Agrokor – tvrtke, poslovanje, usporedba

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Agrokor – tvrtke, poslovanje, usporedba

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

@md1986
Pisete,citiram:
“Daj mi vi optimistični ljudi recite kako vi vidite da ćete uloženu lovu ikad vidjeti? Nije mi jasno. Nitko ne zna šta i koga tužiti, samo pusta naklapanja. Ne znam, ja sam popušio lovu ovdje isto(da popušio, tako mislim), i sumnjam da ću ju ikad vidjeti. Gotova je to priča, prevelika žabokrečina od ove usrane države. Razuvjerite me, ali tko je realan u HR, nade u povratak love su mu minimalne.”

Slazem se sa Vama kolega.Indikativno je da nitko do sada nije napisao da je sam pokrenuo nekakvu tuzbu za naknadu stete iako je od pravomocnosti presude VTS proslo gotovo godina dana.Spominju nekakve zatezna kamate,iako pravo na njih se stjece samo i jedino od datuma pokretanja tuzbe i to jedino ako se spor dobije.
Takoder je indikativno da se o bankrotu Agrokora gotovo vise uopce ne pise u tisku,a udrugin odvjetnik se vise uopce javno ne ocituje o mogucim sporovima?

Sve u svoje vrijeme….platit Ce dvaput….

drukeri na ignore: bisakovi, serislav,, neumoran, https://www.youtube.com/watch?v=VKlf7Llcl5U&list=LLzzxP81UKsk5js-Yy0dtuHw&index=79

Javne opomene uz kazne od 5000kn svim d.d-ovima koji su dobili nastavke plus.
Kakva sprdacina od drzave



@md1986

Pisete,citiram:
"Daj mi vi optimistični ljudi recite kako vi vidite da ćete uloženu lovu ikad vidjeti? Nije mi jasno. Nitko ne zna šta i koga tužiti, samo pusta naklapanja. Ne znam, ja sam popušio lovu ovdje isto(da popušio, tako mislim), i sumnjam da ću ju ikad vidjeti. Gotova je to priča, prevelika žabokrečina od ove usrane države. Razuvjerite me, ali tko je realan u HR, nade u povratak love su mu minimalne."

Slazem se sa Vama kolega.Indikativno je da nitko do sada nije napisao da je sam pokrenuo nekakvu tuzbu za naknadu stete iako je od pravomocnosti presude VTS proslo gotovo godina dana.Spominju nekakve zatezna kamate,iako pravo na njih se stjece samo i jedino od datuma pokretanja tuzbe i to jedino ako se spor dobije.
Takoder je indikativno da se o bankrotu Agrokora gotovo vise uopce ne pise u tisku,a udrugin odvjetnik se vise uopce javno ne ocituje o mogucim sporovima?

To što se o tužbama ne piše javno, za vas znači da one niti ne postoje?
Bilo da su pokrenute od pojedinaca, trgovačkih društava ili udruga.

Ne budite smješni i naivni.

La vita e bella!

ne može udruga tužiti, može vas samo savjetovati i uputiti npr. na odvjetnika i svaki koji smatra da je oštećen mora sam pokrenuti postupak, naknadno kada na sud dođe više istovjetnih tužbi u istoj pravnoj stvari, tada sud sam može tražiti objedinjavane postupka

ovdije je najvažnija dobra priprema a i dobra strategija(ne mora se odma u glavu, može i malo okolo) i rezultat neće izostati, pa koliko klimavijih slučajeva je završilo presudom protiv države ili nagodbom, samo ako sami za sebe ne poduzmete ništa onda rezultat može biti samo jedno veliko – “ništa”

KADA NEPRAVDA POSTAJE ZAKON - OTPOR POSTAJE POTREBA

https://www.telegram.hr/politika-kriminal/podignute-su-prve-optuznice-za-agrokor-okrivljeno-je-29-ljudi/?fbclid=IwAR0Aw9zhchwqYXlkEvZWpeQ9lMcPwdofqj9diL9e2jJvO3Hx2ENHT9y1-54

Ova priča je sve samo ne završena


Javne opomene uz kazne od 5000kn svim d.d-ovima koji su dobili nastavke plus.
Kakva sprdacina od drzave

Nisam neko vrijeme bas pratio, ali gdje to pise za kazne?🤣🤣🤣

Ima na zse.
Danas objavljeno

Eskluziva! Naravno, nisu stradali oni koji su pravila igre stvorili nego oni koji su se njima prilagodili.
https://www.telegram.hr/politika-kriminal/podignute-su-prve-optuznice-za-agrokor-okrivljeno-je-29-ljudi/amp/

Oni koji rastu zadnji rastu najviše.

Ima na zse.
Danas objavljeno

PODIGNUTE PRVE OPTUŽNICE U AFERI AGROKOR: DORH objavio da je okrivljeno 29 osoba, evo za što ih točno terete [/url]

Izgleda da se DORH dočepao i broja 1

Ideje naše benzin Vaš!

Ako Marica završi u pritvoru to će navući smiješak na licu mnogima na ovom forumu još veći nego da gazda Toda opet završi 🙂

Tko izgubi dobitak dobije gubitak

Kolege ,sve je pod kontrolom . Udruga je do sada u zakonskim rokovima poduzela sve što je mogla , a to znači da je u ime svih dioničara podnijela reviziju na drugostupanjsko rješenje VTS- a o potvrdi Nagodbe i opreza radi , Ustavnu tužbu da ne izgubi rok ukoliko revizija bude odbačena kao nedopuštena zbog nedostatka legitimacije.
To je redovni tijek stvari i za sada možemo samo čekati jer na potezu je Vrhovni pa onda Ustavni sud.
Nekolicina nestrpljivih , agilnih , poduzela je i neke druge korake , da utješim dežurne dušobrižnike koji misle da se ništa ne radi po pitanju tužbi.

New Report

Close