Agrokor – tvrtke, poslovanje, usporedba

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Agrokor – tvrtke, poslovanje, usporedba

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

ZVALI SU GA SANADEROVIM I HANŽEKOVIĆEVIM ČOVJEKOM! Ratovao sa Škegrom, Dalić i Todorićem: Zašto se Tomašević riješio Samodola?

drukeri na ignore: bisakovi, serislav,, neumoran, https://www.youtube.com/watch?v=VKlf7Llcl5U&list=LLzzxP81UKsk5js-Yy0dtuHw&index=79

di su naše pare uložene u agrokor i ostale dionice belja dali itko pokušava tražiti oštetu pozz

Ja uložio 140.000 kn u Belje i Tisak. Što je s udrugom dioničara Belja?

Nije mi jasno zašto nebi mogli dati zajedničku tužbu.

Molim Bisakova da ne odgovara, njegov komentar me ne zanima.

Rege, 30.09.2021. u 15:16

Ima. Juče je umro odvjetnik ,mozak operacije.

Tko? Boris Ivančić?

 

Navodno su tužbe u procesu.

lojtra, 09.10.2021. u 14:02

Ja uložio 140.000 kn u Belje i Tisak. Što je s udrugom dioničara Belja?

Nije mi jasno zašto nebi mogli dati zajedničku tužbu.

Mislim da možemo i trebamo. Svakako bi trebalo doći do Borisa Ivančića

lojtra, 09.10.2021. u 14:02

Ja uložio 140.000 kn u Belje i Tisak. Što je s udrugom dioničara Belja?

Nije mi jasno zašto nebi mogli dati zajedničku tužbu.

desnokrilo, 09.10.2021. u 10:48

di su naše pare uložene u agrokor i ostale dionice belja dali itko pokušava tražiti oštetu pozz

[/quote]

Desila se zanimljiva situacija, Agram je osnovao udrugu malih dionicara, stisnuo Borg i dobio nagodbu. Mi smo vjerojatno ponovo izigrani. Treba naci postenog odvjetnika kojeg nece moci potplatiti, jer to im je modus operandi. Osobno vjerujem da je ekipa iz Udruge dobila mito da bi odugovlacili i vozali nas male

lojtra, 09.10.2021. u 14:02

Ja uložio 140.000 kn u Belje i Tisak. Što je s udrugom dioničara Belja?

Nije mi jasno zašto nebi mogli dati zajedničku tužbu.

[/q

netko je pisao da ih tuzimo za vrijednost 1 dionice, da ne bi bio skup spor kad ga izgubimo..

trebamo se udruziti i probati

 

Nastavak na predhodni post: ja nažalost poznajem jednog ustavnog suca koji ja lex Agrokor proglasio ustavnim jer je uvjeren da je time učinio dobro za hrvatske građane. (ja sam ga samo blijedo gledao jer se nisam smio s njime prepirati jer ipak je bio mušterija firme u kojoj sam ja radio).

misko12, 10.10.2021. u 18:09

 





lojtra, 09.10.2021. u 14:02





 

Ja uložio 140.000 kn u Belje i Tisak. Što je s udrugom dioničara Belja?

Nije mi jasno zašto nebi mogli dati zajedničku tužbu.

[/q

netko je pisao da ih tuzimo za vrijednost 1 dionice, da ne bi bio skup spor kad ga izgubimo..

trebamo se udruziti i probati

 

Ako već mislimo tužit, onda trebamo tužit da pobijedimo. Ali uz Hrvatske sudove mislim da je nemoguće pobijediti, zato što i oni suci koji nisu korumpiranim ili umreženi s politikom i Borg ekipom su uvjereni da je najmanja šteta da nastradaju dioničari (makar u Agrokoru postoje tri različite vrste dioničara),i ti “dobri suci” neće presudi u korist pravde (našu korist) misleći da time služe narodu.

darac11, 11.10.2021. u 08:55

 










 

Ako već mislimo tužit, onda trebamo tužit da pobijedimo. Ali uz Hrvatske sudove mislim da je nemoguće pobijediti, zato što i oni suci koji nisu korumpiranim ili umreženi s politikom i Borg ekipom su uvjereni da je najmanja šteta da nastradaju dioničari (makar u Agrokoru postoje tri različite vrste dioničara),i ti “dobri suci” neće presudi u korist pravde (našu korist) misleći da time služe narodu.

Za očekivati je da će predmet ići do EU suda, to prije 7 8 godina neće završiti. Ali, tko ne proba, neće ni znati. Osobno mi nije problem izgubiti još tisuću ili 2 eura za sudove, ako sam već izgubio toliko, Ako izgubimo naravno

Dali ste sigurni da će tužbe koštati samo 2000 eura? I samo hrabro naprijed. Ja nažalost nemam novaca za tužbe.

darac11, 11.10.2021. u 11:45

Dali ste sigurni da će tužbe koštati samo 2000 eura? I samo hrabro naprijed. Ja nažalost nemam novaca za tužbe.

Pa ako samostalno tužimo neće, ali ako nas je 20, onda će biti i ispod 2000 eura.

lojtra, 09.10.2021. u 14:03

Molim Bisakova da ne odgovara, njegov komentar me ne zanima.

Sada je ionako svaki komentar suvisan i ne pomaze.Nekada ste me trazili komentare i niste slusali i sada ste gdje jeste,zar ne?

https://www.google.com/url?sa=t&source=web&rct=j&url=https://www.youtube.com/watch%3Fv%3DFgaosB4k8lI&ved=2ahUKEwjzsK3h88fzAhWoSvEDHZVvBegQo7QBegQIDBAB&usg=AOvVaw2xZg09g2eNB8y3Ecn-72ad

drukeri na ignore: bisakovi, serislav,, neumoran, https://www.youtube.com/watch?v=VKlf7Llcl5U&list=LLzzxP81UKsk5js-Yy0dtuHw&index=79

New Report

Close