Agrokor – tvrtke, poslovanje, usporedba

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Agrokor – tvrtke, poslovanje, usporedba

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Mora.

[i]volim dividendu više nego hladnu pivu[/i]

ja se samo bojim da rusi ne pošalju prinudnog upravitelja u banske dvore pa da se aktiviraju projekti tipa družba adrija, južni tok, prodaja ina-e i petrokemije. sve mi se čini da dok ozbiljno ne ogladnimo neće mo izvaditi glavu iz američke gu.ice.

who dares, wins

1. Družba Adria: Bingo!
2. Južni tok: Bingo!
3. Prodaja INA-e: Bingo!
4. Prodaja PTKM: BINGO!!!!!!!!!
Nažalost, mora doći stečajni upravitelj da ti kaže što je dobro za tebe.

Disclaimer: Tko moje pisanje shvati kao nagovor na kupovinu / prodaju dionica ili kao investicijski savjet taj je otisao na kvasinu odavno.

Dok je nama glava tamo di kazete kolega..neciji drugi organ je u nasoj straznjici…zasluzeno..

Uz Franck blokiran je i Agrofructus..samo je pitanje sata kad ce za njima Kras…Podravka..Adris..Blokada kompletnog trgovinskog sustava u drzavi….

Pozdrav

svi smo mi Crobex


Ako Zvijezda Jamnica Ledo. Vupik…..Konzum … itd…. itd nastave sa radom, a nema razloga da tako ne bude, nikakve štete za Agrokorom nema

Ako kolega ..ako .
Ako ne nastave..ako se ne isplate place..ne pokrene kotac..sta nam je ocekivat !?..Grcki scenario ?..Ljude na ulicama koji razbijaju izloge konzuma da se namire !?..Ako to krene sta nam je ocekivat od turisticke sezone !?!..bdp-a..svaga sta se uz to veze…Jako ozbiljna prica..jako…A sve ovisi o jednom "ako".

Pozdrav
[/quote]

Ja se iskreno nadam da se neće dogoditi Grčki scenarij.

Ali to ovisi i o Vladi.

HDZ i MOST moraju shvatiti da više nemaju od kuda Hrvatima uzimati novac.

Jer novca nema.

Ako misle uvesti onaj porez na nekretnine, mislim da će tu sve puči.

Hrvati NEĆE plaćati porez na svoju djedovinu koju su već odavno pretplatili, da bi neki tipovi živjeli u dvorcima, na svojim otocima palačama u Dubrovniku.

Sjetite se seljačke bune 1573 g.

Hrvati su jako izdržljiv narod, ali kada im pukne film….

Bolje da se ne dogodi.

Inače mislim da je kmetovima pod Franjom Tahijom bilo puno bolje nego nama.

Morali su samo davati desetinu na svoj prihod.

Lp


Dok je nama glava tamo di kazete kolega..neciji drugi organ je u nasoj straznjici…zasluzeno..

Uz Franck blokiran je i Agrofructus..samo je pitanje sata kad ce za njima Kras…Podravka..Adris..Blokada kompletnog trgovinskog sustava u drzavi….

Pozdrav

Opet moram biti najpametniji, prije par tjedana sam rekao da vlada mora uzeti iz HNBa milijardu € i spriječiti kaskadu, ili ce to vlada napraviti ili neki novi vlasnik sa svojom novcem, ali to je najzdraviji put za rješenje sistemskog problema.

[i]volim dividendu više nego hladnu pivu[/i]

Tisak deblokiran.

[i]volim dividendu više nego hladnu pivu[/i]


Uz Franck blokiran je i Agrofructus..samo je pitanje sata kad ce za njima Kras…Podravka..Adris..

Podravka nije kreditirala Agrokor poput nekih drugih. Imaš u videu: Vaš link …


Dok je nama glava tamo di kazete kolega..neciji drugi organ je u nasoj straznjici…zasluzeno..

Uz Franck blokiran je i Agrofructus..samo je pitanje sata kad ce za njima Kras…Podravka..Adris..Blokada kompletnog trgovinskog sustava u drzavi….

Pozdrav

Kada očito širiš paniku, onda treba napisati do kraja, a to da
“Finini podaci pokazuju kako račun Tiska više nije u blokadi”
Vaš link …[/url]


http://www.novilist.hr/Vijesti/Hrvatska/Novi-zaplet-Vlada-ce-u-Agrokor-svejedno-postaviti-svog-povjerenika-radit-ce-paralelno-s-Alvarezom

članak 12, stavak 11 prijedloga Lex Agrokora: “Izvanredni povjerenik će u roku od 30 dana od imenovanja odabrati savjetnika za restrukturiranje, i po potrebi revizore, pravne savjetnike i druge savjetnike specijalizirane za pojedina područja. Savjetnik za restrukturiranje je pravna osoba koja mora imati međunarodno iskustvo i reference u sličnim poslovima i koja po potrebi može angažirati dodatne savjetnike sspecijalizirane za pojedina područja.”

evo premijer je krenuo objašnajvati kako mi u stvari živimo odlično, super, najbolje i da do 30mil. prometa na burzi nećemo biti više od 3,5% u minusu, možda malkice više, oko 4%


Dok je nama glava tamo di kazete kolega..neciji drugi organ je u nasoj straznjici…zasluzeno..

Uz Franck blokiran je i Agrofructus..samo je pitanje sata kad ce za njima Kras…Podravka..Adris..Blokada kompletnog trgovinskog sustava u drzavi….

Pozdrav


Adris u blokadu.. hahahaha, može se čovjek ovdje dobro nasmijati..

New Report

Close