Agrokor – tvrtke, poslovanje, usporedba

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Agrokor – tvrtke, poslovanje, usporedba

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Migra
Sve je tocno. Sve znaju. Ali isto tako znaju da smo kisobranom Uncle Sama (vidi koji se avioni kupuju, slucajno, ne?:-)) i da ne mogu istjerivati svoju pravdu nego da moraju isposlovati najbolje u okviru moguceg. Politika je igra moguceg. Rekli ljudi koji o tome vise znaju od mene. Henry Kissinger, npr.

P.S.
Najavio sam svojedobno kupovinu aviona kao preduvjet za kreditnorejtinske akcije. Nije proslo par mjeseci i eto. Vojni i financijski konglomerat u Americi su ista obitelj, ovaj, interesna skupina.

dobro i utemeljeno predviđanje koje je dobilo i svoju potvrdu.
osim što smo mi narod kakav jesmo,vrlo sklon pretjeranim emocijama
sami smo to napuhali više nego je trebalo ili više nego je imalo realnih temelja
ali to je već jedna druga tema.
rusi prijete tužbama,ako ih bude dug je put….
u međuvremenu razgovor ne može štetiti i koji treptaj 3XL trepavicama.
može to biti i dio nekog šireg dogovora,paketa….
zar razgovori u 4 oka tome ne služe?

[/quote]
Rusi ne prijete tuzbama,kako ste napisali,nego su vec pokrenuli niz parnicnih i ovrsnih postupaka(ne samo oni) u zemljama gdje Agrokor ima tvrtke kceri kao i u Londonu i New Yorku.
Eventualna kupovina aviona sigurno nece utjecati na sudove koji ce suditi po Zakonu i ugovorima.

Krenula uhićenja agrokorove vrhuške…
Zanima me gdje se skrila ona Puljićka, koja je uvijek glumila ekstremno pametnu ženu… i ona će čini se pred lice pravde!

NOVAC JE SAMO SREDSTVO POMOĆU KOJEG SE ZADOVOLJAVAJU POTREBE

Krenula uhicenja a iz vila izlaze hdzovci.


Tko misli da će Gazdu vidjeti u istražnom taj se najeo ludih gljiva.

haha
http://www.jutarnji.hr/vijesti/crna-kronika/pocela-akcija-agrokor-policija-u-6-ujutro-upala-u-kulmerove-dvore-poceo-i-pretres-vile-todoricevog-sefa-financija/6651357/

Izgleda kolega da ces ipak ti morat na ispumpavanje..ako objed nije bio predavno..

Joj daj molim te, njih 10ak je otislo u Rusiju a istodobno su kao pocela neka uhicenja, predstava za narod… kruha i igara…

Ovaj komentar nije preporuka za kupnju ili prodaju. Moje računice i razmatranja mogu biti netočni i nesuvisli, stoga se nikako pri mogućim investicijskim razmatranjima nemojte oslanjati na njih.

Glavni drzavni odvjetnik najavio bolovanje pri povratku u hrvatsku.


Joj daj molim te, njih 10ak je otislo u Rusiju a istodobno su kao pocela neka uhicenja, predstava za narod… kruha i igara…

naravno, sad ce krenut i ovakve teorije zavjere. dok se nije hapsio bilo je da mu drzava pomaze sa lex agrokorom i da je to predstava za javnost.
Sad kad su hapsenja krenula: “kud bas u ovo vrijeme”. Najtipicnija recenica kod bilo koje akcije dorh-a.

Kolega Dunlop, naivni ste… Dobro je što država barem pokušava funkcionirati, ali sve je ovo sa prevelikim vremenskim odmakom… Da se ovo dogodilo u sječnju, možda bi i imalo nekog smisla…

Ovaj komentar nije preporuka za kupnju ili prodaju. Moje računice i razmatranja mogu biti netočni i nesuvisli, stoga se nikako pri mogućim investicijskim razmatranjima nemojte oslanjati na njih.


Kolega Dunlop, naivni ste…

To su mi rekli pred 6mj pa sam u medjuvremenu okrenuo 3 janjca na njihov racun.
SIjecnju? U to vrijeme je tek “mudis” skidao rejtinge. Ti mislis da je u isto vrijeme dorh trebao imat spremnu optuznicu za nesto sta revizorima trebaju mjeseci da napise izvjesce a forenzicarima godinu dana da utvrde tok novca?

Drzava ocito nije kontrolirala niti agrokor niti ostala velika poduzeca dublje. Sta se mozda ne radi ni u ostalim zemljama. A kad se nepravilnosti utvrde vi bi ko u kamenom dobu prvo hapsili pa onda razmisljali dali tu necega ima?

nemam više komentara, od 2012 – 2017 napisao sam što sam imao, sada je red na probuđenim institucijama nakon desetljetnog zimskog sna da krenu raditi svoj posao

Oglasio se Ivica Todorić: Bit ću dostupan institucijama pravne države


znamo da neće ništa napraviti, ali neka odglume još jednu rolu za sitnozube, da je bilo kome stalo do uređene države, Agrokomerc ne bi nikada niti postojao u ovakvom obliku i s ovakvim načinom poslovanja,
usput zahvaljujem moderatorima na dugogodišnjem strpljenju i borbi, ali istina je neumoljiva i kad tad dolazi na vidjelo, pozdrav svima i navalite sada, lovna sezona 2017/2018 je otvorena, a kapitalac je na koljenima, hvala na suradnji i doviđenja


Kolega Dunlop, naivni ste… Dobro je što država barem pokušava funkcionirati, ali sve je ovo sa prevelikim vremenskim odmakom… Da se ovo dogodilo u sječnju, možda bi i imalo nekog smisla…

Potpuno ste u pravu. Pustili su ih da novac rasporede, a sebe smjeste na sigurno.
Onda hvataju duhove po dvorcu.

http://www.index.hr/vijesti/clanak/ante-todoric-odjavio-se-iz-hrvatske/1001118.aspx

Ove sitne što okolo hapse su sve do nedavno bili “menadžeri godine”! E nemoš biti menadžer godine a na kraju neuhapšen jer ta titula se u hrvatskoj dodjeljivala lopovima godine.
Evo prvo su uhapsili “pokajnika godine”!

FOTO: Crnjac je lišen slobode i policija ga odvela u državno odvjetništvo

New Report

Close