Agrokor – tvrtke, poslovanje, usporedba

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Agrokor – tvrtke, poslovanje, usporedba

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Ledo i Jamnica skupštine sasvim slučajno u isto vrijeme?
LEDO JMNC ZVZD uz sav trud nisu uspjeli baciti u minus u 2018. ali svejedno se odlučuje o gašenju društva i prebacivanju…

Odvratno

"Sometimes people don't want to hear the truth because they don't want their illusions destroyed." Nietzsche

Kad će ove dionice biti uklonjene s burze….da ne moram više gledati(belje,ledo)…i pušionu koju imam:(

Mnogi me ovih dana pitaju za koga glasati u drugom krugu. Postupite po savjesti, a ja cu izaći na izbore i prekrižiti listić! Ovo dvoje predstavljaju sve ono protiv čega bi trebao biti svaki ulagač na Zagrebačkoj burzi, a pogotovo dioničari Leda, Jamnice, Belja, Vupika, Zvijezde…

Ne dajmo im legitimitet svojim glasom. Izađite i prekrižite listić!

Ja ne prihvaćam prvi prijedlog Ramljakove nagodbe!


Mnogi me ovih dana pitaju za koga glasati u drugom krugu. Postupite po savjesti, a ja cu izaći na izbore i prekrižiti listić! Ovo dvoje predstavljaju sve ono protiv čega bi trebao biti svaki ulagač na Zagrebačkoj burzi, a pogotovo dioničari Leda, Jamnice, Belja, Vupika, Zvijezde…

Ne dajmo im legitimitet svojim glasom. Izađite i prekrižite listić!


Poštovani kolega . Ako Vas pitaju znači da ste značajan i da Vam ljudi vjeruju. To u konačnici znači da je na Vama velika mnogo odgovornost. Što se čovjek više penjanje u društvu strašno rastu odgovornosti i zahtjevi. Bojim se da Vaša varijanta na kraju ide suprotnoj vertikalni od one koju je naša mala zemljica zidala od 7. Stoljeća. Razumijem Vaš revolt jer sam također unutra ali je veliko pitanje ishoda rezultata koje ste preporučili. Nemam na osobnoj razini ništa protiv Milanovića ali na svjetonazorskoj imam jako puno. Mislim da je takav čovjek i njegova klika na suprotnim polu Hrvatske vertikale. I mislim da je cijeli izborni inženjering osmišljen od početka da on pobijedi

Koga bi malo više zanimalo neka odvojiti malo više od sata. Biti će neizmjerno više bogat

Ljudi, obavezno izađite na izbore i prekrižite listić. Vrijeme je da se osvetimo političkim elitama, tko god da izgubi.

Neizlaskom šaljete poruku da su vam oboje prihvatljivi i da vam je svejedno, izlaskom i križanjem listića šaljete poruku da su vam oboje neprihvatljivi i da ih ne želite.

Ja ne prihvaćam prvi prijedlog Ramljakove nagodbe!

Cijelu 2018. godinu obilježila je afera Hotmail, odnosno Indexovo objavljivanje serije e-mail poruka tadašnje ministrice Martine Dalić i njen grupe Borg u kojoj je najistaknutiji bio vladin upravitelj Agrokora Ante Ramljak. Iz dokumentacije i mailova koje smo objavili jasno proizlazi kako su Andrej Plenković i Martina Dalić ne samo namjerno obmanjivali hrvatsku javnost govoreći neistine o stanju u Agrokoru, nego su i kao premijer i potpredsjednica vlade iskoristili svoje položaje kako bi posebna skupina, birana od strane Dalić, mogla zaraditi ogroman novac na poslovima u Agrokoru nakon 10. travnja 2018. godine. Naša otkrića bila su prejak udarac za Plenkovićevu vladu – Martina Dalić i Ante Ramljak prisiljeni su na ostavku, a naši novinari Oriana Ivković Novokmet i Ilko Ćimić dobili su za svoj rad nagrade Hrvatskog novinarskog društva.


Ljudi, obavezno izađite na izbore i prekrižite listić. Vrijeme je da se osvetimo političkim elitama, tko god da izgubi.

Neizlaskom šaljete poruku da su vam oboje prihvatljivi i da vam je svejedno, izlaskom i križanjem listića šaljete poruku da su vam oboje neprihvatljivi i da ih ne želite.


Kolega Zvrc , ja ne dijelim vaše mišljenje jer smatram da izlaskom na biralište i poništavanjem listića ne šaljete nikakvu poruku ili je ipak šaljete , ali kome ? Koga briga za nevažeće listiće koji se uostalom ni ne broje.
Bolje je onda ostati u toplini svog dnevnog boravka i Mickey Mouse i Sandokane crtati
i raditi križiće doma sa svojom djecom.
Birati na izborima nije samo građanska dužnost nego i naše pravo , a to što nam se na meniju nude opcije koje nam nisu baš po volji nije razlog da ne izaberemo jednu opciju koju smatramo boljom ili manjim zlom ili pak da glasamo više protiv nekoga nego za nekoga.
Ja ću kao i uvijek izaći i glasati , moj listić će biti važeći i činiti će jednu kap u moru , ali nikome neću nametati svoj izbor ,sugerirati da ne glasa ili da poništi listić što je isto kao da nije mi glasao.
Sretno svima sutra na izborima !

Slazem se s Ledicom.
Svatko po svojoj savjesti.
Ja cu poslusati predsjednicu i zaokruziti kako je rekla…..br.1

Evo ga. Izgleda Zoki dobio izbore. Dajte tu napišite adrese na koje se šalju mailovi pošto “Zoki nije znao ili bio upućen u odluke sudaca oko Agrokora “.

Raspudić upravo rekao da bi Plenković zbog borga mogao završiti u zatvoru! Vrlo zanimljivo!

Ja ne prihvaćam prvi prijedlog Ramljakove nagodbe!

bbkk0000 ja sam slala na info@ zoran milanović.hr
Očitovanje još očekujem .

New Report

Close