Agrokor – tvrtke, poslovanje, usporedba

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Agrokor – tvrtke, poslovanje, usporedba

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Da sam sebe demantiram, vidim po netu ekipa piše da lik nudi neke čudne kombinacije tako da ……

To su fore tipa: uplatit cu milijardu, a vi samo prije toga prebacite 100 milijuna na racun, nakon cega se vise ne javlja… mutni poslovi i lazna obecanja… cudim se jutarnjem listu da uopce to prenosi i jos na naslovnici..



Da sam sebe demantiram, vidim po netu ekipa piše da lik nudi neke čudne kombinacije tako da ……

To su fore tipa: uplatit cu milijardu, a vi samo prije toga prebacite 100 milijuna na racun, nakon cega se vise ne javlja… mutni poslovi i lazna obecanja… cudim se jutarnjem listu da uopce to prenosi i jos na naslovnici..
[/quote]
Baš to. Nevjerojatno da se to uopće prenosi,čista podvala


Zašto očuvanje radnih mjesta u Pevecu nije bio viši interes, zašto nije očuvanje radnih mjesta u Uljaniku viši interes?? I sada dolazimo do zaključka da je "Viši interes" iznad svega, a to je samo onaj interes koga Plenković i Dalićka sa svojim Borgovima žele da bude. Iza svega stoji samo jedna stvar, a to je da ni u Pevecu, ni Uljaniku, ni u drugim firmama prepuštenim sebi ne postoji toliko malverzacija i kriminala koji treba sakriti pod svaku cijenu kao u Agrokoru.

ne lupetaj. pevec je završio u stečaju, firma je opstala, radnici rade i dalje, a dioničari su također i tamo ostali bez svega

Nakon svega viđenog i napisanog ovdje baš bih volio da VTS donese nekakvu odluku kontra postupanja po Lexu. Čisto da se razotkrije bezobrazluk institucija i kreatora i izvršitelja tog zakona. Ali za to iskreno rečeno postoje minimalne šanse. Za takav potez bi trebalo imati “nojeva jaja”!

Ma polako samo.
Ako nece nasi, budu medunarodni.
A nasima ide cisterna izmeta!




Da sam sebe demantiram, vidim po netu ekipa piše da lik nudi neke čudne kombinacije tako da ……

To su fore tipa: uplatit cu milijardu, a vi samo prije toga prebacite 100 milijuna na racun, nakon cega se vise ne javlja… mutni poslovi i lazna obecanja… cudim se jutarnjem listu da uopce to prenosi i jos na naslovnici..
[/quote]
Baš to. Nevjerojatno da se to uopće prenosi,čista podvala

[/quote]

Evo ga opet Žile u akciji..

https://www.telegram.hr/politika-kriminal/evo-ga-ovaj-sad-od-predsjednice-trazi-da-mu-hrvatska-vrati-38-milijardi-eura-koje-je-kao-uplatio-ali-ga-je-fina-pokrala/

“Vjerodostojno” a’la Plenky:

Iz Lidera[/url]:

Kažete Uljanik je u privatnom vlasništvu i Vlada nije odgovorna. Kako ga činjenica da je u privatnom vlasništvu razlikuje od Agrokora oko kojeg ste se kao Vlada iznimno angažirali? Kako ste za radnike, dobavljače i kooperante povezani uz brodogradnju manje odgovorni nego za one vezane uz Agrokor? Da li je razlika u tome da se u Uljaniku ne mogu ostvariti partikularni interesi pojedinih grupacija, Borgova ili kako već, ili vam do brodogradnje nije uopće stalo?”

“Vjerodostojno”. Mo’š mislit’.

Procurilo svjedočenje Martine Dalić u Uskoku: Plenković je znao za sve sastanke

Najveca pljacka u RH izgleda ipak nece samo tako proci.
Puno je tu velikih igraca i puno je novaca u igri.
Ako smo i p od pravne drzave, VTS ce ponistiti nagodbu i ovo ce se odraditi posteno.
Naravno, uz istovremeno kaznjavanje kompletne BORG ekipe.

Andrej Plenković je lagao o sastancima vlade s Todorićem

Mnogi su nam rekli da je sve transparentno bilo, da se nemamo što buniti. E, gospodo, koga vi branite.


Najveca pljacka u RH izgleda ipak nece samo tako proci.
Puno je tu velikih igraca i puno je novaca u igri.
Ako smo i p od pravne drzave, VTS ce ponistiti nagodbu i ovo ce se odraditi posteno.
Naravno, uz istovremeno kaznjavanje kompletne BORG ekipe.

meni jedino nije jasno jel ti ovo pišeš za ozbiljno ili ti je ovo neka vrsta crnog humora kao ispušni ventil za sprženu lovu u todeksu?!?

na ignore: retard "nabiduasku", plankovic, tizian, pific, barbosa....



Najveca pljacka u RH izgleda ipak nece samo tako proci.
Puno je tu velikih igraca i puno je novaca u igri.
Ako smo i p od pravne drzave, VTS ce ponistiti nagodbu i ovo ce se odraditi posteno.
Naravno, uz istovremeno kaznjavanje kompletne BORG ekipe.

meni jedino nije jasno jel ti ovo pišeš za ozbiljno ili ti je ovo neka vrsta crnog humora kao ispušni ventil za sprženu lovu u todeksu?!?
[/quote]

Meni jedino nije jasno jel ti ovo pišeš za ozbiljno ili ti je ovo neka vrsta crnog humora kao ispušni ventil za stagnaciju ili pad svih dionica na ZSE dok vani raste sve ko ludo, i mislis da Lex Agrokor nema veze s tim?!?

Ovaj komentar nije preporuka za kupnju ili prodaju. Moje računice i razmatranja mogu biti netočni i nesuvisli, stoga se nikako pri mogućim investicijskim razmatranjima nemojte oslanjati na njih.

New Report

Close