Agrokor – tvrtke, poslovanje, usporedba

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Agrokor – tvrtke, poslovanje, usporedba

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


oni su postavljeni od banaka i mjesto im je zaraditi bankama na svemu ovom nema tu mjesta malim dionicarima kao i MF mali i svi skupa nasukani kao kitovi opet.Ljepo vam je covijek pomenuo stakholdere a ne sherholdere tu za njih nema kruha zato pametno sutra

Drukaj drukaj

moje poruke nisu poziv na kupnju, prodaju dionica niti savjet za ulaganje - za takve stvari imate vlastitu glavu SVE VAS BUM TUŽIL !

Ajdte ljudi ni ovo ni prva ni zadnja kompanija u svijetu koje je u bankrotu ili pred rubom bankrota.
Alvarezu je ovo rutina, neki koncern u nekoj zemlji…

Panika se širi ko kuga a to je uvijek prilika za zaraditi.
kako ono, buy when there is blood on the streets even if it is yours…

Ako Zvijezda Jamnica Ledo. Vupik…..Konzum … itd…. itd nastave sa radom, a nema razloga da tako ne bude, nikakve štete za Agrokorom nema

Ako kolega ..ako .
Ako ne nastave..ako se ne isplate place..ne pokrene kotac..sta nam je ocekivat !?..Grcki scenario ?..Ljude na ulicama koji razbijaju izloge konzuma da se namire !?..Ako to krene sta nam je ocekivat od turisticke sezone !?!..bdp-a..svaga sta se uz to veze…Jako ozbiljna prica..jako…A sve ovisi o jednom “ako”.

Pozdrav

svi smo mi Crobex

mislim da je malim dionicarima bilo dosta Magmi,Djakovstina,Ingri,Dalekovoda i inih dionica koje su ili propale ili znatno izgubile na vrijednosti zato pamet u glavu sutra nema tu loseg druka ja nekupujem Todex ni pod razno vec 1 godinu

Sutra očekujemo deblokadu svih članica Agrokora (jer su izgleda sve banke sad napokon pristale na sporazum), te nastavak redovnog poslovanja, a neki bi tu još rušili dionice.
Ne bi baš išlo.
Dobavljačima će se platiti dospjelo i oni će nastaviti normalno prodavati robu Konzumu.


Ako Zvijezda Jamnica Ledo. Vupik…..Konzum … itd…. itd nastave sa radom, a nema razloga da tako ne bude, nikakve štete za Agrokorom nema

Ako kolega ..ako .
Ako ne nastave..ako se ne isplate place..ne pokrene kotac..sta nam je ocekivat !?..Grcki scenario ?..Ljude na ulicama koji razbijaju izloge konzuma da se namire !?..Ako to krene sta nam je ocekivat od turisticke sezone !?!..bdp-a..svaga sta se uz to veze…Jako ozbiljna prica..jako…A sve ovisi o jednom "ako".

Pozdrav
[/quote]

Lucijane , ne pretjerujte !!

nikad ne reci nikad ali
crnjaci se rijetko ostvaruju jer svi involvirani su veliki gubitnici pa razum nađe put da se probije u prvi plan u nekoj fazi.
u kojoj smo sad fazi?
ako izuzmemo dnevne oscilacije generalni smjer je na pozitivnu stranu jer stvar sazrijeva a i emocije popuštaju,dobro je to da razum može prema prvom planu.
agrokor je prezadužen ali negativna spirala je izscenirana,nikad nije dobar tajming za nju.
agrokor od večeras ima”glavu” sa autoritetom,po meni mogući turnaround na vidiku.
da ga bankari ne podupiru i da neće upumpati lovu zar bi dolazio da se blamira u situaciji u koj ne može ništa napraviti?
rizici su tu ali zato su i bonusi za odvažne isto tako tu.
oni skloniji većoj sigurnosti teško da će kupovati sa velikim potencijalnim bonusima.
dobro da svatko može sam sebi dozirati rizik.
kada bi svi sad kupovali tko bi kasnije kupovao?
i na kome bi odvažniji potencijalno naplatili svoju odvažnost?
na kome bi strpljivi potencijalno naplatili svoju strpljivost?
svi imamo što smo si željeli,neki dionice neki cash.
win-win nije dugoročno održiv
rezimirat ćemo kao i uvijek
sretno svima da uspiju sutra ono što misle da im je mudro.
jutro je pametnije od većeri a dance je nekad bio veliki hit a život bez njega nezamisliv.

ne pozivam na kupnju-prodaju,očekujem da me netko svojim razmišljanjima i argumentima potakne na novo razmišljanje.isprike na dužini posta,tipfelerima...

Kako ce sve ovo prezivjeti euroherc sa repo poslovima sa agrokorom.navodno imaju 350 mil. kn izlozenosti prema agrokoru?

Some people get rich studying artificial intelligence. Me, I make money studying natural stupidity

http://www.vijesti.rtl.hr/novosti/hrvatska/2658107/nesluzbeno-doznajemo-dobavljaci-zasad-nece-naplacivati-mjenice/

Samo Jako, samo Aljoša, samo Vlahi ...

http://www.jutarnji.hr/vijesti/hrvatska/ravnatelj-soa-e-potvrdio-da-je-agencija-ukljucena-u-situaciju-oko-agrokora-stitimo-gospodarski-sustav-kljucno-je-sacuvati-mir-i-izbjeci-paniku/5862111/

vidim ja da je tu kratko pamćenje. nitko se nije referirao o tome pošto je toda prvi put htio kupiti merkator. lenta… to se normalno nitko ne sjeća… turaka… niko ništa. ono kad mu je mali postao menadžer i prodavao jamnicu po americi. sve se je to desilo u zadnjih pet godina. ako ste ulagali svoje novce na burzi to ste trebali popratiti čisto onako uz put. nikad ni jednu dionicu njihovu nisam imao i trpim kolateralni gubitak ni sam ne znam zašto. kako god bilo meni je ovaj alvarez za njegov dosadašnji menadžment doktor ekonomskih nauka. vjerujem da se mnogima ne dopadaju te njegove pjesmice no kad smo već kod toga ako baš ne znam čitati financijska izvješća onda bar načujem kakvi sve zgubidani vode tu firmu. gore ne može biti.

who dares, wins


nikad ne reci nikad ali
kupio si nešto ili ti je zamirisalo?

New Report

Close