijedlog Ramljakove nagodbe!

New Report

Close